Call of Duty : World at War - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty : World at War - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אני לא חושב שזה תלוי בכונן הקשיח שכן הדיפולט בד"כ הינו 7200RPM.

זמני הטעינה אצלי הרבה יותר גרועים מPURE :-X

האם ייתכן ועומס על מערכת ההפעלה [רוגלות וכדומה] ישפיעו על זמני הטעינה של המשחק?

שכן, אני מרגיש שמערכת ההפעלה הופכת לחלודה עם הזמן מסיבות כאלה ואחרות, ולאחר קבלת החומרה החדשה אני אפרמט את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 962
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה, אני אישית יכול להגיד לך ששידרוג מ2GB ל4 הביא לי פה שיפור חמוד...

בקרוב אני מקבל ואני יכול להגיד שלום יפה לזמני הטעינה הארוכים... אנשים מסויימים מאשימים בכלל רכיבים תמימים כמו המעבד שגם ככה מספיק חזק אצלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע בשלב עם הטנקים אני משחק על הכי קשה

איך שאני עובר ומשחרר תרוסים השבויים זה טוען תשלב הבא ויוצא בשגיאה של DX והתקנתי מחדש את ה DX ופא'ץ 1.1 יש למישהו פיתרון יצרתי ?

לא סובל שזה עובר עמוד ואף אחד לא מתייחס

אז מישהו יודע למה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שונא את הבאנזאי האלה!!! למה תמיד שהם באים אלי אני צריך reload?! איזה מעצבן זה! סיימתי את המשחק הלילה ומההתחלה עד הסוף הצלחתי לדקור חזרה רק 2 מהם! ררררר!

בכל מיקרה משחק מדהים! משום מה היו לי ארטאפקטים קטנים בעיקר במים למרות ששיחקתי על אותן ההגדרות כמו ב4 ושם זה לא היה והFPS עדיין היה גבוה.

המשחק עצמו הוא יותר מוצלח לדעתי מ4 אבל ב4 העלילה יותר סחפה אותי.... כאילו פה כל שלב בנפרד יותר סחף אותי אבל ב4 היה לי כל הזמן רצון לרוץ קדימה בעלילה מה שפה היה קצת חסר.. פה הייתה יותר הרגשה של "טוב סיימתי שלב! יאללה כוס תה ונחזור לשחק"

קצת קשה לי להסביר את זה

אבל בכללי משחק מדהים!! פשוט מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שסיימתי את המשחק(על Hardend) אפשר לתת ביקורת.

דבר ראשון אני יכול להגיד שהמשחק טוב ומהנה מאוד.עם זאת,COD4 היה טוב יותר.

האווירה טובה אך לא טובה כמו ב-4.הרבה יותר כיף לשחק עם הרוסים,ורק בגלל רזנוב המלך,איזה תותח הוא :)

משימה שאני חייב לציין לטובה - המשימה שאתה במטוס ומוריד את הספינות של יפנים.פשוט מדהים,ללא ספק המשימה הכי כיפית במשחק.

משחקיות FPS רגילה,שליטה נוחה,זה משחק הWWII הראשון שאני משחק בו אז כיף להתנסות עם הנשקים הישנים.

תענוג איך שהמשחק רץ.גם נראה מצויין(כמו COD4) וגם כל הגדרות על הכי גבוה ב1680x1050 ולעיתים רחוקות הFPS ירד מ45.הזמני טעינה בסדר גמור,אני לא יודע למה אצלך הם ארוכים,lost spirit.

שלב הזומבים מהנה למדי והוא אחלה תוספת למשחק.

אני נותן למשחק 8.5/10 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אני אישית נותן למשחק ציון 9

למה רק 9?

*עוד קצת מוזיקה

*הAI של הבוטים הוא לא אייאיי (הוא לול)

*גראפיקה... לצערי הם משתמשים בטקסטורה נמוכה עם אפקט... טקסטורה מפורטת תתקבל בברכה

*קצת קצר

*חסרים אלמנטים של פיזיקה ואינטראקציה עם הסביבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה, התקנתי את המשחק, אני נכנס ו..כלום. מחכה מחכה - שום דבר!

הלכתי חזרתי אחרי 10 דקות אני רואה את המסך פתיחה. אמרתי טוב מוזר, לא חשוב נכנס לשחק.

נכנס למשחק, היה סרטון חמוד שלא ממש ראיתי מחכה שיש את הלאודינג ושוב, לא זז!

