הזיכרונות פועלים על 700Mhz איך אני מחזריר אותם ל800? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזיכרונות פועלים על 700Mhz איך אני מחזריר אותם ל800?

zombie

Recommended Posts

אין אפשרות בלוחות של ג'יגהבייט לקבוע את מהירות הזיכרון בצורה ישירה, יש לקבוע את המחלק/מכפלת הזיכרון.

יש לך שורה כזו בהגדרות M.I.T

System Memory Multi (SPD).......

הערך שתקבע תלוי בבאס שאתה עובד בו כרגע. אני רואה שאתה באוברקלוק ל3.2GHz.

אם הבאס שלך הוא 400, כלומר 8x400.. אז תקבע את המחלק (השורה הנ"ל) 2.00

אם אתה במכפלה 9, משום שיש מחלקים קבועים שניתן לבחור מהם ואתה לא יכול לבחור מחלק "מותאם אישית", תצטרך לקבוע מכפלה 2.40 (אם אני זוכר נכון הנמוכה ביותר מבין הגדולות מ-2.00) ובעצם לבצע לזיכרון למהירות 850Mhz +-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בSPD אני על 2.00

וזה מראה ב memory frequency (Mhz) 800 712

אני אכן על מכפלה של 9 וכשקבעתי בspd ל2.40 זה אכן האלה את התדר ל850 או משו כזה...אז אתה אומר לשים על 2.40?האובר קלוק הזה לא עלול לעשות נזק? או לשרוף את הזיכרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קטן מאוד ולא משמעותי, בידיוק כמו downclock במקרה ותשאיר את המחלק על 2.00

ליתר ביטחון תוכל לבדוק את היציבות של הזיכרון עם התוכנה Memtest או כל תוכנה אחרת שמאמצת את הזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, יש בסטיקי של פורום 'תמיכה טכנית לתקלות חומרה' הסבר כיצד להשתמש בה.

שם יש הסבר על הגרסה ל-Win, זה יספיק לך..

כמו כן יש בפורום תוכנה המלצות לכל מיני תוכנות, חפש שם תוכנה שמאמצת את הזיכרון. אולי Memtest נמצאת שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה...

לגביי התוכנה אני לא יעשה אותה היום כי זה איזה 5-6 שעות...

אבל יש לי בעיה אחרת...עשיתי כמו שאמרת...השארתי את כל ההגדרות בM.I.T כרגיל(בoc של 3.20GHz)והעלתי את הSPD ל2.40 זה הרים את הזיכרונות ל854 עשיתי save and exit המחשב התכבה נדלק התכבה ונדלק וירד הoc למעבד והכל ...ניסית עוד פעמיים וזה תמיד אותו סיפור....מה הגורם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא התעסקתי עם מתחים וכאלה...זה לא לוקח יותר מידיי כח מהספק? זה לא עלול לשרוף איזה רכיב?

ואם זה לא עושה כלום ואתה אומר שזה מחזיק עד 900 אז להעלות את הזיכרונות שלי כבר ל900?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להעלות עוד אתה צריך להעלות באס.

אם אתה בכלל מעוניין באוברקלוקינג, אין דבר כזה "לא לגעת במתחים".

העלאה של מתח ב 50-100 מיליוולט זה כלום, לא משפיע על הספק בשום צורה (טוב, בעצם זה אומר שהזכרונות שלך יצרכו עוד בערך וואט שלם לשעה :o רק תיזהר על חשבון החשמל!)

אין , אפילו המעאפן ביותר שקיים, שלא מסוגל לקבל 1.9 וולט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...