ההבדלים בביצועים בין ה9600P לבין ה9700NP. - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההבדלים בביצועים בין ה9600P לבין ה9700NP.

eSLC

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בזול?

שמע בכל מקום זה עולה +- אותו דבר...בפנדה, בזיגזאג הכל נע בטווחים של 50-70 שקל.

אני אגיד לך דבר כזה...אתה צריך VIVO? יש לך מצלמה בבית (ווידיאו, , דיגיטלית)

אתה מתכנן על משהו כזה?

אם כן , אני די בטוח שאתה תרצה באיזשהו שלב בחיים :)

תחשוב שקנית 4ti 4600 עם ותמיכה בDX9...רק יותר טוב :)

אבל טיפה פחות טוב מהRADEON, למרות זאת אתה משלם אליו ב100 שקל יותר בכלל הVIVO.

אם אתה לא צריך ב100% VIVO, אז קח 9700 pro ב 1400-1500 שקל יש של כל מני חברות חלשות, אבל זה די טיפשי לדעתי, כולם אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vivo מראה במחשב?

כי ממש אני לא צריך

ואפשר להקליט למחשב???!!!

(תגיד קוראים לך lev the killer במקרה?)

VIVO יכול להעביר TV למחשב רק דרך ממיר, TV TUNER מובנה אין לו...אלא כל מה שיש לו פלט עצמאי וצריך רק מסך או משהו בסגנון, כמו ווידיאו, TV וכדומה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא טובה לאחת זה מה שכתבת

ואף אחד לא מכיר מקום טוב לקנות בזול?

הגיע הזמן לעשות קצת סדר בבלאגן.

ציטוט:

eranmor

תחשוב שכל צינור עיבוד מוביל כמות מידע מסויימת.

ב9700 יש 8 צינורות עיבוד ואילו ב9600 יש 4.

משמע שה9700 מספק רוחב פס כפול מה9600 (256BIT לעומת 128BIT)

אין שום קשר בין צינורות עיבוד לבין רוחב פס. רוחב פס הוא מספר הביטים שאפשר להעביר בפעימת שעון אחת כפול מהירות השעון.

כלומר: 128bit כפול 300 מה"ז שהוא תדר העבודה של הזיכרון, כפול 2 כיוון שהזיכרון מעביר מידע פעמיים בכל מחזור שעון = 9.6 גיגהבייט לשנייה.

ככל שיש יותר צינורות עיבוד, אפשר לעבד יותר פוליגונים במקביל.

ציטוט:

NOX

הכרטיס 9600P אם ה256BIT של ג'יגהקיוב פועל ב8 צינורות עיבוד?

לא, לכרטיסים מבוססי Radeon 9600 Pro יש 4 צינורות עיבוד וגישה של 128bit לזכרונות.

ציטוט:

Arik.G

אני לא חושב שיש קשר בין רוחב פס ל מספר צינורות עיבוד!!

כי יש גם 9600PRO אם 4 צינורות עיבוד ו256 ביט.

מה שמשפיע על הרוחב פס זה הזכרון עצמו ללא קשר למספר צינורות עיבוד.

נכון, אין קשר בין רוחב פס למספר צינורות עיבוד.

אבל לא, אין 9600Pro עם גישה של 256 ביט לזכרונות.

ציטוט:

Lev0

אם כבר אתה קונה את הכרטיס, קנה אותו עם 256bit בזכרונות.

לא 128.

שוב, לא קיים כרטיס כזה עם גישה של 256bit לזכרונות.

ציטוט:

^Night Keeper^

ואם כבר אתה קונה את הגרסה עם ה-256 ביט , אז אל תקנה אותה . כי במחיר זהה ואף זול יותר יש את הראדון 9500 פרו שהוא כרטיס יותר חזק.

בחלק מהמקרים ה 9500Pro חזק יותר, ובחלק מהמקרים ה 9600Pro חזק יותר.

בכל מקרה, ה 9500Pro כבר לא מיוצר, אז אני בספק אם עדיין אפשר לקנות אותו.

ציטוט:

Mortar

זה לא צינורות עיבוד זה מספר שמייצג את כמות החישובים או אשכרה כמה BITS שהמעבד הגרפי מחשב במחזור אחד (אם אני לא טועה בבקשה לתקן...).

כמו ה DUAL DDR שמכפיל את קיבולת הזכרון על ידי פי 2 BITS למחזור או כמו ה AMD 64 החדשים שיבאו עלינו לטובה אמן

ה 256bit או 128bit שדיברתם עליהם זה לא צינורות עיבוד וגם לא כמה Bits המעבד הגרפי מחשב במחזור אחד.

128bit שדיברתם עליו הוא רוחב הממשק לזיכרון, כלומר כמה ביטים של מידע אפשר להעביר מהזיכרון למעבד הגרפי או מהמעבד הגרפי לזיכרון הגרפי בפעימה אחת (כמה "חוטים" מקבילים קיימים בין הזיכרון הגרפי למעבד הגרפי).

Dual DDR לא מכפיל את קיבולת הזיכרון. Dual DDR כמו שקיים בלוחות nForce 2 או 875 לדוגמא, פשוט מאפשר עבודה עם 2 זכרונות במקביל. כלומר, אם יש לך 2 מודולים של זכרון, בתצורה של Dual DDR, לכל זיכרון יש ערוץ נפרד וניתן לכתוב ולקרוא משניהם בו זמנית, מה שבתאוריה מכפיל את רוחב הפס לזכרונות.

ציטוט:

Lev0

--------------------------------------------------------------------------------

Quote from: ^NIGHT KEEPER^ ב 24.06.2003 בשעה 11:04:14

ואם כבר אתה קונה את הגרסה עם ה-256 ביט , אז אל תקנה אותה . כי במחיר זהה ואף זול יותר יש את הראדון 9500 פרו שהוא כרטיס יותר חזק.

ממש לא, לא בכל מקום זה יתבטא, במיוחד באיכות התמונה וציור של דמויות.

זה נכון ש8 צינוריות העיבוד של הRADEON 9500 תתן לו ייתרון בAA וAF, אבל למשל בטקסטורות יחידות וציור פוליגונים ה 9600 יראה ייתרון על ה9500, ביצועים זה לא הכל, הפרש הביצועים זניח כמו הפרש המחיר, אבל 2 בקרי זכרונות של 128ביט לעומת 2 של 64ביט זה בהחלט יראה הבדלים באיכות התמונה, ובOC ה9600 כמובן ייתן ביצועים טובים יותר, בעזרת רוחב הפס.

זה תלוי מה אתה מעדיף, אם הAA זניח לך, ויש אפילו כרטיסי 9600 עם VIVO, אז בכלל הכרטיס הזה שווה יותר.

אין שום קשר בין בקרי זכרונות לבין איכות תמונה, לשניהם יש גישה לזיכרון של 128bit, ואין שום קשר בין רוחב פס לבין Overclocking.

ציטוט:

רביד

הנה תמונה מוזרה:מעל 9600 ולמטה 9500-שימו לב שאין ל9600 חיבור חשמל נוסף כנראה בגלל ה 0.13 מיקרון

נכון, הליבה שיוצרה ב 0.13 מיקרון צורכת פחות ולכן אין צורך בחיבור מתח חיצוני כיוון שמה שהכרטיס מקבל מה AGP מספיק.

המפרט של ליבות ה 9600 וה 9600 Pro:

http://mirror.ati.com/products/pc/radeon9600pro/compare.html

ביקורת והשוואת ביצועים:

http://www.anandtech.com/video/showdoc.html?i=1812&p=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...