בקיצור, לוקח למשחק בסביבות ה5-8 דקות רק לפתוח את התפריט, ולהעלות את המשחק עוד 5 דקות בערך.

מה עושים? מחיפוש קצר ראיתי שיש עוד אנשים עם אותה הבעיה עם מחשבים הרבה יותר חזקים משלי. אגב המחשב הוא AMD64 3000+ ו 6800NU. קצת מעל דרישות המינימום של המשחק. איך יכול להיות שהוא לא עובד?

חשוב לצין שאחרי שהצלחתי להיכנס למשחק הורדתי את ההגדרות להכי נמוך והמשחק רץ בסדר גמור. לא נתקע באמצע ואףפיאס עומד על ככה שאפשר לראות תמונה רציפה. עוד מישהו נתקל בזה או יודע מה הפתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי אני מישתגע אני עכשיו במשימה 13 ואני פשוט לא מצליח לעבור אותה אני מגיע למין ארמון ענקי כזה ויוצאים לי מי 3 צדדים אויבים והם פשוט מחסלים אותי, אני לא קולט מה לעשות מישהו מוכן להסביר לי ? אני משתמש עם GOD MODE וכשאני מגיע לשם וצריך לכוון למטוסים בשביל ההפצצה זה לא נותן לי ואז הם פשוט מפציצים אותי ברימונים כמו פצצת אטום :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה, התקנתי את המשחק, אני נכנס ו..כלום. מחכה מחכה - שום דבר!

הלכתי חזרתי אחרי 10 דקות אני רואה את המסך פתיחה. אמרתי טוב מוזר, לא חשוב נכנס לשחק.

נכנס למשחק, היה סרטון חמוד שלא ממש ראיתי מחכה שיש את הלאודינג ושוב, לא זז!

בקיצור, לוקח למשחק בסביבות ה5-8 דקות רק לפתוח את התפריט, ולהעלות את המשחק עוד 5 דקות בערך.

מה עושים? מחיפוש קצר ראיתי שיש עוד אנשים עם אותה הבעיה עם מחשבים הרבה יותר חזקים משלי. אגב המחשב הוא AMD64 3000+ ו 6800NU. קצת מעל דרישות המינימום של המשחק. איך יכול להיות שהוא לא עובד?

חשוב לצין שאחרי שהצלחתי להיכנס למשחק הורדתי את ההגדרות להכי נמוך והמשחק רץ בסדר גמור. לא נתקע באמצע ואףפיאס עומד על ככה שאפשר לראות תמונה רציפה. עוד מישהו נתקל בזה או יודע מה הפתרון?

כמה יש לך?

גם אצלי הייתה הבעיה הזו - אני חושד שהבעיה העיקרית היא קיבולת הזיכרון שכן לי יש 1GB ולדעתי זה לא מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה יש לך?

גם אצלי הייתה הבעיה הזו - אני חושד שהבעיה העיקרית היא קיבולת הזיכרון שכן לי יש 1GB ולדעתי זה לא מספיק.

גם 1GB. מה הכוונה בהייתה הבעיה? עכשיו כבר אין? הדרישות מינימום הם 512 לא? זה נראה התנהגות דיי מתאימה לחוסר אבל בכל זאת זה מוזר.

דרך אגב השימוש בCPU ע"י הקובץ הזה הוא 100% כמעט תמיד אם זה אומר משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה בעיה כי מיד לאחר השלב הראשון הסרתי את המשחק.

א. כי אני מחכה למשחק שהזמנתי [ebay].

ב. אני מחכה לחומרה החדשה שהזמנתי שכן במצב הזה [בקושי 15fps וזמני טעינה נוראיים] זה פשוט לא שחיק ולא מהנה בעליל.

אני אמשיך לשחק לאחר שהמשחק יגיע, אני יוצא מנקודת הנחה שהחומרה כבר תהיה אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו התחלתי לשחק

אני חייב להגיד שבינתיים אני נהנה ממנו יותר מ COD4

משהו בגרפיקה יותר יפה לדעתי.הקטעי מעבר/טעינה לשלב יותר מעניינים.

מוזיקה סוף הדרך ממש חזקה ביותר

וגם אהבתי שקיפר סאתרלנד(ג'ק באוור) מדובב איזה חייל אמרקיאי לא זוכר איך קוראים לו אולי זה אפילו השחקן

שאנחנו משחקים חחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...