המסך מחשב לא נדלק לאחר כמה שעות שהוא מכובה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך מחשב לא נדלק לאחר כמה שעות שהוא מכובה

portance

Recommended Posts

היום בבוקר כשהדלקתי את המחשב ואת המסך, אז המחשב נדלק אבל המסך לא, היה כתוב NO SIGNAL ואז נורית המסך נהייתה בצבע כתום והמסך היה שחור,בזמן שהמחשב דולק לחצתי כמה פעמים על כפתור הPOWER של המסך אבל עדיין המסך לא נדלק. שכיביתי את המחשב ואז הדלקתי בחזרה אז המסך נתן תמונה כמו תמיד. יש לי כרטיס מסך אונבורד ואין לי אפשרות לנסות עם כרטיס מסך אחר כי הלוח אם שלי מדגם 945GZM3 יש לו יציאת PCI EXPRESS LITE X4 שזה אומר שהוא תומך רק בכרטיסי מסך ישנים מאוד של . המסך מחשב הוא מסך LCD. יש למישהו מושג למה זה קורה? המסך מחשב עדיין באחריות ככה שנראה לכם שזה סיבה מספיק טובה בשביל לקחת אותו לבדיקה? יש לציין שזה פעם שלישית שזה קורה לי. אני לחוץ בגלל שאני מוכר את המסך הזה והיום צריך לבוא מישהו מרחוק לקנות אותו ואני לא יודע מה לעשות.

הספק כוח הוא FSP ATX-300W PNR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תערוך בבקשה את ההודעה שלך בצורה כזאת שאנשים יוכלו להבין ממנה משהו.

אין לי אפשרות לבדוק עם כרטיס מסך אחר כי אין לי וגם הלוח אם לא תומך.

מה זאת אומרת לא תומך? אין מצב שאין לו תושבת AGP.

איזה לוח זה?

ובכלל, תרשום בהודעה שלך את המפרט(חשוב שתציין גם איזה ספק יש ברשותך)

ובקשר לבעיה עצמה: מצטער, אבל פשוט לא הצלחתי לפענח את מה שכתבת.

תנשום אוויר, תירגע, ורק אז תכתוב הודעה כמו שצריך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני מדבר עכשיו ממחשב של חבר עם המסך המקורי שלי והמסך עובד כמו שצריך, ככה שהבעיה היא במחשב עצמו ולא במסך.

הבעיה היא שמאתמול המסך מחשב לא נדלק בכלל לא משנה מה אני עושה. המחשב נדלק אבל המסך לא. ואני לא יכול לעבוד על המחשב כי המסך לא נדלק.

ככה שאני לא יכול להריץ שום תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה שאין לך סלוט כמו שנאמר

יש שמה שלוט לכרטיס מסך

והוא בצבע צהוב

הספק זה לא כי ממה שהבנתי המחשב נדלק ..

תנסה לשחק עם הכבל החיבור משהו שמה באזור..

או , תארגן כרטיס .....

ותבדוק אם הבעיה נפתרה...

יכול להיות שהכרטיס מסך על הלוח תקול או שבק או לא יודע

לכן תארגן איזה מישהו לכמה שעות מחבר חנות שאתה מכיר או משהו..

ותשים אותו תראה אם עולה

במידה וכן.....

גילית את הבעיה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני מדבר עכשיו מהמחשב שלי עם המסך שלי. לא יודע איך המסך פתאום נדלק עשיתי הרבה דברים, שמתי את הזיכרון בסלוט אחר, חיברתי את הכבל SATA בפורט אחר, ניתקתי את הדיסק קשיח והצורב דיוידי ואיכשהו המסך נדלק וכמובן שחיברתי הכול בחזרה הוא עדיין נדלק. יש למישהו מושג מה גרם לתקלה? ואיך פתאום המסך נדלק? יש לציין משהו מוזר שקרה לי בזמן שהמסך לא היה נדלק, כל מתי שהייתי לוחץ על כפתור הRESTART של המארז אז המחשב היה מכבה את עצמו למשך שתי שניות ואז נדלק בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...