012 כבר עברה את הגבול, חוסמת את הביטורנט לגמרי! - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 כבר עברה את הגבול, חוסמת את הביטורנט לגמרי!

malcolmx9

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לפותח הפוסט:

וואלה אתה צודק! עכשיו גם אצלי הביטורנט לא מוריד בכלל!!

לפני שבוע עוד זה היה סביר- הגיע ל20-30.

היום אם זה מוריד, זה יורד על 2 מקסימום !!!!

וחוץ מזה גם המהירות גלישה היום על הפנים .....

מה הולך איתם? הם מתחילים להגביל אחד אחד עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

מסתבר שגם נטויז'ן מתחילה להגביל

בשבועיים האחרונים שמתי לב שיש הגבלה לחצי מהמהירות המקסימלית.

גם אני בנטויז'ן ולאחרונה התחילה לי בעיה ביוטורנט.

אני מחובר לחבילה של 3 מגה ועד לפני כחודש הייתי מוריד על 340+

לאחרונה התחלתי להיות מוגבל ל-120 רק מה, אך ורק קבצי טורנט. וזה לא משנה באיזה תכנה אני משתמש (יוטורנט, ביטורנדו ואפילו פלאשגט).

מה שמוזר זה שההגבלה היא פר קובץ, כלומר אם אני מוריד 2 קבצים בו זמנית אז כל קובץ מוגבל לכ-120.

מיותר לציין שכאשר אני נכנס לאתרי בדיקת מהירות חיבור אני מקבל תוצאה נכונה של 3 מגה ואם אני מוריד את קובץ הבדיקה של נטויז'ן אני מוריד על 360.

השאלה שלי היא, האם זה נכון שמגבילים "משתמשים כבדים" או פרוטוקולים מסויימים של הורדות (הם לא יכולים לחסום פורט כי ניתן לשנות אותו בלי שום בעיה).

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ב 015 אבל אני יכול להגיד שהביטורנט רץ יחסית בסדר... אבל מה העניין...

שהם חוסמים אותו למשתמשים בחו"ל ואת רוב המהירות שלי אני מקבל מישראלים...

כבר בדקתי על מאות קבצים (אני מוריד כ 120 גיגה בחודש בביטורנט :jump: בחצי שנה האחרונה כ- 800 גיגה בדוק על ידי DU METER) ויש מספר כתובות IP ישראליות (נראה לי של הספקיות עצמם) שאני מוריד מהם במקסימום שלי (מהירות 2.5 מגה)...

לפי דעתי הם פשוט מורידים בעצמם מחו"ל את הקבצים הגדולים ומשתפים לארץ וכך הם חוסכים לעצמם את הרוחב פס לחו"ל...

לפי דעתי רוב הבעיה אצלכם זה בפתיחת פורטים או משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, רוב הבעיה אצלך היא שאתה לא קורא את הדיון לפני שאתה מסיק מסקנות. :kopfpatsch:

אבל האבחנות שלך לגבי ה-caching של הקבצים הגדולים הפופולריים ע"י הספקים בארץ ולגבי הגבלות התעבורה לחו"ל היא נכונה בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שדווקא קראתי את כל! הדיון לפני (די נדיר אצלי)... אז מה הייתי אמור להסיק?

כתבתי מה דעתי בנושא :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

הבעיה שאתה מוריד רק הישראלים המהספקים. נניח היה טורינט שאין בו ישראלים? והספק לא הוריד למחשב שלו? מה יהיה זה?

כן. המהירות שלך תהיה אפס מאופס.

ולא הבעייה אינה בעיית פורטים. אנחנו לא חדשים בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל יש להם (לישראלים) כמעט כל מה שאני מוריד (דברים מוכרים ביותר כמו הסדרות/סרטים/משחקים המובילים בשוק)...

הבעיה היחידה שיש זה אולי בסרטים ב 720P (של כ 4.3 גיגה) שבאמת לוקח הרבה זמן אבל גם אחרי איזה שבוע אני מוריד את כל הסרט...

זה יכול גם לנבוע מזה שאין הרבה אנשים שמורידים את אותם הסרטים (מחו"ל) וגם להם אין מהירות העלאה גבוה... ואז זה לוקח מלא זמן...

(כן גם אני מוריד במקסימום ולא משתף בכלל תודות ל NETLIMITER )

הרי יש הבדל בין טורנט של נגיד 50000 הורדות (כדוגמאת פרק של גיבורים) וטורנט של איזה סרט ספרדי שבמקרה הטוב 100 איש מורידים אותו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני רואה פה די נדפקתי .. כל מה שאני מוריד זה סדרות ואנימה יפניות ... מה שמסביר למה כל מה שהורדתי מMININOVA יורד מהר ..

אז אתם בטוחים שבזק הם היחידים שלא מגבילים\חוסמים את הביטורנט ?

אני מוריד על 20~40 ויש לי חיבור של 512\5000 .. וזה ככה קבוע כמה שנים, כל פעם אני משדרג את חבילת הגלישה וזה לא עוזר ... כנראה שהגיע הזמן לנטוש את 012 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בנטוויז'ן וסבבה לי, 180-190 בכיף..בימים שיש קצת עומס אמנם יורד המהירות, אבל לא לרמה כזו.

זה גם מאוד תלוי מה אתם מורידים ומאיפה לא לשכוח!

אגב האימיול בכל הנוגע למשחקים, מוריד לא ממש מהר בכלל.

אבל בנוגע לסרטים זה דיי מהיר. 50 KB ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל יש להם (לישראלים) כמעט כל מה שאני מוריד (דברים מוכרים ביותר כמו הסדרות/סרטים/משחקים המובילים בשוק)...

הבעיה היחידה שיש זה אולי בסרטים ב 720P (של כ 4.3 גיגה) שבאמת לוקח הרבה זמן אבל גם אחרי איזה שבוע אני מוריד את כל הסרט...

זה יכול גם לנבוע מזה שאין הרבה אנשים שמורידים את אותם הסרטים (מחו"ל) וגם להם אין מהירות העלאה גבוה... ואז זה לוקח מלא זמן...

(כן גם אני מוריד במקסימום ולא משתף בכלל תודות ל NETLIMITER )

הרי יש הבדל בין טורנט של נגיד 50000 הורדות (כדוגמאת פרק של גיבורים) וטורנט של איזה סרט ספרדי שבמקרה הטוב 100 איש מורידים אותו....

זה עדיין לא מראה שאין בעיה. זה רק מראה שבמקרה הספיטסיפי שלך אתה לא מושפע.

זה לא פותר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?!

אז היוטורנרט לא מוריד לי כבר חודשיים על מהירויות של 350 בגלל ש012 חוסמים את זה??

זה מוריד לי על 12K ומקסימוםםםםםםםםםם על 30 פעם ב... והרוב על איזור ה10.

לפני חודשיים אני מאמין שאפילו פחות, זה היה מוריד לי על המקס' שאני יכול(350+)

לא קראתי את כל הת'רד(11 דפים)

אז מה עושים בנידון?

ראיתי שאמרו שבזק בינלאומי מפוצצים בלקוחות וזה גורם ללאגים במשחקים.

יש פיתרון אחר?

אגב, יש לי ספקית אינטרנט 5 מטר מהבית שלי.

כדאי? http://www.interal.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...