דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 273 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

דבר ראשון לא ראיתי שום דבר שמדבר על דת.

מכך ניתן לאמר שאין לך הוכחה ברורה לתענותיך,אני עדיין נשאר עם ההשארה שלי.

אין לי כוח להתייחס לכל מה שכתבת, אז אני אתייחס רק לזה.

הטענה הזאת מטומטמת לחלוטין. אני בטוח שגם לא כתוב שם שהם נאבקים על שליטה בשטחי הגידול של הפיל הורוד המצוי.

אז האם זה אומר שניתן לטעון שהמלחמה היא בגלל שטחי גידול של פילים ורודים מצויים? לא, כי חובת ההוכחה היא על מי שמשמיע את הטענה

וחוץ מזה,

"לומר" ולא "לאמר"

"טענותייך" ולא "תענותיך".

ו"השערה" ולא "השארה"

מי חשב שמערכת החינוך שלנו כל כך גרועה שאנשים פשוט לא יודע לכתוב בימינו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי כוח להתייחס לכל מה שכתבת, אז אני אתייחס רק לזה.

הטענה הזאת מטומטמת לחלוטין. אני בטוח שגם לא כתוב שם שהם נאבקים על שליטה בשטחי הגידול של הפיל הורוד המצוי.

אז האם זה אומר שניתן לטעון שהמלחמה היא בגלל שטחי גידול של פילים ורודים מצויים? לא, כי חובת ההוכחה היא על מי שמשמיע את הטענה

וחוץ מזה,

"לומר" ולא "לאמר"

"טענותייך" ולא "תענותיך".

ו"השערה" ולא "השארה"

מי חשב שמערכת החינוך שלנו כל כך גרועה שאנשים פשוט לא יודע לכתוב בימינו...

יש אנשים שיש להם דיסלקציה בכל הנוגע לכתיבה...תחשוב ליפני שאתה מתעצבן ויוצא על אנשים :kopfpatsch:

מה גם שאני אולי מתבלבל באותיות אבל בחיים לא תראה ממני משפט כזה:

"שאנשים פשוט לא יודע לכתוב בימינו"

אם אין לך כוח להתייחס למה שרשמתי סימן שאין לך מה להגיד.

ושוב אני חוזר בשביל כל העצלנים דיברתי ספציפית על המצב בארץ,קוריאה ממש לא מעניינת אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה לא משנה.

לפנאטיות הדתית המטורפת אין גבול.

תמיד אפשר להמציא תירוצים הישר ולתוך מוחם ההוזה של אלו שכבר קיבלו עליהם להאמין בדברים שאינם מתקבלים על הדעת.

יגידו שאלוהים כבר ברא את העולם במצב "בשל" (הוא הבשיל אותו במוחו על פי תהליך שלא התרחש, במשך מיליוני שנים שלא היו :lol:).

יגידו שעשה זאת כדי לבחון את אמונתכם.

האם יש בכם מספיק רצון להאמין גם כשהדברים נוגדים את העובדות ?

זאת אלוהים רוצה לדעת.

אם תאמינו למרות השכל הרי זה משובח.

ככה אלוהים אוהב אתכם, טפשים ללא תקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תאמינו למרות השכל הרי זה משובח.

ככה אלוהים אוהב אתכם, טפשים ללא תקנה.

כתוב במפורש בתורה ובכתובים ..שהקב"ה מנסה את בני באמונה שלהם , ואם עדיין יאמינו זה אומר שהם אוהבים אותו בכל ליבם ,

"רחמנא ליבא בעי" הקב"ה רוצה את הלב

מענין מה תעשו באחרית הימים כשיבוא המשיח ב"ב ויהיה לכם "ה"מבחן באמונה

מדרש רבה פרשת נשא

מה הצבי הזה, נגלה וחוזר ונכסה, כך גואל הראשון נגלה ונכסה.

ר' ברכיה, בשם רבי לוי אמר: כגואל הראשון, כך גואל האחרון.

הגואל הראשון, זה משה, נגלה להם וחזר ונכסה מהם.

כמה נכסה מהם?

רבי תנחומא אמר: שלשה חדשים. הה"ד (שם ה): ויפגעו את משה ואת אהרן וגו'.

אף גואל האחרון נגלה להם וחוזר ונכסה מהם.

