סקר : האם לדעתכם אתם מרגישים את התוצאה של חוק למניעת עישון במקומות ציבוריים ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : האם לדעתכם אתם מרגישים את התוצאה של חוק למניעת עישון במקומות ציבוריים ?

djhenrya

האם לדעתכם אתם מרגישים את התוצאה של חוק למניעת עישון במקומות ציבוריים ?  

1279 הצבעות

1. 1. האם לדעתכם אתם מרגישים את התוצאה של חוק למניעת עישון במקומות ציבוריים ?

• כן. לא מעשנים בשום מקום
    • אולי רק בקניונים ובמסעדות הפסיקו לעשן.
    • מה אתה מזבל בשכל ! החוק לא נאכף ואנשים מעשנים בכל מקום !

Recommended Posts

אין לי מושג איפה הייתי בסנטר, יעזור לך אם אגיד שהייתי באיזור של תומר ו VELVET?

היית באזור של האימו גות'ים וכל שאר המוזרים? שמה מותר (רק לא ליד המעבר בקומה השניה), בבניין השני לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לחוק היתה עד כה השפעה הרבה יותר משמעותית על איכות האוויר ממה שציפיתי. אמנם עדיין מעשנים בפאבים ומועדונים אבל הרמה ירדה משמעותית. מספיק לחפוף את השיער רק פעם אחת בסוף הערב וכמעט אין יותר צורך לשפוך לימון על הראש! שיפור משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השבוע הייתי בפאב בנהריה, לא זוכר את השם שלו. אבל זה היה מטורף, כל הפאב היה עשן! לאן שלא הסתכלתי ראיתי רק סיגריות.

לא יודע מה הקטע, אולי זה אחד המקומות היחידים שמרשים לעצמם לאפשר למעשנים לעשן באיזור.

בהתחלה זה די הפריע לי, והייתי חנוק, אבל ככל שעבר הזמן ונשפך האלכוהול לא היה אכפת לי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפאב שאני עובד בו בחיפה אוכפים את החוק.

בהתחלה היו כמה לקוחות שהתלוננו אבל עכשיו רק פעם בשבוע בערך בא לקוח חדש שמתלונן.

אף אחד מהלקוחות הקבועים והמעשנים של הפאב לא הפסיק לבוא והרבה מהם עכשיו בעד החוק.

בכלל מאז שנכנס החוק הפאב בעליה מתמדת, לא יודע אם קשור לזה... אבל זה בטח לא פגע בעבודה.

באיזה פאב אתה עובד - כמעט בכולם יש כמה מניאקים שמעשנים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי צריך לעשות פאבים למעשנים וללא מעשנים ו / או לאפשר לבעלי הפאבים לקבוע לעצמם את החלוקה לאזורים וכו ' אסור להתערב לבעלי עסקים בניהול העסק שלהם , מי שלא נח לו העשן שילך לפאב שלא מעשנים , לפי דעתי זו הגזמה פראית בהיתערבות מיותרת של הרגולטור והמחוקק בפרטיות של האזרחים , כלכלה חופשית - פחחח אני לא חושב כך .

במיסעדות אולי , במקומות ציבוריים - בהחלט , ההבדל הוא שאדם איננו חייב להגיע לפאב ספציפי ואילו למקומות שהו מוכרח כגון מקומות ציבוריים כגון מישרדים לסוגיהם ו / או מקומות בילוי המוניים כגון ארועים הצגות ו הופעות קרי ארועים חד פעמיים - יש לאכוף את חוק העישון . פאאק אנשים באים לפאב כדי להתמסטל ולדפוק את הראש :bash: - אני מודה זה סירחון איום ונורא הסיגריות בפאב דחוס - גועל נפש , אתה לא חייב לבוא - חד וחלק , המחוקק רוצה לסייע , בבקשה לעודד עסקים שכאלו ע"י הקטנת מיסוי אישורים מהירים יותר לפתיחת עסק - אבל להעניש - חוק מפלה ולעניות דעתי איננו צריך להיות חוקי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהחוק מפלה ! ובעיקר בגלל תוכנו והבנתו ! שים לב שהחוק מגדיר עשן סיגריות כגורם תקיפה (שכן די בחשיפה קצרה לשנות מבנה של DNA של תאים בגוף - לפי המחוקק). ולפי ראיה זו מי שמעשן לא רק בוחר במודע לפגוע בעצמו, אלא גם בוחר במודע לפגוע באחרים. כנראה שהמחוקק מודע לבעיית האכיפה והפיל את האחריות על מנהלי הביניינים והעסקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה פאב אתה עובד - כמעט בכולם יש כמה מניאקים שמעשנים ?

פאב הדאנק, במושבה הגרמניה בחיפה.

מי שמעשן אומרים לו לצאת. אם הוא לא יצא הוא לא יקבל שירות.

כל כך קל לאכוף את החוק הזה, צריך רק שבעלי הפאבים ירצו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאב הדאנק, במושבה הגרמניה בחיפה.

מי שמעשן אומרים לו לצאת. אם הוא לא יצא הוא לא יקבל שירות.

כל כך קל לאכוף את החוק הזה, צריך רק שבעלי הפאבים ירצו.

למה שבעלי הפאבים ירצו?

אני אישית לא סובל את ריח סיגריות בעיקר כי אבא שלי היה פעם מעשן

אבל אני חושב שהחוק הזה מוגזם ומגוכך.

לדעתי המודל שיש בכמה מדינות שבעל העסק יכול לקבוע איזה סוג עסק זה ולהציב שלט בכניסה הרבה יותר הגיוני.

אני לא רואה שום סיבה למה שבעל עסק שירצה להקים מסעדה למעשנים בלבד לא יוכל, בדיוק כמו שיש מסעדות כשרות או לא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...