Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 61 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם,

חזרתי לשחק במשחק (התקנתי מחדש) והיו לי כמה וכמה בעיות אז עדכנתי לפאטץ' 1.0.2.0 ורוב הבעיות נפתרו (1.0.4.0 עשה לי בעיות, הוא לא נתן לפתוח את המשחק).

אבל נשארה בעיה אחת שמאוד מפריעה לי והיא כזאת: נכון שאתם במשימה אז למעלה בצד שמאל כתוב לכם איפה ללחוץ כדי לעשות משהו (זה מוקף בריבוע עם מסגרת לבנה) אז אצלי זה עושה את זה אבל בריבוע במקום שיהיה כתוב הכפתור שאני אמור ללחוץ עליו הוא או לא לא מראה שום אות או שהוא מראה אות אבל בג'יבריש כזה...)

אשמח אם מישהו יגיד לי איך לתקן זאת.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש אותה בעיה בדיוק, גם ב1.0.2 וגם בוויסטה :)

עוד לא יצא לי לבדוק את זה (אני כל הזמן שוכח) אבל יכול להיות שזה בגלל שבברירת מחדל המקלדת במצב עברית, מה שמסבך את המשחק, ואם תחליף לאנגלית לפני המשחק אז זה אולי יפתור את הבעייה... זה רק ניחוש, לא התעמקתי בזה כי אני יודע שהריבוע הריק זה E

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הצלחתי לפתור את הבעיה הזאת אבל נוצרה בעיה אחרת...

בערך ב7% של המשחק יש משימה על Vlad אני צריך לקחת אוטו ממישהו ולקחת אותו לLockup. כאשר אני מגיע לlockup זה כמו חניה כזאת אבל היא סגורה ואז אין לי מה לעשות.

צירפתי צילום מסך.

*ניסיתי לעדכן לפאטץ' 1.0.3.0 אבל אחרי העדכון המשחק לא נפתח והוא מבקש להתקין מחדש.

תודה על העזרה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא יש לך אותם בעיות כמו שהיו אצלי בדיוק, מה בסוף הפתרון לאותיות?

הבעייה שיש לך עכשיו עם האוטו זה בגלל הקראק, אני כבר ישלח לך הודעה פרטית על זה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי יש לי דפקה במשחק שאני מגיע למשימות של גורי ושל רויי אני בוחר משימה ואז אני מגיע לשלב כלשהו וזה רושם לי LOADING וכאילו נתקע, ניסיתי לצאת ולהכנס שוב למשחק ולעשות משימות בסדר שונה אבל עדיין הבעיה אותה בעיה, במשימה של גורי זה המשימה עם האופנוע ובמשימה של רויי זה שאני צריך להגיע למוזיאון

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, יש לי בעיה ממש מעצבנת. כל פעם שאני לוחץ על כפתור כלשהו שאחרי על פעולה כלשהי במשחק [אפילו תנועה/מספרים/כניסה לאוטו וכו'] יש איזה לג קצרצר וזה משגע אותי. אי אפשר לעשות כלום ככה....

מה עושים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מתכוון כשהוא לוחץ כפתור כלשהו, אחריי הפעולה יש לאג קצרקצר, לפי דעתי זה לא קשור למשחק, יכול להיות המחשב חלש או שיש לך המון שמתקיעים את המחשב.

תבדוק! ניסית לבדוק גם במשחקים אחרים אם יש את הלאג הקצרצר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...