קניתי היום מסך מחשב CHIMEI 228D והמסך על הפנים! ראו הוזהרתם! - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום מסך מחשב CHIMEI 228D והמסך על הפנים! ראו הוזהרתם!

portance

Recommended Posts

אני קורא את כל השירשור והזה ויצא לי כל הרוח מהמפרשים .

אני מחפש כבר זמן רב מסך,אבל בגלל חסרונות כאלו ואחרים עדיין לא מצאתי את המושלם.

חשבתי על המסכים של החברה הזאת ,אבל לאחר המקרה שלך,אני כנראה אוותר

ואולי אקנה בכל זאת את הסמסונג T220 .

למרות שמפריע לי קצת השחור פיאנו והעובדה שהוא מתנדנד כמו לולב ברוח. :-[ :-\ :(:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי תקשיבו אתמול ביום חמישי המסך לא נדלק פתאום. שהדלקתי את המחשב ואת המסך אז המסך נדלק לשנייה ונכבה. הוא דולק למשך שנייה ואז נכבה ואז עוד פעם דולק לשנייה ואז משחיר מחדש ואז כבר הוא לא מראה תמונה אפילו שאני מדליק ומכבה מחדש את המסך. וגם מתי שהוא משחיר אז הוא עדיין מראה נורית כחולה במסך כאילו הוא מראה תמונה למרות שאין תמונה בכלל. קיצר לקחתי את המסך ואת המחשב לBIGBOX ואמרתי להם שהמסך לא נדלק, אז אחד המוכרים שם לקח את המסך וחיבר אותו למסכי מחשב של התצוגה, משהו כמו 16 מסכי מחשב שכולם נותנים את אותה התמונה של שומר מסך או משהו כזה, והמסך נדלק והראה תמונה ואז המוכר אמר לי יש לך בעיה במחשב, הבאתי את המחשב שלי מהאוטו והמוכר חיבר את המחשב שלי למסך שלי וראה שהמסך נדלק לשנייה ואז נכבה ואז הוא התעסק קצת עם המסך בOSD וראה שהוא לא מצליח לסדר את זה. ואז המוכר אמר למנהל סניף שהמסך שלי לא נדלק ואז המנהל אמר לי אוקיי נחליף לך את המסך ובביקשתי להחליף לסמסונג 53BW והוספתי עוד 240 שקל. ישר אחרי שיצאתי מBIGBOX עם המסך נסעתי לאייבורי ואמרתי להם שיש לי כנראה בעיה במחשב שהיום בבוקר שהדלקתי את המחשב והמסך אז המסך נדלק לשנייה ונכבה ואז נכבה לתמיד, ושזה יכול להיות תקלה במחשב ולא במסך או בשניהם או לא יודע מה וגם אמרתי לו שזה לא הפעם הראשונה שיש לי בעיה שקשורה למסך, אומנם מסך אחר עם בעיה טיפה שונה כמו שניתן לראות בפוסט שפתחתי http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=371377.0 בכל מקרה הוא לקח את המחשב שלי וחיבר אותו למסך LCD במעבדה וראה שהמחשב והמסך נדלקים ואין בעיה ורצה להחזיר לי את המחשב אמרתי לו עזוב כנראה יש בעיה במחשב שלי תעשו כל מיני בדיקות והשארתי את המחשב שם. ככה שכרגע אני מדבר איתכם מלפטופ של חבר. בתכלס אין לי מושג למה פתאום המסך לא נדלק, אני לא יודע אם זה בעיה במחשב או בעיה במסך או אולי בעיה בשניהם או שאולי זה בעיה שלא ניתן לפתור. בכל מקרה לפני שהמסך לא נדלק לא התעסקתי עם המחשב או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אח שלי, כבר הסברנו לך שהמסך בדגם הזה הוא דווקא מסך טוב. והסברנו לך שנפלת על מסך ספציפי לא תקין.

יש מצב שבחנות הוא עבד להם אבל אולי כשהוא יתחיל לעבוד ו להתחמם אז הוא יכבה...

