מכבי "אלקטרה" תל-אביב - עמוד 21 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכבי "אלקטרה" תל-אביב

jayz0r

Recommended Posts

הסיבה שעושים ממני "המשיח" של האליפות הזאת היא בגלל שלפני שהוא עלה , מכבי היו במינוס 12.

כל הזמן שהוא היה על המגרש , מכבי היו באיזה 41:13 או משהו כזה , הוא לא צריך לקלוע בשביל להשפיע , הוא מכניס המון אנרגיות,ניסיון,קור רוח ואטרף.

רוב העונה הוא היה דבוק לספסל וגם במשחק הזה בפועל לא באמת עשה הרבה

ותיזכור שלפני השלשה הראשונה הוא בכלל איבד כדור רק שהשופטים לא שרקו לזה בכלל

כחלק מהשיפוט הגרוע באופן כללי של המשחק הזה

אחרי השלשות של שארפ היו שריקות לעברות בלי סוף וזה מה שחיסל את חיפה בגלל סגל קצר

שארפ ובורשטין לא חתומים על הניצחון זה בולשיט היו שחקנים שתרמו הרבה יותר כמו פישר לדוגמה

פשוט יש כאלו שאוהבים להציג את שארפ כמשיח ושוכחים את ההפסדים וטעויות וסיפסול שלו לאורך שתי העונות האחרונות

עריכה -אל תתיחסו אליו תעשו טובה באו נמשיך את הדיון בלי להתיחס גם ככה ההודאות שלו ימחקו בקרוב וזה סתם יעשה בלגן בדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה זה הסרט הזה שאתה אוכל שאתה מייעץ למכבי (שאתה שונא) מה לעשות עם שארפ... עזוב את זה שהוא עדיין יעיל ברגעים מכריעים (פיינל פור עם שרף מול סיינה, עכשיו בגמר האליפות..) והמשכורת שלו ממילא לא גבוהה מדי, מדובר בסמל של המועדון, הוא יסיים בו את הקריירה ככדורסלן וסביר להניח שגם יקבל תפקיד ניהולי כלשהו לאחר מכן. לא מבין מה לעזאזל אתה רוצה מאיתנו עם הנושא הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה זה הסרט הזה שאתה אוכל שאתה מייעץ למכבי (שאתה שונא) מה לעשות עם שארפ... עזוב את זה שהוא עדיין יעיל ברגעים מכריעים (פיינל פור עם שרף מול סיינה, עכשיו בגמר האליפות..) והמשכורת שלו ממילא לא גבוהה מדי, מדובר בסמל של המועדון, הוא יסיים בו את הקריירה ככדורסלן וסביר להניח שגם יקבל תפקיד ניהולי כלשהו לאחר מכן. לא מבין מה לעזאזל אתה רוצה מאיתנו עם הנושא הזה...

יש מצב טוב שאחרי שנה הבאה שתהיה שנת הפרישה שלו הוא יהיה בצוות האימון של מכבי (הוא כבר עבר קורס מאמנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין אתה בתור אחד שלא אוהד את מכבי אני פשוט אומר שאל תכתוב עליהם סתם דברים, ללא שארפ אין מוטיבציה בקבוצה ואת זה רואים בפועל

ולכל אחד יש את הנפילות והעליות שלו אתה יודע, גם מייקל ג'ורדן כמה פעמים לקח על עצמו זריקות ניצחון והחטיא, ואיתו ההפסד הגיע

אז לא אומרים שהוא זקן ושילך לאמן או לפרוש לקבוצת קט רגל ( עכשיו אמנם משהו אחר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקל גורדון פרש ליפני מיליון שנה ואם כל הכבוד שארפ לו דיגדג את מיקל אף פעם

ואני לא אומר שיפשוש אלה שיעבור לקבוצה שתיתן לו דקות משחק

מה הוא יעשה עונה הבא במכבי ? ישחק שש בש בספסל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגרי קרירין אני לא מבין אותך...

מנסים להסביר לך שדרק שארפ הוא השחקן השישי בכל חמישייה , זה לא משנה עם הוא על המגרש או יושב על הספסל ומריץ דאחקות עם גור שלף.

יש לו ערך מוסף שאין לאף שחקן במכבי היום.

הוא הלב והנשמה של הקבוצה.

אני חס וחלילה לא משווה אבל זה כמו מוני שהיה האבא של השחקנים אז דרק הוא האמא של השחקנים , הוא אחראי לחנך אותם (תמיד יש כמה סוררים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, אל תשכח את השלשה שלו בשנייה האחרונה מול הפועל ירושלים שקברה אותם במקום השני, בליגה והוכיחה להם סופית ששארפ הוא ווינר והם סתם חבורה של לוזרים...

