הזמנה קבוצתית DELL 2709W במחיר 2408WFP. - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית DELL 2709W במחיר 2408WFP.

alex.turovsky

Recommended Posts

1. INPUT LAG חשוב אך ורק, בהדגשה אך ורק למי שמשחק ברשת כל הזמן, ומקבל את אותו PING של היריב שלו. אם ליריב שלו יהיה PING הרבה יותר טוב ממנו (באותה ארץ עם השרת של המשחק לדוגמה) אז גם אם ליריב שלו יהיה INPUT LAG גדול אף יותר אותו שחקן יפסיד. INPUT LAG עומד ישירות מול PING לשרת והPING יותר חשוב אם תנצחו או תפסידו. זה למהצ חשוב יותר חבילת מתועדפת כמו GAMER מאשר איזו מילישנייה במסך. זה סתם לידע כללי.

2. מי שבאמת רוצה לשחק ברזולוצייה 1920X1200 על הגדרות הכי גבוהות כמוני חשוב שיידע שצריך גם להשקיע בכרטיס מסך תואם. אני השקעתי בזמנו בשני 4870. אחרים עם 4870 בודד יוכלולשחק, אבל על הגדרות נמוכות יותר. לא סוף העולם. ב1920X1200 גם ככה מתגמד הצורך בAA כי הכל קטנצ'יק ומעוגל יחסית.

3.לא ניתן להרחיב על גבי כרטיס מסך. זה מובנה על ה PCB עצמו (PRINTED CIRCUIT BOARD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער אם אני נשמע קצת לא קשור,

אבל מה המצב נכון להרגע למי שמעוניין במסך?

במידה וקיימת אפשרות לקנות האם זה את הA02?

במידה ולא האם מתוכננת קניה נוספת בקרוב?

תודה רבה מראש

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה 200 שקל לחסוך - הוא עולה היום 4000 שקל (התכוונת לבזבז 800 ?)

נכון אבל במשלוח של יעל היינו אמורים לשלם 3300 שקל

אבל בשלוח של החברה הזו אנחנו שלמנו 3500 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול אלו שמזילים ריר וביניהם אני על המסך 27" של עם אנחנו רוצים הוזלות מחירים על המסך הזה אנחנו צריכים להשאיר כרגע את הכסף אצלנו בכיס

כול מוצרי האלקטרוניקה כולל מסכים גדולים ומסכי מחשב בירידת מחירים מטורפת למעט מסכי המחשב של ולמה ? כי היבואנים רואים שיש דרישה חזקה למסכים

אז נוח להם להשאיר את המוצר המחיר הגבוה ולא להוריד מחיר.

אם אנחנו נמתין ולא נתלהב לרוץ ולקנות היבואנים יורידו מחירים על מנת למכור מסכים שיש להם במלאי.

גם בחו"ל מחירי המסכים ירדו אז אין סיבה שבארץ הם ישארו על אותו מחיר

ולגבי ישראל לאחר המפגש האחרון שהם ערכו לפני כחודש בערך התאכזבתי קשות מרמת הידע של נציגי ואחר כך הם עוד רוצים שארכוש מוצרים שלהם

אז אני לא בטוח שנציג דל לא רצה לשחרר פרטים נראה יותר שהוא לא הבין בפרטים ולכן הוא לא מסר מידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-IQPC הוא עולה 3,900 ש"ח.. זה מחיר הרבה יותר טוב מסביר..

הבעיה היא שהאחריות ממש גרועה. 6 פיקסלים שרופים ומעלה? כאילו, WTF? אי אפשר לתבוע אותם על משהו כזה אם המסך פגום מלכתחילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירו של המסך כ-700 ומשהו דולר.

נמכר אצל ישירות ב-900.

700 דולר בתוספת מע"מ ומס קנייה, שווים לכ-3,560 ש"ח.

מחירו של המסך בארץ סביר.

עד כמה שידוע לי על מסכי מחשב אין מס קניה אלה רק מע"מ

2 המחיר כאן בארץ רחוק מלהיות הוגן ביחס למחירי חו"ל 200 $ זה הפרש משמעותי ותאמין לי ההפרש הוא הרבה מעבר לכך כי את המסכים הם לא קונים במחיר

לקוח פרטי כמוך וכמוני אלה במחיר סיטונאי שזה לפחות 40% פחות. אז אולי לא ימכרו לנו המחיר יותר זול מחו"ל אבל בהחלט יכולים להשוות את המחיר בארץ למחיר חו"ל שזה מגיע ל2700 ש"ח. עכשיו תגיד לי אם זה לא הבדל גדול ? אם חברות אחרות יכולות לבצע הורדת מחיר גם הם יכולים זה רק עניין של רצון

אם מסך עולה כיום בסביבות 3900 לאחר השוואת מחיר הוא יעלה 2700 ש"ח בערך וזה לא הבדל קטן. תגיד לי אתה כמה מסכים הם ימכרו במחיר הזה וככול שהמסכים יותר קטנים המחיר בארץ יותר יקר באופן יחסי.

אז הכוח נמצא אצלנו בעיקר בימים טרופים אלו כאשר המיתון מראה ניצני הגעה לתחומנו מדוע שלא ננצל את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה.

כיוון שיש למסך כניסות , סיווגו במכס דורש גם מס קנייה של 15%.

ולכן תרגום מחירו בארץ עומד על 3560 ש"ח, וגם זה אם אתה לוקח את המחיר הכי זול שאתה יכול לחפור ברשת, בארצות עם כח קנייה הרבה יותר גדול.

כמו שאמרתי, המחיר של המסך הזה בארץ יותר מסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון שיש למסך כניסות , סיווגו במכס דורש גם מס קנייה של 15%.

זה כתוב איפשהו במדויק בהנחיות המכס? כי שמעתי כאלה שטוענים שכך המצב, ומצד שני גם שמעתי גרסאות שרק מסכים עם Tuner מובנה (כלומר טלוויזיות) נדרשים למס קנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...