קונה רקולים חדשים, האם צריך כרטיס קול חדש? [תקציב-עד 2.5K] - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה רקולים חדשים, האם צריך כרטיס קול חדש? [תקציב-עד 2.5K]

eliil1

Recommended Posts

לא כל כך הבנתי מהמפרט איזו מערכת סטריאו ברשותך :D

כמו כן אם המשחקים הם בעדיפות נמוך הייתי שוקל בכלל לעזוב את רמקולי המחשב וללכת על זוג רמקולים ומגבר.לדעתי גם בתקציב מזערי (לתחום האודיו) של Z5500 תקבל תוצאה טובה בהרבה במוזיקה (אם הדגש הוא על אז צריך לפחות 5.1 אם רסיבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן הדגש הוא במיוחד על סרטים ומוזיקה.

עכשיו יש לי 2.1 של CREATIVE . אני לא בטוח בגרסה...זה ממש דומה אבל ל SBS 350,כנראה שזה זה. אבל אני לא הכי הכי מתלהב מהם =\ הם אצלי כבר שנתיים-שלוש בערך אמנם....

בקיצור, עם דגש על מוזיקה וסרטים, ושיהיה לא רע למשחקים, מה הרמקולים והכרטיס שאתה מציע? כולל הרסיבר ו5.1 וכל זה....[br]פורסם בתאריך: 22.12.2008 בשעה 00:57:36

או פשוט לקנות את הסט הטוב יותר

http://zap.co.il/RateModel.aspx?modelid=27532

7.1? זה לא יותר מדי בשביל חדר לא גדול ממש לשימושי ומוזיקה , ומשחקים קצת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפתור לעצמך את שתי הבעיות

קנה Z-10, מדהימים (קרא ביקורת שלי).

הם מכילים כרטיס קול ומתחברים עןם . הסאונד . . . דלישס ;)

http://zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=501427

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין לו אפילו סאב,לא כלום..

אני צריך משהו ממש סוס לסרטים ומוזיקה , ונראלי 5.1 יהיה הכי סבבה. ולפי מה שכתוב בפורום פה Z5500 הכי טוב מבין ה 5.1ים.

שוב - *תקציב-לא בעיה*

רק צריך הצעה להכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כרטיס קול לא רע על הלוח,

לא הייתי מחליף בשביל סרטים\מוזיקה(שאפשר לחבר בדיגיטלי ולשכוח מבעית כרטיס הקול).

בשביל משחקים, הייתי מנסה איך זה עובד, יש סיכוי שהתוצאה תספק אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מחבר דיגיטלית?

אני לא מבין בזה כלום =S אני התבלבלתי עוד יותר , קודם לפחות חשבתי שאני יודע איזה אני רוצה , חשבתי על ה Z5500 רק הבעיה הייתה איזה כרטיס קול לבחור, אח"כ המליצו לי על אחרים 7.1 בכלל, אמרו שהכרטיס קול שלי דפוק חח וצריך להחליף אותו, עכשיו כבר לא צריך להחליף, קיצר התבלבלתי מכל העניין =S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1? הרמקולים 7.1 ה אלה אתה יכול גם לא לחבר שני רמקולים וזה יהיה 5.1 מלבד זאת אין כמו עוד שני רמקולים בצדדים כדי להשלים את החוויה. הרמקולים GIGAWORKS S750 במשך כמה שני היו עולים בערך 3500 ש"ח. מחירם כיום הוא 2500 וזו מציאה יחסית לאיכותם. חפש ביקורות אין ולו אחת שלא נדהמה מהם.

לדוגמה:

http://www.guru3d.com/article/creative-labs-gigaworks-s750-71-speakers/

בקשר לכרטיס הקול, אני קניתי בשבילם יד שנייה כרטיס AUDIGY ZS שמספיק בהחלט. כנס ללוחות היד שנייה ותקנה כרטטש דומה מסדרת AUDIJY וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אמור להביע?

אני חושב שבתקציב של עד 2.5K שגם הוא גמיש , אפשר לבחור את ההכי טוב..לשימושים שלי כאילו, ומוזיקה, וכל מה שאני רוצה לדעת זה מה הוא ההכי טוב הזה...

הבנתי, GIGAWORKS 750 והZ5500 הכי טובים, אבל מה ההבדל ביניהם חוץ מעוד 2 נוספים? למוזיקה וסרטים, יש העדפה לאחד מבין השתיים?

ולגבי הכרטיס.. האם AUDIOTRACK AUDIGY 7.1 יהיה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לשאול את עצמך אם יש לך מקום לעוד 2 רמקולים.

ובנוסף, הדבר הכי טוב הוא ללכת ולשמוע בעצמך, העדפות זה דבר סוביקטיבי לחלוטין.

שוב, לסרטים אתה לא צריך להוסיף כרטיס קול. למויזקה ומשחקים זה תלוי, שוב, בטעם שלך ובמה אתה הולך לשמוע.

דיגיטלי יש שני סוגי חיבורים, אופטי וקואקסיאלי, אם אני לא טועה לבורד שלך יש את שניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לך על ה- 5500 ולא על ג'יגבייט מניסיון - הצלילים הגבוהים והנמוכים יותר רכים ונעימים.

ב. אתה לא תרגיש את ההבדל אם תקנה כרטיס קול - המובנה בלוח אם שלך מצוין ויעשה את העבודה (אם יש לך אוזניים כל כך רגישות ואתה מרגיש שחסר - תמיד תוכל לקנות בנוסף את הכרטיס קול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...