הזמנה קבוצתית DELL 2709W במחיר 2408WFP. - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית DELL 2709W במחיר 2408WFP.

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים שימו לב, למען השקיפות ביררתי בשבילכם את המדיניות הרשמית של פיקסלים שרופים.

*זהו פרסום שני לוודא שכולם מעודכנים ולא פספסתי אף אחד, לאחר ששלחתי לכולכם הודעות אישיות.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=386055.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס,

יישר כוח על הארגון המקצועי והתשובות הרציניות בעניין.

שלי עדיין סגור בקופסא מאז שלקחתי ממך מפאת מחסור בזמן ובמקום.

וד"א היה מישהו אצלי בעבודה שהביע עניין גם במסך אז שווה לבדוק אולי אם ניתן לארגן כמה חתיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

קניתי אתמול מאלכס 2709W ומוכר אותו היום כי לא מרוצה מהתצוגה ב VGA

אין פיקסלים שרופים ואין דליפות אור, התמונה מדהימה בסרטים והמסך עצמו חבל על הזמן!

אבל - ללאפטופ שלי יש יציאת VGA בלבד והתמונה לא יוצאת מי יודע מה, זה מעצבן אותי לאללה ולכן החלטתי למכור אותו הלאה.

מי שמעוניין - 2709W גירסה A02 (נראה שבארץ כל הגירסאות שנמכרות הן עדיין A00, לפי שיחה שערכתי עם מישהו מחנות Panda's).

נרכש אתמול ב 3600 ש"ח מאלכס - מוכר ב 3500 ש"ח כי הקופסה נפתחה והמסך נבדק - תוודאו קודם שיש לכם יציאת DVI או מהמחשב (כי עם יציאה אנלוגית התמונה יוצאת לא חדה מספיק).

בקיצור: גירסה A02, אפס פיקסלים שרופים באחריות, 415 ש"ח פחות מזאפ.

אני גר במרכז תל אביב.

אבי - 052-6060634

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה שאלות אם זה עדיין רלוונטי:

1. בנאלי, אבל קראתי הכל ולא זכור לי שראיתי תשובה לזה - מאין מגיעים המסכים?

2. מה זה אומר שהאחריות היא "שירות , 3 שנים"? לדל יש מספר יבואנים ראשיים בארץ, לא? בקיצור, אם המסך אצלי וקורה לו משהו, לאיזו (שם, מיקום..) מעבדה אני צריך להגיע איתו?

3. לא הבנתי כ"כ לגבי הפאנל והזוויות שהוא נותן אם רוצים להשתמש במסך בין היתר לצפייה בסרטים (2-3 מטר) ולא רק לשימוש מקרוב, כן הבנתי ממה שאלכס כתב שיש בעיה בזוויות קיצוניות לצדדים, אבל מה עם הזוויות האנכיות, מעלה ומטה? נניח שהמסך ממוקם גבוה ואני שוכב, האם צבעי התמונה ישתנו?

4. במה אינפוט-לאג מתבטא בתכלס, פשוט לאג בין ביצוע הפעולה לרגע הופעתה על המסך? נניח במשחק FPS אני מזיז את העכבר ומרגיש דיליי קטן בין הפעולה שלי לתזוזה על המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור עם הבעייה של היציאות ב LAPTOP שלו יש פתרון, השאלה היא האם הוא מוכן להשקיע בו. זה גם מייעל בטירוף את העבודה עם מחשב נייד:

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?productid=880

לגבי INPUT LAG זה נוצר כאשר שני שחקנים משחקים ONLINE והמסך של אחד משדר את האות של כרטיס המסך לאט יותר, אבל במקרה שלשחקן השני יש PING גבוה יותר לשרת משחקים זה מתאזן לכן זה חשוב תכלס רק במשחק רשת במסיבת רשת כאשר כולם יושבים על קו 10\100 אחיד.

לגבי איכות המסך, בדף הראשון יש ביקורות של חבר'ה שקנו אותו.

כעת נוסף גם ערוץ ה YOUTUBE החדש שלי שיתמלא בתכנים בהמשך וכרגע העליתי וידאו ראשון של משחק על ה DELL 2709W:

*אחרי שלוחצים על הסרטון, קראו תגובות שלי לבחור ששואל שאלות, תקבלו מידע נוסף.

http://il.youtube.com/user/alexturovsky

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילים אחרות אתה לא מוכר יותר?

אז זהו שביקרתי בשלושת הביקורות שפירסמת, ובחור אחד אומר שהוא ממש מרגיש בבירור לאג בשימושים רגילים לחלוטין כמו גלילה בדפדפן לעומת מסכ/ים קודמ/ים שלו - וזה מבהיל לאללה, אבל אני לא בטוח שזה נכון.. בחור אחר אומר שהמסך מדוייק מכללל הזוויות האפשריות, מכל הכיוונים והצדדים, אפילו מהריצפה - וזה נשמע מעולה, אבל אני לא בטוח שגם זה נכון..

אם אתה אכן לא מוכר יותר ולא מתחשק לך להתעסק בזה - לגיטימי - אם מישהו אחר רואה את זה ויכול לתת תשובות של מאה אחוז - בכיף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא מכרתי מלתחילה. רק תיווכתי לבין הדילר.

עשינו הזמנה קבוצתית אני וחברים. אחרי זה זה גלש לעוד כמה שרצו מהפורום וככה נהיו שתי הזמנות, זה הכל.

אין דבר כזה LAG במסך הזה.

מי שיש לו עכבר של כוסיות שלא יחשוב אפילו לקנות.

המסך הזה מחייב עכבר עם חיישן אופטי טוב שמסוגל להתמודד עם הגודל שלו ותזוזה מיידית של הסמן לתנועה חלקה - משמע עכבר ברמת גיימינג.

LOGITECH - דגמי G5 או 7 או 9 וכדומה

RAZER - רוב הדגמים

- - דגם HABU ומעלה

העיקר שלא יהיה חיישן אופטי בסיסי כמו בעכברים ב50 שקל OPTICAL MOUSE ודומיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...