Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 41 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

התכוונתי למשחק עצמו, לחצתי על START כדי לבדוק בטאסק כמה לוקח המשחק, 1.6 לקח וזה כשכל הגדרות על נמוך רציתי לראות אם זה ממש משפיע.

נשארו לי עוד 200 פנויים לאחר שהמשחק עובד, כלומר הוינדוס לקח את הייתר...אז מן הסתם תיארתי לעצמי שזו הסיבה שזה מקרטע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז זהו, או שאתה מדבר שטויות במיץ ואין לך כלל נסיון עם המשחק, או שאתה זורק סתם דבירם לאוויר ששמעת פה ושם בפורום.

מאיזו בחינה אתה אומר את האימרות הללו? מנסיון? היש לך את המשחק? בדקת רזולוציות?

אז אני אסביר לך מתוך נסיון שלי אמיתי וממשי:

1) אז זהו, בוינדואוס , כן מספיק 2 גי'גה ומשתמשים רבים יעידו על כך ולמה? בבדיקה עם מנהל משימות, הצריכה הכללית של כל המחשב, שים לב כל המחשב היא 1.53-1.6 תלוי באיזה תוכנות אני משתמש ברקע.

באם אני לא מפעיל שום תוכנה ברקע שום כלום, אז הצריכה הכוללת של הזכרון של כל המחשב היא 1.5 וכאשר יש באמת אקשן במשחק זה עולה טיפה ל 1.6.

עוד דבר, בבדיקת בנצ'מארק של המשחק עצמו התגלה דבר מאוד מפתיע שיתמוך באימרות שלי: למערכת שלי יש 4 ג'יגה זכרון, נכון כרגע אני על 32 ביט ולכן המערכת רואה אצלי 3.25 גי'גה , בבדיקת ביצועים הפנימית של המשחק, כתוב במפורש לאחר כמה בדיקות נתון מפתיע והוא: 51-53% שימוש בזיכרון .

שזה כמה מתוך 3.25? בדיוק.... אז מיתוס אחד ניפצנו בשבילך.

דרך אגב, נכון, משתמשי מערכת , ממליץ על 3 גי'גה, עקב כך שהמערכת אכן גוזלת , אבל בכללי, 2 ג'יגה ראם מספיק בהחלט למשחק ולשימוש של המחשב עצמו ביחד עם המשחק. (כמובן כל האחרים בהתאם לשימושם כן לא נכנס לזה)

2) לגבי האימרה השנייה שלך: גם היא נבדקה וכמובן כמו שטענתימ קודם, היא שטותית במיץ כי אין לך נסיון ולמה?

המשחק קודם כל טוחן גראפי, פשוט חייב עוד ועוד. יש לי מסך 22 אינצ' שמתי בקירוב על הרזולוציה שאמרת. מה מסתבר? שגם ברזולוציה שאמרת, אי אפשר להרים יותר מ 45 אחוז ראות למרחק +כל הפיצ'יררים מתחתיו טוחנים , כמו כן לשים על הגדרות הכי גבוהות? חחחח באמת הצחקת אותי.

בצריכת הזכרון כאשר שמים על הרזולוציה שאמרת ואפילו נמוכה יותר, אי אפשרל עבור את ה- 50 באחוז ראות קדימה + הגדרות הכי גבוהות אתה נטחן מבחינת גראפי, זה נכנס לך לתחום האדום ולא מביא לך יותר.

אז על סמך מה אמרת מקודם את מה שאמרת? אימתת את זה? משהו?

המשחק צריך כרטיסים של 1GB גראפי, גם אם אתה משחק במסך 17 אינצ', מה שטוחן זה הראות לרחוק והגדרות כלליות של המשחק, שזקוקות הרבה מעבר ל 512 מגה גראפי. לאחר בדיקה, אתה מומזן לבדוק בעצמך.

קח כרטיס 512 מגה זיכרון, קח רזולוציה של מסך 15 אינצ', תשים לי הכל הכי גבוה שיש, תראה שאפילו חצי לא תוכל. בהצלחה.

:xyxthumbs: מיתוס=בוסטד.[br]פורסם בתאריך: 24.01.2009 בשעה 18:47:28

כמובן שלא יהרוס, הכוונה שלי הייתה שאם תרצה לשים פתאום 3 של 512 ואחד של גי'גה, פשוט זה מה שכתבת, אבל הבנתי את העניין, כן יעזור לך באפליקציות כבדות.

1. על אישית באמת לא בדקתי את זה, כנראה שאתה צודק.

בויסטה לא.

