דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 253 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

לא התכוונתי אליך ,רוני אבל תודה על התשובה.

השאלה שלי היא לדויד:

למה איך אתה מכנה את עצמך? אתה קורא לעצמך אנטי דתי במקום חילוני?

יש כאן לאנשים בעיות רציניות עם האגו שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה זו בחירה חופשית? ???

מה שתגיד ידידי,יש לך חשיבה של ילד.

אתה חי כדי לשרוד,כדי לשרוד אתה צריך כסף,בשביל כסף אתה צריך לעבוד.

בשביל רוב האנשים כדי לשרוד צריך לעבוד,יש אנשים בתקופות שונות שעובדים בעבודות מחוסר ברירה ולא מ"בחירה חופשית".

יש אנשים שיש להם קריירה והם אוהבים את העבודה שלהם אבל הם לא חופשיים מאחריות של העבודה שלהם.

חופשי זו הגדרה נאיבית.תתבגר בנפשך ותתחיל לראות שיש יותר דברים בחיים מאשר לצאת חוצץ כנגד הדת.

קראתי חלק מהדיונים שלכם ,לפני מספר עמודים. במקום לצאת כנגד הכפייה הדתית וכנגד השחיתות השלטונית של כול המפלגות עבודה,ליכוד,קדימהוכנגד קיומם המגוחך של מפלגות דתיות.

אתם כמו ילדים קטנים יוצאים כנגד הדת,כותבים שטויות,מבטלים אנשים ודעות של אנשים. מתעלמים מתגובות. אתם לא מנהלים דיון ,אתם מדברים לעצמכם לא פחות מרוני ואפילו יותר.

פשוט אתם אנשים שלא בוגרים בנפשם,שכול היום מתווכחים על שטויות. אם כול כך כואב לכם שהרבנים לקחו קרדיט על הדת,לכו להקים דת משלכם עם חוקים משלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חתיכת דביל משועמם אני רואה זאת ועוד .

העובדה שחלק נכבד מהדוסים אינם עובדים מראה לך , העובדה שחלק נכבד מהציבור חיים על ביטוח לאומי מראה לך שעבודה יכולה להיות בהחלט בחירה חופשית , אם אתה לא רוצה לחיות אתה יכול לקפוץ מהגג - זו גם בחירה חופשית .

אתה בכלל לא מבין על מה אני מדבר זאת ועוד , אינך בכלל מבין מה קורה כאן ,

אתה ישן בישיבה ליד המחשב .

אולי אתה חושב שאתה יודע לקרא , אבל אתה אידיוט שלא מבין ומשמיץ - כממש כמו רוני .

לך תהיה דוס - אידיוט.

אהה וכן , את העצות האינפטיליות שלך תשמור לעצמך על מה "אנחנו צריכים " לעשות - להמציא דת - עאלק - חתיכת חסר ידע .

שופט קטן שלי :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי ואני אומר אתה ילד.

אין לי טעם להתווכח איתך,אתה לא רוצה להתעמק בדברים אתה רוצה לצאת צודק ולא מעבר לזה.

"לך תיהיה דוס-אידיוט"

באמת שאתה אינפנטיל ברמות קשות,אני יותר חילוני ממך אבל אני מכבד אנשים דתיים לא כי אני מסכים איתם אלא כי זה קוד התנהגות בין בני אדם.

אני חייב לציין שלפחות רוני בתור בן אדם לא נגרר לקללות,לפחות על תרבות הדיון הוא יודע לשמור.בקטע הזה אני מעריך אותו למרות שלדעתי הוא קצת שבוי במה שהרבנים אומרים לו. אבל לפחות הוא בן אדם יותר ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:2girls:

ברגע זה הוכחת את הטענה שלי ,ברכותי :).[br]פורסם בתאריך: 24.09.2010 בשעה 09:29:59

לפי אתר ש"ס, אפשר לעשות עסקות ביום כיפור

על אף שאלי ישי (ש"ס), שר הפנים, החליט בשבוע שעבר לסגור את כל שירותי התשלום המקוונים של משרדו בשבתות וחגים בנימוק של קירוב העם למסורת, באמצעות אתר ש"ס וטלפון סלולרי תוכלו לרכוש אותיות בספר תורה – גם ביום כיפור

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3955842,00.html

אני חייב לציין שזו תגובה יפה וטובה יותר משאר התגובות שלך כנגד היהדות.

אבל אתה עדיין לא יודע לנהל תרבות דיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...