מכבי "אלקטרה" תל-אביב - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי "אלקטרה" תל-אביב

jayz0r

Recommended Posts

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אליהו לא סנטר.

וכן, אני מסכים שבעמדת הרכז הבעיה הרבה יותר גדולה, אני מקווה שאני זה נפתר,

אני למען האמת לא מכיר ולא שמעתי על די בראון, מקווה שהוא יעזור להובלת הכדור.

אחרי העונה "הדפוקה" הזאת מבחינת בחירת שחקנים אני זהיר בהצהרות שלי, אפשר רק לקוות שהוא יעזור.

מהמיקסטייפ שלו ביוטיוב הוא ממש מזכיר את ביינום בזה שהוא לעיתים קרובות הולך ראש בקיר.

נקווה שהוא יהיה תחת שליטה ויעזור למכבי.

היתרון הכי גדול שלו זה שהוא מהיר כמו טיל ויכול לפרוץ הגנות חזקות (שלארויו יש בעיה עם שומרים חזקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים עכשיו גם על הבאת איזה גבוה בשם ג'יימס תומאס מהליגה הטורקית, 10 נקודות ו- 10 ריבאונדים ב- 30 דקות העונה.

אני מאוד מקווה שזה לא אותו סיפור בפעם המי יודע כמה, ושלא נאכל את הלב שלא הבאנו את אריאל/הוליס/פארגו כשיכולנו ובתור גבוה את לאברינוביץ'/לאבוביץ'/עוד איזה ביץ'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגיץ' ה- 2.20 של לובליאנה..

יש לי תחושה רעה, אבל לפחות גרשון מעורב בתהליך קבלת ההחלטות הפעם (לעומת תחילת העונה..)

אם רק היינו יכולים להביא את מקדונלד, פארגו ופרייס במקום בורשטיין וסימונס, ואיזה ביץ' במקום פייזר.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי צריכה לקחת שחקנים שהיא חושבת שמתאימים גם לעונה הבא

ולהחתים שחקנים טובים עכשיו שהיא מעוניינת בהם לעוד עונה או יותר

לדוגמה את אליהו צריך להחתים לשני עונות נוספות אם אין לו חוזה לעונה הבא (לא יודע מי חתם ומי לא לעוד עונות במכבי)

מרקוס בראון גם יכול לתת שני עונות נוספות למרות הגיל

פישר

אורויו

כספי

יתר השחקנים לא מתאימים ומכבי צריכה לקנות את לימונד שנותן עונה מצוינת ועוד ישראלי בכיר

בגלל החוק הרוסי

חוץ מזה הם צריכים לחפש סקורר ברמה גבוה וגבוה נוסף ברמה גבוה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אם תמשיך ככה אני עוד אחשוב שהפכת לאוהד מכבי שרוף...

בכל מקרה, המצב לשנה הבאה לא נראה כרגע משהו, בגלל בניית הקבוצה המוזרה משהו - בראון זקן מדי, ארויו יקר מדי, פישר בטח יקבל הצעה שאי אפשר לסרב לה, אליהו יילך לנבא, ואנחנו ניתקע עם כספי ובורשטיין בשנה הבאה ... :silly:

לימונד, אם יבוא, הוא לא ברמה של מכבי - לא רכז טוב ולא קלע טוב וגם ההגנה לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לימונד יכול להיות מצוין כרכז מחליף

ולא אל תתבלבל קיוויתי לנס שחולון תנצח את מכבי אבל מה לעשות ההיתי צריך לסגור בהמצע המשחק לא לראות את הזוועות

אבל אני בכל זאת שמח כי בני השרון נצחה אתמול את חיפה במשחק חוץ והשנה זה סוג של הישג

למעשה אם בני השרון תגיע בכלל לפינל השנה אני יהיה מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לשכוח שגם גיא פניני אמור להגיע למכבי עונה הבאה...

אם לא יהיה רכז טבעי ברמה גבוהה לא ישחררו את ארויו (שמבחינתו רוצה להישאר במכבי).

מרכוס בראון הוא אחד מהשחקנים שפיני הכי אוהב מהסגל הזה (ועצם העובדה שהוא מבוגר לא אומרת כלום , הניסיון נשפך לו מהאוזניים והוא יכול עוד לתרום)

פישר חתום לעוד עונה אחת ופיני לא ישחרר אותו.

לגבי לימונד אני לא רוצה להגיב כי אי אפשר לדעת איך הוא יהיה במכבי (אם הוא יהיה במכבי)

לגבי כספי ואליהו , למרות ששניהם משחקים מצוין גם בליגה וגם ביורוליג , כרגע חסר להם עוד כמה דברים כדי להפוך לשחקני NBA לגיטימים.

