שירות בצבא וקבא - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירות בצבא וקבא

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 290
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אמרתי את זה כדי להעליב .

בקיצור אני פורש מהת'רד הזה , אני לא צריך לבזבז אנרגיה על מישהו שרושם שלא טוב למות בעד המדינה (מעניין אם הוא היה נולד יהודי בחו''ל הוא היה חושב ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NuNaTak

תבדוק מתי פורסמה התגובה (רמז ב01:04:20 בלילה)

ולא כדאי לך להמשיך בדרך הזאת של לנסות להתכחך איתי.

minimizer וyoav

מישהו פה ממורמר ...

03:04:20, אבל אני מבין איך התבלבלת.

להתחכך. או שגם התגובה הזאת פורסמה באמצע הלילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה אתה עושה צחוק מעצמך? 100 הוא ציון הטוב ביותר.רק הטובים ביותר מקבלים 100. אתה לא מצפה שמישהו שהוא לא טוב במתמטיקה יקבל 100 למרות שהוא טעה ב שאלה אחת. כי הוא לא יודע מה התאמץ או משהו. גם במתמטיקה 100 מקבל מי שעשה את המבחן פרפקט.

בשביל 100 צריך לעבוד, בין אם זה להתאמן 3 פעמים בשבוע, או בין אם זה ללמוד שעתיים בכל יום. הדרישה שלך ל100 הזויה.

אני מצפה שאם ילמדו אותי איך לפתור חיבור וחיסור בכיתה א' במתמטיקה, המבחן שאני אקבל לא יהיה על חשבון דיפרנציאלי ואינטרגלי, וזה בדיוק הבעיה בין מה שעושים פרקטית בשיעורים הללו לבין רמת הכושר שדרושה ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, לכל בכייני הבצפר למניהם,

הבעיה היא אצלכם, אתם ילדים קצת מסכנים,

שמורה אומרת לך לא יצא ממך כלום בחיים, אתה אומר לה לכי להזדיין והולך ומתלונן למנהלת, ולא הולך הצידה ובוכה "אף אחד לא אוהב אותי, כלום שונאים אותי", כי כנראה שאין לה זכות להגיד דבר כזה.

אין לי כוח להגיב לכל תגובה שרשמתם, אבל הכל בעיות של ילדים קטנים,

אני חושב שהבעיה היא לא בחומר הלימוד ובמורים, היא בכם,

אין אף מקום שיהיו צחוקים כמו בבצפר, אין אף מקום שיהיה חופש כמו בבצפר.

איפה אתה יכול לראות את החברים שלך, ועוד מהאזור שלך, כל יום לכמה שעות? ועוד לעשות כמעט מה שבא לכם???

בצבא לא, באוניברסיטה לא, בעבודה לא,

אולי אם אתם חבורה של בני עשירים שלא צריכים ללמוד, ולא צריכים לעבוד, ויכולים כל יום לצאת להשתכר ולהתמסטל, אבל כנראה שזה לא המצב.

אני משער שכל מי שהתלונן שבצפר זה סיוט עוד לא היה בצבא,

ובמקרה של NUNATEK, כל החיים יהיו "סיוט" מהסיבה שאין לו בכלל קנה מידה הגיוני,

אם היית מתגייס, ובוכה בבקו"ם, ושומר בלילה ב0 מעלות באמצע פאקינג מדבר מסריח ואתה בוכה ומלמל אמא אמא,

אלה הדברים הקלים יחסית,

מה קורה שיורים עליך? שהטנק שלך עולה על מטענים? שאתה רואה את חברים שלך נשרפים?

צר לי לבשר לנונטק, שאתה תהיה אומלל כל החיים שלך, כי החיים רק הולכים ונהיים יותר קשים, אז אם בתיכון סבלת כ"כ

בהמשך אתה תסבול עוד ועוד, עד שלא תקבל קנה מידה נורמלי לחיים, ואני לא רואה איך זה קורה ממש בלי הצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

03:04:20, אבל אני מבין איך התבלבלת.

להתחכך. או שגם התגובה הזאת פורסמה באמצע הלילה?

רואים למה יש לך 21 נפשי

אתה באמת חולה נפש.

כשאדם מתבלבל בסדר האותיות זה אומר שהוא כתב מהר ולא שם לב.

ואם נעלבת לא נורא

לך לפסיכולוג , אולי הוא יעזור לך להתגבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שדיבר כאן על ספורט שזה מקצוע לא חשוב ממש צדק

מה יתן לי ללמוד ספורט בבצפר?!מה זה בשביל ההכנה לצבא?!אם כן אני יכול לעשות לבד בבית ספורט או להירשם למכון ולעשות לעצמי אחלה של ולא צריך את הבצפר שיקח אותי לאיצטדיון אתלטיקה קלה כדי שאני ארוץ ואקבל ציונים על זה גם,במקום זה עדיף להוסיף עוד שעתיים של מקצוע מסויים חשוב הרבה יותר

דבר שני:בצפר אקסטרני זה לא דבר כזה טוב,אולי הלימודים פחות אינטנסיביים ולומדים רק מספר פעמים בשבוע בשעות מסויימות,אבל זה עולה המון כסף,שם לומדים רק לבגרות ולא מעבר לבגרות,ואין שם מה שיש בבצפר רגיל

אין טעם לפרוש מבצפר וסתם ללכת לעבוד,בצפר נותן כלים לחיים,נותן לך בגרות שזה הדבר שכרגע הכי חשוב לפני הלימודים הגבוהים,חוץ מיזה בבצפר יש לך את ה"טאץ" הזה עם כל מיני תלמידים מכל מיני מקומות וזו גם מסגרת חברתית וכייפית

