VPU Recovery - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VPU Recovery

ido_

Recommended Posts

שלום,

לאחרונה קניתי כרטיס מסך 4850HD של CONNECT 3D לפי ההמלצה של חברי הפורום.

מאז ועד עכשיו לא הצלחתי לעבוד כמו שצריך בגלל שהיתה עולה ההודעה של VPU RECOVERY, הדרייבר הפסיק להגיב והכרטיס מסך איתחל את עצמו.

לפעמים המחשב פשוט קופא לגמרי ומחייב RESET.

בהתחלה חשבתי שאולי הספק כח לא מספיק (היה לי ספק של 400W) למרות שאמרו לי פה שיהיה מספיק טוב. קניתי ספק כח חדש Thoughpower 600W. הבעיה לא נפתרה, עדיין אותם ריסטרטים מעצבנים וההודעה הזו.

אגב, אין שום מקרה שאפשר להגיד ששם זה קורה, יכול להיות באמצע גלישה באנטרנט ויכול להיות במשחק, יכול להיות במסנג'ר, מצד שני יכול לעבוד 3 שעות בלי שום בעיה.

טוב, החלטתי ללכת להחליף את הכרטיס בחנות, קיבלתי כרטיס חדש ואותה בעיה, בדקתי את הכרטיס על מערכת אחרת ולא הייתה שום בעיה. חשבתי אולי הספק כח שקניתי דפוק, החלפתי אותו עם מערכת אחרת שיש לי בבית (יותר חזקה מהמערכת הזו) והוא עבד שם מצויין.

נשארתי עם ... הלוח אם שלי הוא של ג'יגבייט GA-965P-DS3, בן שנתיים באחריות, נתתי את המחשב לחנות, הם בדקו אותו בסוף החליטו לשלוח את הלוח ליבואן להחליף באחריות והביאו לי בינתיים לוח חלופי של ג'יגבייט GA-P35-DS3L, הגעתי הביתה כולי מאושר אבל... עדיין התופעה ממשיכה!

אני אובד עצות... יכול להיות שזה זכרון? אולי מעבד? אלו הדברים היחידים שלא החלפתי עדיין...

או שאולי פשוט הכרטיס הזה עובד רק על לוחות של PCIE V2 ??

אגב 2: הטמפרטורות בסדר גמור, התופעה הזו קוראת גם כשהטמפ' 45 מעלות (גם במעבד וגם הלוח) +-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שכחתי לתת מפרט,

נכון לעכשיו זה מה שיש:

intel duo E6600

Gigabyte GA-P35-DS3L

Connect 3d 4850HD OC Twin Turbo

Corsair 2X1024MB 667MHz CL4

מערכת הפעלה , שעברה גם פרמוט שלא עזר... ניסיתי אחורה מ8.6 עד 8.11 גם לא עזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לאן הוא יהיה מחובר? :s05:

אבל שים לב שבלוחות האלה יש PCIE X16 V1 ולא PCIE X16 V2... שאולי זה מה שגורם לבעיה אנערף...

אני רק רוצה להיות בטוח לפני שאני מוציא עכשיו עוד 600 שקל על וגם זה לא יעזור לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזו תאימות אתה מדבר?

הוא החליף כרטיס מסך

החליף לוח אם

אז מה עניין תאימות? המקלדת לא מתאימה לעכבר?

פותח האשכול,

איך הקירור שלך במארז והקירור של הכרטיס מסך?

לאיזה טמפרטורות הכרטיס מגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...