למרות שאליהו משחק יותר טוב מכספי (נק' ועוד אספקטים) לכספי יש סיכוי יותר גבוה להגיע לNBA מאשר לאליהו (לדעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כספי הוא יותר וורסטילי מאליהו, אבל גם יותר צעיר, ועם נטייה לעשות יותר שטויות. בגלל זה נראה לי שיקחו את אליהו ששומר על יציבות די מדהימה בטופ האירופי. אבל הלוואי שיישאר לפחות עוד שתי עונות, כי רוב הסיכויים שאם יילך לנבא הוא סתם יתייבש על הספסל. מה שכן, בטוח שיהיו לו הצעות גם מאירופה לעונה הבאה.

לגבי ארויו, הוא שחקן טוב ללא ספק, אבל עוד לא ראיתי שהוא נתן הופעה נגד קבוצות חזקות, והוא מרוויח טונות של כסף. קשה לי להאמין שמכבי ישלמו לו 2.5 מיליון בשנה הבאה.

מרכוס בראון תותח על, אבל לך תדע איך הגיל ישפיע עליו בשנה הבאה. ולבנות עליו ליותר משנתיים זה כבר בכלל בדיוני. כדי לבנות שושלת חדשה מכבי צריכה שחקנית צעירים ולא עגלות שבקושי סוחבות בעלייה.

קרירין, לימונד לא הצליח לשחק טוב תחת הלחץ של ירושלים, אז אתה מצפה שיעמוד בלחץ של מכבי? תסתכל איך שחקן לא רע כמו חג'ג' מקבל פיק ברכיים כשהוא עולה למגרש ותבין.

לא ידעתי שפישר חתום לשנתיים וזה בהחלט משמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כספי הוא יותר וורסטילי מאליהו, אבל גם יותר צעיר, ועם נטייה לעשות יותר שטויות. בגלל זה נראה לי שיקחו את אליהו ששומר על יציבות די מדהימה בטופ האירופי. אבל הלוואי שיישאר לפחות עוד שתי עונות, כי רוב הסיכויים שאם יילך לנבא הוא סתם יתייבש על הספסל. מה שכן, בטוח שיהיו לו הצעות גם מאירופה לעונה הבאה.

לגבי ארויו, הוא שחקן טוב ללא ספק, אבל עוד לא ראיתי שהוא נתן הופעה נגד קבוצות חזקות, והוא מרוויח טונות של כסף. קשה לי להאמין שמכבי ישלמו לו 2.5 מיליון בשנה הבאה.

מרכוס בראון תותח על, אבל לך תדע איך הגיל ישפיע עליו בשנה הבאה. ולבנות עליו ליותר משנתיים זה כבר בכלל בדיוני. כדי לבנות שושלת חדשה מכבי צריכה שחקנית צעירים ולא עגלות שבקושי סוחבות בעלייה.

קרירין, לימונד לא הצליח לשחק טוב תחת הלחץ של ירושלים, אז אתה מצפה שיעמוד בלחץ של מכבי? תסתכל איך שחקן לא רע כמו חג'ג' מקבל פיק ברכיים כשהוא עולה למגרש ותבין.

לא ידעתי שפישר חתום לשנתיים וזה בהחלט משמח.

דווקא בגלל שכספי צעיר זה יתרון עבורו.

הוא ילמד שאין מקום לשטויות בNBA כרוקי (שחקנים וותיקים ומעורכים מתחמקים משטויות שהם עושים) , תעשה מה שאומרים לך או שתשב על הספסל.

לא יודע אם שמתם לב אבל אתמול במשחק הוא קצת נרגע , נראה לי שאחרי היציאות שלו מול חיפה שבוע שעבר פיני שטף אותו קצת ואמר לו להרגע ומהר.

(באותו משחק אפילו בראון יצא עליו כי הוא הגזים)

אליהו אולי יציב ביורוליג ובליגה אבל זה רק נגד קבוצות שאין להם מספרי 4-5 מסיבים וחזקים , נגד מלאגה ואולימפיאקוס (ביוון) הוא היה נעלם.

אין לו קליעה מחצי מרחק (כמו לכספי) והוא לא מהווה שום איום מאחורי קשת השלוש (שיש לכספי אבל הוא ממעט להשתמש בזה בזמן האחרון)

אחת הסיבות שאפי הלך הביתה זה כי בראון התלונן ואמר שנשארו לו בערך עוד שנתיים (חוץ מהעונה הנוכחית) שהוא רואה את עצמו משחק ברמות הגבוהות באירופה ואפי הורג אותו.

פיני מת על בראון וכל עוד זה תלוי בפיני , הוא ישאר , בתקווה שלא יקרה לו משהו (פציעה לא מתוכננת או משהו כזה)

מכבי לא צריכה "צעירים"או "מבוגרים" , מכבי צריכה שחקנים חכמים ,רוב השחקנים הטובים והמפתיעים הגיעו מליגות או ליגות תחתית באירופה.

למכבי בראשות פיני ובלאט (וגם דני גוט) היה "אף" לשחקנים כאלה.

