הרגשת ייאוש עמוקה מהבחירות הקרבות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרגשת ייאוש עמוקה מהבחירות הקרבות

Yossarian22

Recommended Posts

^

מה אתה חושב שמרזל יעשה בכנסת??

תן לי להביא את הזווית החיפאית של הירוקים - יושב ראש המפלגה, שמואל גלבהרט, אישר ונמנה לאחראי על תכנית הפולינום.

כל זאת בחסות "ירוקה".

כל מילה מיותרת. :-X

פרטים בלינק:

http://www.d-y.org.il/index.php?option=com_wrapper&Itemid=60

איזה תוכנית אידיוטית :bash: זה ממש הורס את כל הנוף. חשבתי שההתנגדות היחידה זה בגלל ייבוש הים על כל ההשלכות של זה. טוב לפחות הוא לא טוען בריש גלי שהוא לא אישר את התוכנית. האנשים בראש הרשימה של הירוקים זה אנשים שתפסו גל על הטרנד הירוק ורוצוים להכנס באמצעותו לכנסת (אנשים קטנים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה מעצבן ומקומם, אבל השחרור של האסירים עכשיו נועד להוציא את העוקץ מהשחרור העתידי של הרבה אסירים תמורת גלעד שליט. ככה נוכל לעמוד ולהגיד ששחררנו אסירים גם מבלי שהכריחו אותנו, והחמאס לא יוכל להשוויץ שהשחרור זה רק בזכותו.

לא מסכים לחלוטין עם ההגיון והגישה הזו,

נותר לי רק לקוות שאתה צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקר של משעל חם ( ניסים משעל ) אם הבחירות היו נערכות עכשיו :

אני משתדל לא להתיחס אליך, אבל אתה לא שם לב שאתה שם סקר עם 111 מנדטים סך הכל?

עריכה: לפי הסקר, הממשלה נופלת תוך שנה-שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתדל לא להתיחס אליך, אבל אתה לא שם לב שאתה שם סקר עם 111 מנדטים סך הכל?

הוא שכח להכניס את מרצ 9 מנדטים.[br]פורסם בתאריך: 17.12.2008 בשעה 23:36:38

מסתמן: מרצ תשריין לתנועת השמאל את מקומות 3, 7, 9 ו12.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3640416,00.html

אני מרוצה, הסקרים אומרים שמרצ מתחזקת ויש סיכוי לא קטן שתכפיל את כוחה ואף יותר.

בנוסף, ניצן הורוביץ משוריין למקום 3 - פעם ראשונה שאני שמח שעיתונאי כלשהו נכנס לפוליטיקה.[br]פורסם בתאריך: 17.12.2008 בשעה 23:43:22

atomic rooster, יש לך לינק? אני מחפש את זה באתר שלהם ולא מוצא.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כאן ראה את השידור מערוץ 1 של הפריימריז בקדימה?

דן ארבל מקריא את התוצאות ואחרי כל שם יש מחיאות כפיים, הקטע הוא שאחרי שהוא מקריא "מקום 26, אריה ביבי" היו קריאות "היידה ביבי" ומחיאות כפיים חזקות יותר משל רוב המתמודדים בעשייריה הפותחת :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי חבורה של נפלים שמועמדת לבחירות בשום מיפלגה , רוחמה אברהם מקום 8 :kopfpatsch: שאול מופז מקום 2 :kopfpatsch: דליה איציק 3 :kopfpatsch: רוני בר און 5 :kopfpatsch:שיטרית 7 :kopfpatsch:, אפללו 15 :kopfpatsch: וליבני :kopfpatsch: מקום 1 והנאום אוי ואבוי .

טוב רבותי אין לי שום ספק עם ערמה כזו של טמבלים הם בטוח מכסחים את ביבי ולוקחים את "ניהול" המדינה - זה בטוח :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי איזה מיפלגה מכנה את עצמה בשם "לא יודע"

למה איך יראה הקמפיין שלה "הצבע לא יודע כי אנחנו לא יודע גם לא יודעים לאן אנחנו הולכים"

מה זה השם המפגר הזה "לא יודע" :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

זה האנשים שעדיין לא החליטו למי הם מצביעים, בעוד שיש את אלו שאומרים שהם לא ילכו להצביע.

עוד -3 לש"ס ואני אהיה מאושר. הבעיה היא שהסקר ממש לא מציאותי (כאילו בשנים האחרונות הסוקרים הצליחו לפגוע) המוטציה הימנית מקבלת יותר מהעבודה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...