VPU Recovery - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VPU Recovery

ido_

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי זו בעיית דרייברים?

1. האם הסרת לחלוטין את הדרייבר של כרטיס המסך הקודם (בעזרת driver cleaner)?

2. האם עדכנת את הדרייברים של לוח האם שלך (צ'יפסט וכו')?

3. האם החלפת כל מיני רכיבי חומרה אבל נשארת עם אותה התקנה של windows? מומלץ להתקין מחדש את אם מחליפים לוח אם וצ'יפסט. המינימום זה לעשות repair להתקנה של מערכת ההפעלה.

אני הייתי מנסה לפרמט ולהתקין מחדש . אחר כך הייתי מעדכן מהאינטרנט את הדרייברים של לוח האם ואת כל העדכונים של . נדמה לי ש-CCC צריך NET. גרסה 2, אז תתקין אותו. לאחר כך אלה, התקן את הדרייבר המעודכן של ATI מהאינטרנט (8.11 נכון להיום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורה של הכרטיס היא 35 מעלות במנוחה וגג גג 55 מעלות במאמץ... כמו שאמרתי התופעה קוראת אפילו כשאני פותח את ה WINDOWS EXPLORER סתם ככה או שאני גולש באינטרנט עם הדפדפן, בלי שום קשר למאמץ המחשב.

לאנימור:

איזה דרייבר קלינר אני צריך אם אני אומר שפרמטתי את ההארדיסק והתקנתי מחדש מערכת הפעלה. מה שכן הפרמוט היה שלב אחרון לפני שהחלטתי ללכת לחנות להחליף לוח אם, כאמור הביאו לי לוח אם חלופי והבעיה ממשיכה, לפי מה שאמרו לי בחנות לא היה צריך להתקין מחדש לוח אם והם התקינו את כל הדרייברים של הצ'יפסט מהדיסק שמגיע עם הלוח אם

בלוח אם המקורי שלי בהחלט עדכנתי גם וגם דרייבר של צ'יפסט כדי לנסות לפתור את הבעיה אבל לא עזר כלום.

וגם דרייבר של 8.11 רשמתי שהתקנתי כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איוון, לא עוזר לי לראות שיש הרבה תוצאות בגוגל לשגיאות, יש הרבה אנשים בעולם ברור שתמצא מאות של תוצאות, אני שואל כאן כדי להבין מה הבעיה אצלי כי נראה לי שסגרתי את זה שהלוח אם תקין, ספק כח תקין, כרטיס מסך תקין... מה נשאר? מעבד והארדיסק... השאלה אם סביר שהם גורמים לבעיה של VPU RECOVERY שאומרת בעצם שהדרייבר של הכרטיס מסך מפסיק להגיב או שיש משהו אחר פה שגורם לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, פספסתי את השורה בה רשמת שפירמטת את מערכת ההפעלה. אם התקנת הכול מחדש כמו שצריך, זה כנראה לא זה.

1. האם יש לך OC, אפילו מינימלי על המעבד או על הזכרונות? האם הכרטיס שיש לך מגיע עם OC מהמפעל?

אם כן, נסה לחזור למהירות סטוק בכל הרכיבים ולבדוק שוב.

2. חפש מה הדרישות המינימליות של הכרטיס שלך: האם הוא צריך צ'יפסט מינימלי וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ראיתי דרישות מינימליות מעבר למה שכתוב באתר ATI ושם לא מדובר על צ'יפסט.

על המעבד והזכרונות אין OC, הכרטיס אכן מגיע עם OC, איך אני מחזיר אותו לסטוק ומאיפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אני חושב שאפשר לעשות downclocking לכל כרטיס. נסה ב-CCC בתפריט של overdrive. אמורים להיות שם שני בארים, של תדר הליבה ותדר הזיכרון. משוך אותם שמאלה, כדי להוריד את התדרים האלה.

2) BigDickBastard,

ה-VPU recovery זה מנגנון שנועד להגן מתקיעות של כרטיס המסך. הוא עושה לו reset אם הוא מאבד קשר אתו. אם הוא יבטל את האופציה הזו, מה שצפוי לקרות זה תקיעה של המחשב או boot.

אבל שווה לנסות, אולי משהו נדפק במנגנון הזה.

3) אני חיברתי HD4870 ללוח אם 965LT, אשר גם כן לא תומך ב-PCIE 16 x2. לכן, אני לא חושב שזו הבעיה, הכרטיסים אמורים לדעת לעבוד גם בלוחות עם x1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידו.. אני חושב שהכי טוב לך.... זה פשוט לעבור ל 9800GTX+ השקעת מספיק כסף...אל תקנה לוח חדש...

וכן לי יש את ה 4850 שעברתי איתו לא מעט ...תלאות...

זה מה שהייתי עושה במקומך.. בגלל כרטיס אחד בסוף תשקיע כפול כסף..

בהצלחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...