מכבי "אלקטרה" תל-אביב - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי "אלקטרה" תל-אביב

jayz0r

Recommended Posts

ברוכים הבאים,

כמדומני שאף אוהד אמיתי לא נהנה משונא מכבי (קרירין) שפותח דיון על הקבוצה רק בגלל שהוא יודע שזה ימשוך קוראים, כשהמטרה האמיתית שלו היא להבליט את הכשלונות שלה ובעיקר לדבר על הקבוצה שהוא באמת אוהב (בני השרון). אני לא רוצה לנחש כמה מתדיינים היו אם היה טורח לפתוח דיון על בני השרון. אוקיי שברתם אותי - מעטים. בדיוק בגלל התנגשות אינטרסים זו ננעל אותו דיון מדובר - לא רק שזה פוגם בהנאה, זה גם נגד החוקים של הפורום. לכן פתחתי את הדיון הזה, בלי כותרות אינטרסנטיות ובלי אוף-טופיק (פה ושם לדעתי זה אף פעם לא נורא, כל עוד זה לא משהו עקבי בזדון).. כך לפחות אני מקווה.

אם כן, כולם מוזמנים להשתתף בדיון פורה בנוגע לקבוצת הכדורסל של מכבי תל-אביב, ללא הבדלי מין גזע ודת. בקיצור, גם קרירין מוזמן. ז"א כל עוד יעמוד בחוקים ה"נוקשים", ויתאפק מלהגיד "ב.ה" כל הודעה שנייה.. וכל קשר לבחור הגדול שם למעלה מקרי בהחלט.

כרגע אין יותר מדי פעילות אחרי ההדחה מהגביע, חוזרים לעניינים ב- 8 לינואר מול אולימפיאקוס בבית. החדשות הצפויות הן לגבי כושרו של פייזר, הבאת/עזיבת שחקנים ואולי גם משחקי אימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבל על כל הכסף שנשפך העונה על כל השחקנים האלה, שיחרור אלטון בראון וסימונס יהיה מצויין.

ג'ייסון וויליאמס שחקן מצוין עם קצת ביטחון הוא מאוד יעזור למכבי.

השנה התואר היחידי שאני חושב שמכבי יכולה לזכות בו זה האליפות בגלל הנזקים שאפי עשה שנה הבאה זה יהיה סרט אחר עם בחירת שחקנים של פיני ושרון דרוקר, נקווה לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלטון בראון כבר שוחרר, מכבי במחנה אימונים בפרנקפורט גרמניה בלעדיו.

אגב, לדני גוט (מנהל צוות הסקאוטינג של מכבי) יש פורום אותו הוא מנהל ושם הוא מקבל המלצות סקאוטינג לגבי שחקנים: http://scouttowin.com/forum/

הוא ממש קורא המלצות (רובם של ילדודס) ולפעמים גם מגיב... אם מישהו רוצה לעזור למכבי או לחילופין להרוס, מוזמן לכתוב שם על אילו שחקנים הוא ממליץ למועדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שקבוצה גדולה כמו מכבי לא צריכה לתת למאמנים לחפש את השחקנים לבד

לדעתי צריך צוות סקאוטינג רציני שישלח שחקנים שמועמדים לקבוצה למחנה תרום עונה והמאמנים יחליטו מבינהם

מה שקורה בפועל בNBA במובן מסוים אם הליגת קיץ שלהם

מה שקורה במכבי שקונים שחקנים מקבוצות שמנצחות אותם זה מטומטם

מי שראה מספיק משחקי בני השרון בשנה הקודמת היה יודע שווילימס מתאים לקבוצה רק כשחקן ספסל ולא יותר

ואלטון בראון וסימונס אולי שחקני ליגה מאוד טובים אבל בתקציב של מכבי יכלו לקנות זרים הרבה יותר טובים כמו מרכוס בראון לדוגמה

ופישר

אני מעריך ששנה הבא יעיפו גם את שארפ ואת בורשטין סתם מחזיקים אותם השנה ובשנה הקודמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרשון פוצץ משחקה של מכבי ת"א בפרנקפורט

מאמן הצהובים יזם צמד משחקי אימון בגרמניה. אחרי שהפסיד בראשון, החליט להפסיק את המפגש ברבע הרביעי בגלל זעמו על השיפוט

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3646878,00.html

משיח לא בא משיח גם לא מטלפן ;D

דרך אגב פיזר קלע רק 4 נקודות למי שחשב שהוא יחזור בגדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3646878,00.html

משיח לא בא משיח גם לא מטלפן ;D

דרך אגב פיזר קלע רק 4 נקודות למי שחשב שהוא יחזור בגדול

הוא קלע בראשון 4 נק' ובשני 4 נק' - הוא כבר קלע יותר מאלטון בראון בשני המשחקים שהוא שיחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע על פיצוץ משחק ידידות. מישהו יודע אם יש לזה תקדים?

אין לי מושג

במקום לספסל את בורשטין ולהמשיך את המשחק כי זה גם ככה משחק אימון

הוא פוצץ את כל המשחק :screwy: :screwy: :screwy:

הוא קלע בראשון 4 נק' ובשני 4 נק' - הוא כבר קלע יותר מאלטון בראון בשני המשחקים שהוא שיחק...

נגד קבוצה חלשה במשחק ידידות לא הייתי אומר שזה השג גדול

בטח נגד אולימפיקוס כימאת לא יתנו לו לשחק ואז אליהו ופישר יטחנו הרבה דקות בלי מחליפים טובים

יחד אם אוריו בלי מחליף טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבוצה חזרה לארץ, והערב תקיים אימון בנוקיהו. יום ראשון משחק אימון מול הגליל, וביום חמישי המשחק הביתי מול אולימפיאקוס.

כמו כן, יש עדיין דיבורים סביב הצירוף של צ'טמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בYNET פורסם שהקבוצה שמחזיקה בו שילמה לו והם כרגע לא מתכננים לשחרר אותו

אבל מוכנים לנהל דיון אליו אם מכבי

ככה שאני לא חושב שהוא יעלה זול למכבי ובכלל לפי הנתונים שלו השנה הוא לא מבריק במיוחד והבן אדם כבר בין 30

אני לא מבין למה מכבי לא מחפשת צעירים בהתפתחות כדי לבנות שלד לכמה שנים טובות

מביאים כל מיני שחקנים שלא יחזיקו הרבה בראון\פיזר \בורשטיין\שארפ\הם כבר בשלאי הקרירה הגבוה שלהם

עכשיו עוד "זקן "אחד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...