2. שוב, ההגבלה של המשחק טיפשית, אז מה אם לא נותנים לך להרים הגדרות ? זה אומר שאם היה אפשר והיית מרים המשחק היה קורס ?

מתי שמעת פעם על דבר כזה ? פשוט טמטום ! זה נכון שהמשחק דורש הרבה זיכרון אבל 512 יספיקו ל 19", כמובן עם כרטיס חזק.

אתה מתייחס להגבלה בזיכרון כאל משהו מאוד חזק שאי אפשר לפרוץ, כנראה שאתה לא יודע איך, תקרא פה כמה עמודים קודם ותיראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלפינו,

עקרונית על הXP המישחק יזוז לך יותר, כל מישחק לדעתי ,ה7 דיי תוקע לך את הHD ,אני עם 3 וזה בול מה שצריך, ז"א עדיף יותר אבל 3 מספיקים בהחלט, אתה גם נהנה בDX10.1 וגם לא מפחית ביצועים, הגדלת תבוא כאן בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!!

יש לי שתי שאלות

1-יצא הפאטצ' החדש,התקנתי אותו

איך אוכל לדעת האם באמת התקנתי אותו?

(סליחה על השאלה המפגרת שלי)

2-עשיתי בדיקת בנצמארק למשחק

אני מעלה את הבדיקה

האם היא בסדר?,כדאי לי לשנות משהו כדי שהמשחק יהיה חותר טוב?

תודה רבה

ליאור

Statistics

Average FPS: 32.68

Duration: 37.46 sec

CPU Usage: 89%

System memory usage: 95%

Video memory usage: 76%

Graphics Settings

Video Mode: 1440 x 900 (60 Hz)

Texture Quality: High

Render Quality: High

Reflection Resolution: High

Water Quality: Very High

Shadow Quality: High

View Distance: 26

Detail Distance: 49

Definition: Off

VSync: Off

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Service Pack 3

Video Adapter: ATI HD 4800 Series

Video Driver version: 6.14.10.6891

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

Intel® Core2 CPU 6420 @ 2.13GHz

File ID: benchmark.cli

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח מרוקקקים הרסו את המדינה

תתקין את הפאצ' הקודם[br]פורסם בתאריך: 24.01.2009 בשעה 21:07:25

תתקין את הפאצ' הקודם
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר עזרה קטנה?...

איך אני יכול לשנות את ההגדרות של המשחק?

אני רוצה להוריד הגדרות וזה לא נותן לי :(

פשוט, לאחר כל שינוי, תאשר את השינוי על ידי המקשים למטה בצד הימני של המסך. או תלחץ עם המקלדת על מקשי האישור שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי סוף סוף שינוי?

טוב אני ממש לא יודע איך להגיב לדבר כזה.

אני לא יודע אם להיות שמח או להיות עצוב שזה קורה רק עכשיו אבל... זה קורה.

לאחר וירוס שתקף אותי (יימח שמו) הייתי צריך להתקין את המשחק מחדש שתכלס זה לא ממש בעיה, דיסק 1 ואז שוב 2 ואז שוב 1, תהליך של 25 דקות.

בינתיים הורדתי את הפאצ' החדש, באמת שלא ציפיתי להרבה, רבים אמרו שאין שינוי מהותי בחווית המשחק.

חשוב לי לציין שבינתיים עברתי למסך 24'', חשבתי לעצמי תוך כדיי התקנה שאם אני אשים GTAIV ברזולוציה הטבעית של המסך הזה,

אני בטח אצתרך להרוג את עצמי.

המשחק הותקן וההגדרות הועלו למקסימום האפשרי, גם כשלמעשה מופיעה אזהרה שעברתי את המגבלה:

Statistics

Average FPS: 32.00

Duration: 37.10 sec

CPU Usage: 83%

System memory usage: 47%

Video memory usage: 84%

Graphics Settings

Video Mode: 1920 x 1200 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: Highest

Reflection Resolution: Very High

Water Quality: High

Shadow Quality: Medium

View Distance: 46

Detail Distance: 100

Definition: On

VSync: On

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Service Pack 3

Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series

Video Driver version: 6.14.10.6891

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

ג?? III Xeon

File ID: benchmark.cli

אני פשוט לא האמנתי למראה עיני, המשחק נראה מעולה ועובד מעולה. נכון, 32FPS זה לא הדבר הכי גבוהה שיש אבל זה מספיק בהחלט,

גם כי סוף סוף אין לי נפילות FPS.

זה הכל, רק רציתי לשתף אתכם, GTAIV שחיק למהדרין בהגדרות מקסימאליות 1920X1200 כרטיס מסך HD4850.

המפרט פה בצד<<<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...