כמה יהא נכסה מהם?

אמר רבי תנחומא, בשם ר' חמא ב"ר הושעיא: ארבעים וחמשה ימים, הדא הוא דכתיב (דניאל יב): ומעת הוסר התמיד ולתת שקוץ שומם ימים אלף מאתים ותשעים.

וכתיב (שם): אשרי המחכה ויגיע לימים אלף שלש מאות שלשים וחמשה

אילין מותריה כמה אינון?

ארבעים וחמשה יום שהוא נכסה מהן וחוזר ונגלה להם.

ולהיכן מעלה אותן?

אית דאמרין: למדבר יהודה.

ואית דאמרין: למדבר סיחון ועוג.

כל מי שהוא מאמינו והולך אחריו, הוא אוכל שורשי רתמים ועלי מלוחים.

הה"ד (איוב ל): הקוטפים מלוח עלי שיח ושורש רתמים לחמם, וכל מי שאינו הולך אחריו, והוא הולך ומשלים לאומות העולם , ובסוף אוה"ע הורגין אותו.

אמר רבי יצחק בר מריון: לסוף ארבעים וחמשה ימים, הקדוש ברוך הוא מוריד להם מן. הה"ד (הושע יב): עוד אושיבך באהלים כימי מועד.

ואומר: מועד צאתך ממצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WhiteRhino - איזה בולשיט אתה מדבר תיהיה בריא..

מה אבדון? מה אתה רוצה?

אחי דת (כל דת) זו דרך לשלוט במסות של אנשים ולהוביל אותם בדרך נכונה(ראה עשרת הדיברות)

בני אדם שחונכו מגיל קטן בצורה שגוייה צרכים את הדת כדי לחיות כפי שהם חיים ולהרגיש עם אצמם שהם בסדר.

הדת נכשלה בכל הקשור לאחד את בני האנוש ואפילו גרוע מכך הפכה אותם לגזענים ושונאי דעה שונה מזו שלהם.

אני מבטיח לך שאף בנאדם שפוי ללא מחלה פסיכולוגית כזו או אחרת(להגדרה הזו נכנסת רוב האנושות) לא ילך להרוג סתם כי בא לו.

מה שכן יש אנסטינקטים של הישרדות,אנשים שגונבים משהו כדי שיהיה להם מה לאכול או שלא יהיה להם קר בלילה זה אינסטינקט זה טבע.

מה אבדון עכשיו ודיבורים על משיח,דיי צאו מהסרט.

תחיו את החיים שלכם כפי שאתם רואים לנכון ואל תיתנו לאנשים לשטוף לכם את המוח עם סיפורים,תבחרו לעצמכם דרך ותחיו את החיים בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרחם על מי שמאמין שהיוצר שלו יצר אותו כך שאם הוא ישרוד סופה בים ויחיה על אי בודד כמיטב יכולתו, יוצרו ישרוף אותו באש להנאתו לנצח.

מאוד פשוט , קם משיח לישראל ומודיע בריש גלי בואו אחרי והינצלו .

ומצד שני אפיקורסים שאין להם טיפה אמונה בדת , מטיפים , "עזבו אותכם מההוזה הזה ובואו איתנו לאומות העולם והינצלו "

אלו שמאמינים בו זוכים לכל הנחמות הכתובות בנביאים ואף יותר .

אלו שלא , לא ראויים לימות המשיח לכן מתים , מי שהוא יהודי יקום בתחיית המתים , כי לא יאבד יהודי אחד .

מי ששורשו מערב רב ספק גדול יהיה על גורלו . כי בדור הזה התערבו ביננו ערב רב והם גורמים לכל צרות .

אני מרחם עליך איך תאכל את הכובע שלך בימים ההם . על ההסתה שלך נגד דת לילות כימים . אוי לאותה בושה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לך תעשה כל מה שמטורף עם כובע שטריימל וחמור יגיד לך לעשות עד שיתברר שהוא סתם משוגע.

ואז תחפש עוד אחר ותלך אחריו לשיגעון עד שתגלה שהוא מטורף.

וככה שוב ושוב עד שתמות כשמאחוריך חיים שבוזבזו ברדיפה אחרי שיגעון של אחרים והפיכתם לשלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...