קונה רקולים חדשים, האם צריך כרטיס קול חדש? [תקציב-עד 2.5K] - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה רקולים חדשים, האם צריך כרטיס קול חדש? [תקציב-עד 2.5K]

eliil1

Recommended Posts

אני קונה את הרמקולים Z5500, ואין לי מושג אם אני צריך כרטיס קול , אני לא מבין בהם, ואין לי מושג אם בכלל יש לי כרטיס קול =SS

צריך עזרה...

תודה לכם בכל מקרה.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזו מין שאלה זו עם כאלה ברור שצריך

כן יש לך כרטיס קול מובנה על הלוח-אם שהם לא הכי איכותיים אבל עושים את העבודה שלהם

במידה ואתה רוצה את איכות הקול הטובה היותר אני ממליץ לקנות כרטיס קול

איזה כרטיס? אין לי מושג xD תלוי בתקציב שלך

חכה שמישהו יותר מבין ממני יענה לך כי לי אין הרבה נסיון עם כרטיסי קול

יש לי כרטיס קול דיי טוב שהגיע עם האוזניות שלי (שעלו 600שקל חח..) אבל חוץ מזה אין לי נסיון רב עם כרטיסי קול שונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברי היקר

אין בייכל ביכלל טעם לקנות כאלה

קלוחומר שיש לך כרטיס קול OB !!

לא קונים פורש ונוסעים איתה בחניה

אם אתה רוצה להנות מאיכות שמע

המינימום שבמינימום זה קריאטיב XFI

אם אתה באמת רוצה עזרה

תוסיף תקציב לכותרת ...........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ"א בשביל מה הרמקולים? סרטים, ומשחקים.

קראתי שאלה הרמקולים הכי טובים (בין ה5.1)

התקציב לא הכי בעיה, העיקר שהכרטיס יהיה טוב. האם זה(הכרטיס) ממש משפיע בכלל?

אגב , לא יודע איזה יש לי כרטיס מובנה בלוח אם....בכל מקרה הלוח הוא DFI LANParty DK X38-T2RB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא למה תשתמש בהם למשחקים? למוסיקה? לסרטים?

אם זה רק ומוסיקה קח איזה Audigy או אם תקציב זה לא בעיה אז משהוא מסדרת X-FI

אם זה למשחקים אז אולי משהוא מסדרת Fatal1ty

כפי שאמרתי אני לא מבין גדול אלה רק קצוות חוט

כדאי שתדע מה לחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי כבר...סרטים, מוזיקה , ו-משחקים.

ותקציב לא בעיה, לא מתקמצן, העיקר שיהיה בין הטובים והאיכותיים, ושלא יתקלקל תוך שנה =\

לפי מה שקראתי פה הרמקולים Z5500 נראים ה5.1 הכי טובים, ונראה גם מתאים לי ,כאילו לשימושים שלי .אז נשאר רק כרטיס קול. אני ציינתי את הלוח שלי, האם הכרטיס קול בו לא מספיק בשביל כאלה?

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בהחלט רוצה לקנות גם כרטיס קול

ההבדל הוא של שמיים וארץ ומאוד נחמד אם התקציב גמיש

הייתי ממליץ לך על כרטיס בתקציב של עד 1000 שח' - מעבר לזה יהיו בו פונקציות שאתה לא צריך

והרמקולים הללו מאוד ממולצים ( למרות שלא הסיגנון שלי ) למערכות מחשב

הייתי ממליץ לך לעיין בסטיקי http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=334685.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיינתי...אך אני עדיין מתקשה למצוא את הכרטיס המתאים לי... אני לא רוצה סתם בגלל שהתקציב גמיש לקנות משהו יקר ושלא יהיה שימוש בו ממש... בגלל זה רציתי להתייעץ אתכם בעניין... אגב, אני אצטרך להתקין את הכרטיס קול? או שרק לחבר אותו ללוח אם וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו פחות או יותר ה"התקנה" של הכרטיס - לחבר אותו ללוח אם

המלצה שלי לכרטיס ?

אני שומע בעיקר אז אני משתמש ב M אודיאו ( הייתי ממליץ לך עליו - אבל אני חושב שיש איתו איזו עיניין עם תקנים חדשים ועידכונים שעדיין לא יצאו )

עבורך הייתי ממליץ Audiotrack prodigy 7.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחבר את Z5500 עם כבל אופטי ואז כרטיס הקול לא יהיה רלוונטי כל כך (כמובן אם כרטיס הקול הבנוי בלוח שלך תומך)

אולי רק במשחקים קצת יהיה בעייתי 5.1 דיגטלי (אם אני לא טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לעקוף את הכרטיס קול אם כבל אופטי הוא צריך DAC שימיר את האות לרמקולים.אם יש לך מערכת טובה שתעשה זאת אז חבל להשקיע ברמקולים (שעשיתם מהם לפחות DALI MEGALINE ב40 אלף דולר).המלצה שלי אם אתה כבר סגור על רמקול בתקציב זה אז תוסיף כרטיס קול.עכשיו אם תפרט את השימושים באחוזים יהיה אפשר להתמקד.אם המוזיקה מהווה פקטור משמעותי הייתי הולך על D2 של .

(אם אתה רוצה גם מגבר על הדרך אז יש את הכרטיס החדש שלהם שרק יצא אך לדעתי לא יהיה בזמן הקרוב בארץ ולכן לא רלוונטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי רמקולים שילוו אותי למשך איזה כמה שנים טובות , ולא נראלי שאני אמשיך ממש לשחק באותה הכמות... ת'כלס גם עכשיו אני לא משחק הרבה, פה ושם...

הכי הרבה אני שומע ורואה במחשב,לכן אם כבר , עדיף להתמקד על שימושים אלו. משחקים כבר בסדר..לא קריטי (רק שלא יהיה יותר מדי גרוע בשביל משחקים, כי זה נשמע כאילו אם אני בוחר כרטיס למוזיקה אז במשחקים האיכות(של הסאונד כאילו) תיהיה זוועה)

התקציב גמיש,כמובן שעדיף שיהיה יותר זול.. אך עדיף בהרבה שיהיה טוב מאוד , מכל הבחינות ,כך שאם דבר כזה לא יצא זול , אז זה בסדר. מאוד מסתמך על העצה שלך.

תודה.

עריכה: לגבי מה שאמרת שם "אם יש לך מערכת טובה שתעשה זאת אז חבל להשקיע ברמקולים" , אז יש לי כמו שאתה יכול לראות במפרט מערכת מאוד מאוד טובה [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...