בכל מקרה, לדעתי המסך הזה טוב.

נקווה שלא תיפול על מסך תקול גם בסמסונג. טפו טפו טפו!

תתחדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תקשיבו אתמול ביום חמישי המסך לא נדלק פתאום. שהדלקתי את המחשב ואת המסך אז המסך נדלק לשנייה ונכבה. הוא דולק למשך שנייה ואז נכבה ואז עוד פעם דולק לשנייה ואז משחיר מחדש ואז כבר הוא לא מראה תמונה אפילו שאני מדליק ומכבה מחדש את המסך. וגם מתי שהוא משחיר אז הוא עדיין מראה נורית כחולה במסך כאילו הוא מראה תמונה למרות שאין תמונה בכלל.

הייתה לי בדיוק את הבעיה הזו במסך MW221C !

בחנות הוא עבד בסדר כי הוא עוד לא התחמם מספיק...

התקלה מופיעה רק אחרי שהמסך דולק הרבה זמן (ככה לפחות זה היה אצלי).

כשהייתי מדליק את המחשב בבוקר המסך היה עובד סבבה בערך שעה ואח"כ נכבה כל שניה.

אם הייתי מכבה את המסך לבערך חצי שעה אז שוב הוא היה עובד סבבה שעה ואח"כ שוב זה היה קורה.

בגלל זה כנראה בחנות לא הייתה את הבעיה (המסך לא הספיק להתחמם מספיק כנראה)

כשהבאת את המחשב שלך אז כנראה המסך היה כבר מספיק "חם" בשביל להתחיל ולהראות שהוא תקול :P

לעניות דעתי המחשב שלך בסדר גמור...

המסך שלי הוחלף (במסגרת האחריות כמובן) למסך זהה אך חדש ומאז אני מרוצה...

כנראה שנפלת על מסך תקול.... אין מה לעשות. לא נעים, אבל קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה של התראד הזה אבל חשבתי שכדאי לעדכן את האנשים שרוצים לרכוש מסך 22 היום.

רכשתי את ה228D של CHIMEI מלפני 3 ימים והוא מעולה! ללא בעיה אחת! ואני ממליץ בחום.

הזמנתי לפני שהתראד הזה נפתח והייתי לחוץ לגבי המסך אך הוא מעולה!

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך עובד על 60HZ על רזולוציה של 1680 על 1050 שאם אני לא טועה אז זאת הרזולוציה הטבעית של המסך. כיביתי את הCLEATIPE וזה לא עזר. הורדתי את הcleartype tuning wizard ושיחקתי עם זה וזה עזר קצת למרות שלא נראה לי שזה מה שעשה את ההבדל. הורדתי את הבהירות ל0 וזה עשה הבדל משמעותי ועכשיו הטקסט נראה יותר טוב. בכל מקרה המסך הזה בינוני מינוס. אני מתחיל להתחרט על זה שמכרתי את ה19 אינטש שלי וקניתי את המסך הזה. הרי בתכלס מה היתרונות של מסכי 22 על מסכים קטנים יותר חוץ מהגודל כמובן? כמובן שבוידאו ובמשחקים אז זה יותר טוב כי זה יותר גדול אבל מה לגבי טקסט זה הכי חשוב בתכלס. אני שואל ברצינות. ותגידו זה שהבהירות של המסך היא על 0 זה נראה לכם נורמלי?

כתבתי על זה כבר עשרות אם לא מאות פעמים כאן בפורום. לקנות מסך TN סופר-תקציבי במחיר מכולת ולצפות לאיכות טקסט גבוהה (שלא נדבר על איכות של CRT טוב) זה כמו לצפות לגיימינג טוב בקרייסיס עם כרטיס מסך מובנה :nixweiss:. תקראו קצת לפני שאתם קונים.