בעונה הבאה אני מאמין שיהיה למכבי סגל איכותי מאוד , תנו לפיני את התקציב שאפי קיבל בתחילת העונה ויהיה סגל איכותי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עניין התקציב הזה אף פעם לא היה מובן לי.. פרסמו שהעונה יש את התקציב הגבוה ביותר אי פעם, סביב ה- 22 מיליון דולר.

איך שמציגים את זה זה תקציב נטו לשכר שחקנים, ובמקרה כזה, אני לא מבין מה הבעיה להביא את מי שמתחשק (פרייס/פארגו לצורך העניין).

ארויו מקבל 2.5, בראון מקבל מיליון, גרין מיליון, פייזר מקבל מיליון = 5.5 מיליון דולר..

סימונס, שארפ, חג'ג', אליהו, כספי, פישר, די בראון, בורשטיין מקבלים בממוצע חצי מיליון דולר לעונה נגיד = 4 מיליון דולר..

סה"כ = 9.5 מיליון דולר

יש שתי אפשרויות: או שהתקציב הכללי שמפרסמת התקשורת הוא התקציב הכלל-עונתי שכולל עוד אלף ואחד דברים בתוכו, או שאני טועה וכולם מקבלים פה שכר של מיליון דולר ויותר בעונה..

עם תקציב משכורות של 22 מיליון דולר, או אפילו 20, אפשר להביא לפה שלושה כוכבים מוכחים, כל אחד ב- 3 מיליון דולר, שני כוכבי משנה מוכחים ב- 2 מיליון דולר כל אחד ועוד 7 שחקני ספסל מוכחים במיליון דולר כל אחד, במקום כל ההרפתקאות הרגילות... אני מניח שהתקציב המפורסם (שאותו אגב לא זכור לי שמישהו מההנהלה הכחיש) מנופח וכולל בתוכו את כל ההוצאות השנתיות על הקבוצה, אחרת אני לא מבין מה הם חושבים לעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי החתימו גבוה נוסף

'ארלס גיינס חתם במכבי ת"א

הפאוור פורוורד, ששיחק עם ריקי רוביו ורודי פרננדס בחובנטוד בדאלונה ועם די בראון בגלאטסראיי, הינו שחקן קשוח ואתלטי, שמצטיין במשחק הגנה ובריבאונד, הלוקה בקליעה מחצי מרחק

אהוד כהנים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3662274,00.html

פיזר בטח מתחיל לארוז

או במילים אחרות צדקתי כל הזמן שאמרתי שפיזר לא יצליח לחזור לרמה גבוה השנה אם בכלל

אם יש לו סיכוי בכלל לחזור לרמה גבוה זה דרך קבוצות קטנות שיתנו לו לשחק הרבה דקות

ולא על הספסל של מכבי

בכל מקרה אני חושב שהסגל של מכבי סגור שנה הזאת

זה רק גורם לי לקוות לעוד הפסדים של מכבי ולעוד רצון שתיהיה הגבלת שכר בליגה הישראלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב הוא לכל מה שמסביב והשחקנים הם רק חלק מזה.

וגם אל תשכח שהעיפו השנה 4 שחקנים ו-2 מאמנים, ולחלקם עדיין משלמים משכורות :nixweiss:

העיפו מאמן אחד ועוזר מאמן אחד ומאמן אחד , לא לשכוח שהשכר של פיני גם מוערך בכ2.5 מיליון דולר (לפי פירסומים כאלה ואחרים)

קרירין - רק היום בערב יקבלו החלטה לגבי פייזר , זה לא נראה מבטיח עבורו אבל יש לו עוד סיכוי קטן להישאר.

יש מצב שפיני יעדיף לרשום אותו בטופסי המשחק ביורוליג ולהשאיר את חג'ג' בחוץ ולמשחקים בליגה הוא ירשום את חג'ג' ופייזר ישב בחוץ (גם ככה בשנה שעברה הוא לא הסתדר עם השחקנים בליגה ועשה הרבה עבירות תוקף)

אני חוזר ואומר זה לא נראה מבטיח מבחינת פייזר אבל אי אפשר לבוא אליו בתלונות וגם לא כלפי מכבי.

אופציית השיחרור ממכבי בקיץ לא היתה בכלל על הפרק מאחר ומכבי לא נוהגים לשחרר שחקן שנמצא תחת חוזה ונפצע (ובהתחשב בזה שהוא היה משמעותי) כמו לפני שנתיים עם בורשטיין שעמד לסיים חוזה לחתום באירופה ונפצע ומכבי השאירו אותו ודאגו לו לטיפולים רפואיים.

אומנם אני לא מאמין שמכבי תפסיד עוד הרבה משחקים בליגה הישראלית , זה נראה כאילו היא לאט לאט חוזרת להיות המכבי שדורסת כל מה שזז.

בניגוד אליך , אני מקווה לניצחונות גדולים של מכבי על כל קבוצה שתבוא (אלבה,ברצלונה,ריאל,ירושלים,חיפה,בני השרון,נהריה וגליל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...