הבן אדם תותח, הווינר והמזליקו הכי גדול ששיחק כאן לדעתי, חבל רק שהוא כבר לא צעיר, אין מה לעשות.

ולגבי השופטים בגמר, כאן לפחות היה שיפוט אחיד לשתי הקבוצות, עובדה שחיפה לא התלוננו על השיפוט, זה רק רסקין, שלח, אביב לביא ושאר אוהדי הפועל בתקשורת שמתבכיינים. אם אתה זוכר, מכבי הפסידה בגביע להפועל ירושלים בגמר, בגלל שאם שחקן של מכבי רק הזיע ליד שחקן של הפועל ישר שרקו לו עבירה, ולעומת זאת להפועל נתנו לשמור חזק.

במשחק ההוא, דרך אגב, שארפ אחראי להפסד בגלל איבודי כדור מוזרים מאוד. אני מאמין שאם פיני היה המאמן, ולא צביקה שרף האיטי והלוזר, עדיין מכבי היו מנצחים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליהו יחתום בטאו ויטוריה

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1491577

כספי כנראה יבחר סיבוב ראשון בדראפט ויעזוב גם, ומכבי תשאר עם חורים ענקיים בכל מה שקשור לישראלים נקווה שפיני ישלוף איזה שפן מהכובע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אליהו יחתום בטאו ויטוריה

http://sports.walla.co.il/?w=/151/1491577

כספי כנראה יבחר סיבוב ראשון בדראפט ויעזוב גם, ומכבי תשאר עם חורים ענקיים בכל מה שקשור לישראלים נקווה שפיני ישלוף איזה שפן מהכובע.

לגבי אליהו ,נחכה ונראה , למערכת הספורט בוואלה יש הרבה יציאות שמתבררות כלא נכונות (כמו לכל גוף תקשורת)

לגבי כספי , גם שום דבר עוד לא סגור , הוא עוד יכול ליפול בתחילת סיבוב שני...

לא לשכוח שפניני מגיע , יש את גרין , שארפ (בעונת פרישה) ,מדברים גם על בלותנטל ועל שרון ששון ,בקיצור , לא יהיו בעיות בסגל של מכבי.

באופן כללי לגבי טאו , הספונסרית הראשית שלה מפסיקה לתמוך בה כלכלית מה שאומר חור מאוד גדול בתקציב שלהם , אם הם מוכנים לשלם לאליהו 900,000 יורו , שיהיה להם לבריאות , אני אוהב אותו אבל הוא לא שווה את הכסף הזה ומהר מאוד הוא יקבל בראש כי הליגה בספרד זו לא ליגת ווינר.

יש גם בעיות בסגל של טאו , הם פתחו במרד נגד המאמן שלהם כי הוא ידוע בתור פאנאט של אימונים ארוכים ואינטנסיביים שלרוב גורמים לפציעות של שחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאי פניני צריך להגיע וגם מקל

יש שמועות שבורשטין עוזב

צריך לראות מה יקרה אם לימונד כי השנה לא ישתלב בסגל ומעניין יהיה לראות אם יהיה שנה הבא

אני מעריך שיעיפו את חגג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיא פניני חתום,מקל חתום לעוד שנתיים אבל לדעתי מכבי תעשה טעות אם היא תביא אותו העונה , הוא צריך עוד עונה כמו זאת (יותר נכון כמו הפלייאוף שהיה העונה) כדי להשתפר.

יש לו כישרון אדיר אבל אני לא רואה אותו מוביל קבוצה ביורוליג (כרגע) ואני גם לא מאמין שמכבי יקחו אותו , זה הכל דיבורים.

ממש לא בטוח שבורשטיין יעזוב , פיני אוהב ומעריך אותו מאוד , פיני היה זה שנתן לו את ההזדמנות לשחק ולהוביל במכבי ופיני הוא זה שהצליח להוציא ממנו משהו העונה הזאת.

לימונד דווקא מאוד השתלב בסגל רק שפיני העדיף לנסות ולהכשיר את בורשטיין מאחר והוא כבר היה במעמדים האלה והניסיון מדבר (ראה ערך דרק שארפ)

לימונד יהיה חלק מעתיד הגארדים במכבי יחד עם מקל.

חג'ג' , בחור נחמד , שחקן סביר+ לליגת ווינר , מעבר לזה אני לא רואה אותו מתקדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...