מסך מהווה מרכיב מכריע בחווית השימוש במחשב, מתיישן לאט מאוד ויחזיק בקלות 2-3 מפרטים - זה לא המקום לחסוך! ודאי לא לשימוש ממושך עם טקסט, עריכה גרפית או סרטים. לגיימינג או לשימוש נמוך זה כבר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קונה מסך של CHIMEI? תריץ חיפוש עליהם בגוגל, בקושי תראה מילה אחת טובה

הדברים היחידים שתראה זה שזה מסכים לא רעים למי שלחוץ בתקציב ושהאיכות תמונה שלהם בד"כ דיי גרועה.

הביקורות באתר הזה לא שוות יותר מידיי, תמיד תחפש ביקורות של אתרים רציניים בחו"ל לפני שאתה קונה ובטח שלא קונים מסך לפני שרואים אותו בעיניים.

בקשר להחזרה, עד כמה שידוע לי שום חנות לא מקבלת מוצר שנפתח והוא לא בקופסא המקורית שלו אבל תנסה לדבר עם האחראי.

ציוד הבדיקה בביקורות המסכים באתר הוא מהחדישים והיקרים ביותר. אתה מוזמן לזלזל עד מחר ברמת הביקורות באתר(שאני בספק אם קראת בעיון), אך אני לא מוכן שתטעה אחרים בנושאים שאתה אינך מבין בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, חבל שאתם לא קוראים:

סליחה על ההקפצה של התראד הזה אבל חשבתי שכדאי לעדכן את האנשים שרוצים לרכוש מסך 22 היום.

רכשתי את ה228D של CHIMEI מלפני 3 ימים והוא מעולה! ללא בעיה אחת! ואני ממליץ בחום.

הזמנתי לפני שהתראד הזה נפתח והייתי לחוץ לגבי המסך אך הוא מעולה!

:)

המסך אצלי כבר זמן רב בכדי להחליט והחלטתי שהוא מעולה! אני מאוד מאוד מרוצה! במשחקים כמו TACTICAL OPS וכו' ובסרטים הוא מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למסכי LCD באופן כללי יש איכות נמוכה מהרבה בחינות.

אבל בשורה תחתונה זה מה יש היום בשוק ואדם צריך לקנות משהו סביר יחסית למציאות הקיימת.

אין יותר CRT, נגמר.

או שתשקיעו במסך יקר (פי 2-3) כדי להעלות את הרמה קצת, או שתתרגלו לעובדה שLCD (במיוחד עם פנל TN הזול) לא מביאים איכות טקסט או זווית צפיה.

ברגע שהפנמתם את זה, הדיון האמיתי הוא האם מסך 22" ב900-1400 שקל הוא סביר או לא, יחסית למסכים אחרים בקטגוריה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

:xyxthumbs:

אם כי הדיון בנושא חורג מהדיון הנוכחי... רק עובדה מסקרנת (אותי לכל הפחות) אחרונה:

יש לנו בעבודה מסך 15' ישן מבוסס TN שנקנה לפני המון זמן (של LG) בסכום אסטרונומי של כ~5000 ש"ח ובאופן מפתיע איכות הטקסט שלו עולה באופן ברור על זו של מסכי TN רבים בני-ימינו שעברו תחת ידי, כולל של סמסונג, , ויוסוניק ופיליפס (וזאת למרות הרזולוציה הנמוכה של 1024X768 בלבד).

אמנם ממש לא ברמה של CRT או ה-DELL2007FP המצויין אבל איפהשהו במקום טוב באמצע בינם לבין ה-TNים של היום.

אז אפשר ככל הנראה "להוציא" מהפאנל איכות טקסט עדיפה וזה ככל הנראה לא דבר חדש... מעניין מה השתנה.

כשהיום ניתן לקנות בפחות מ-900 ש"ח מסך 22' רחב ברזולוציית FHD עם DVI מבראנד כמו BENQ, האם יש באמת מה שמצדיק להוציא כמעט 50% יותר (~1300 ש"ח) על מסכי 22' מבוססי TN כמו ה-2243 או האסוסים למיניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...