האמת גם אני אף פעם לא אהבתי בצפר.אבל משנה שעברה התחלתי באמת לאהוב את הבצפר,אני הולך לשם עם חשק ללמוד ועם כייף שבלפגוש את כל החברים,וזה עובד

הבנתי שאני ביב,שנה אחרונה ועוד מעט לא אראה יותר את החברים אז צריך כמה שיותר להתגבש

חוץ מזה מה אתה עושה נונטאק במשך כל היום?סתם עוד יום לקום בבוקר להיות על המחשב לא לעשות כלום ואז ללכת ללמוד כמה שעות ובזה נגמר היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני:בצפר אקסטרני זה לא דבר כזה טוב... שם לומדים רק לבגרות ולא מעבר לבגרות,ואין שם מה שיש בבצפר רגיל

בבית ספר רגיל גם את זה לפעמים לא מצליחים להשיג בגלל רמת החינוך הנמוכה.

חוץ מזה מה אתה עושה נונטאק במשך כל היום?סתם עוד יום לקום בבוקר להיות על המחשב לא לעשות כלום ואז ללכת ללמוד כמה שעות ובזה נגמר היום?

הוא עושה בדיוק את מה שאתה עושה, חוץ מהעובדה שיש לו הרבה יותר זמן חופשי.

אתה צריך להבין שמה שהוא עושה זה בדיוק מה שאתה עושה רק בהרבה פחות זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובהרבה מאוד כסף.

אגב, אחוזי הזכאות לבגרות בישראל מהגבוהים בעולם. כמה טוב שזה נשמע, זה רע, רע מאוד. הבעיה הכי גדולה של מערכת החינוך שלנו היא התפיסה היסודית שלה - הנחת היסוד שלה שכל אדם מתאים ללימודים אקדמאים (ו-30% בעלי תואר אקדמאי אחד לפחות זה אחוז מהגבוהים בעולם), וזוהי תפיסה שגויה. אם כל אחד ילמד לתואר, מי יהיה אינסלטור, הנדסאי, חשמלאי, מנקה, מאבטח וכו' וכו' וכו'? כמה שמזלזלים במקצועות האלה, הם אלה שמאפשרים לכלכלה לחיות, ואת זה לא מבינים. תסתכלו על מערכת החינוך באנגליה למשל. אני לא יודע מה האיכות שלה, אני רק יודע ששם לומדים 10 שנים ואז הולכים או לשנתיים ולבגרות לקראת לימודים אקדמאיים, או ללימודים מקצועיים כבר אחרי כיתה י'. אתם צריכים ללכת לגרמניה פעם ולראות מה זה פועל או אינסלטור, שם זה מקצוע מכובד שלא כמו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח רמת חינוך נמוכה עלק

מי שפרש מהבית ספר לא יודע על מה הוא מדבר.אצלי בבצפר לפחות יש רמת חינוך טובה מאוד,גבוהה ורגילה כמו בכל בתי הספר בעיר חיפה

רמת חינוך נמוכה אם כבר מדברים על זה,יש בבתי ספר ערביים ובבתי ספר של מופרעים,ודרך אגב אקסטרניים זה בתי ספר שהעיפו אליהם תלמידים שלא היו טובים בבתי ספר רגילים(אינטרניים)

נגיד באקסטרני אין לך את התנאי בחינת בגרות שיש לך באינטרני למשל שקט בזמן מבחן וכו'

חוץ מזה יש אנשים שבכלל החליטו שהם לומדים בבית עצמאית וניגשים לבגרות

אם כבר לפרוש אז לעשות דבר כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח רמת חינוך נמוכה עלק

מי שפרש מהבית ספר לא יודע על מה הוא מדבר.אצלי בבצפר לפחות יש רמת חינוך טובה מאוד' date='גבוהה ורגילה כמו בכל בתי הספר בעיר חיפה

רמת חינוך נמוכה אם כבר מדברים על זה,יש בבתי ספר ערביים ובבתי ספר של מופרעים,ודרך אגב אקסטרניים זה בתי ספר שהעיפו אליהם תלמידים שלא היו טובים בבתי ספר רגילים(אינטרניים)

נגיד באקסטרני אין לך את התנאי בחינת בגרות שיש לך באינטרני למשל שקט בזמן מבחן וכו'

חוץ מזה יש אנשים שבכלל החליטו שהם לומדים בבית עצמאית וניגשים לבגרות

אם כבר לפרוש אז לעשות דבר כזה

[/quote']

תאמין לי שבתור בוגר ריאלי גם (אני מניח שאתה או ריאלי או ליאובק), אני יודע שבריאלי הרמה יחסית גבוהה לשאר (וגם שם היא לא משו), אבל בכלליות, רמת ההוראה בכל בתי הספר, וגם בחיפה, היא לא טובה בכלל. הריאלי מהבחינה הזו הוא בועה. איזה שכבה אתה אגב, אם צדקתי בניחוש שלי?

בתי ספר אקסטרניים מיועדים לאנשים שרוצים להשלים בגרויות - בין אם אין להם בגרות בכלל ובין אם יש להם והם רוצים לשפר. זה לא קשור לנשר או לא נשר. בתי ספר "מאספים" (כאלו שאוספים את כל אלו שנזרקו) זה דבר אחר לגמרי. בד"כ מדובר גם על אוכלוסיות חלשות שדי ברור שגם ככה לא היה לרובם בגרות (לא כי הם לא מסוגלים, להפך, חלקם ורובם אפילו אנשים מאוד אינטיליגנטים, פשוט, שאין אוכל בבית זה קצת בעיה ללמוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...