קניתי היום מסך מחשב CHIMEI 228D והמסך על הפנים! ראו הוזהרתם! - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום מסך מחשב CHIMEI 228D והמסך על הפנים! ראו הוזהרתם!

portance

Recommended Posts

ככה זה מסכים...פתחת שילמת..מה הם יעשו עם המסך הזה ? יביאו אותו למישהו אחר ויארזו מחדש ?

אתה צריך לשלוח ליבואן את המסך לתיקון......בכל מקרה מישהו הולך להדפק בגלל המסך הזה...מישהו אחר שיקבל אותו...הם לא יפסידו כסף..

אם אני לא טועה - יש חוק שאומר שניתן להחזיר מוצר באריזתו המקורית, תוך 14 יום ולדרוש את הכסף בחזרה.

חוצמזה - אני אומר לך חד משמעית, שזה מקובל להחזיר מוצר באירזתו המקורית, בטח ובטח שחלפו יומיים ממועד הקניה, ולכן לדעתי תעמוד על זה שיחזירו לך את הכסף.

לאחר שתחזרי את המסך הנ"ל,

ב 1100 יש לך סאמסונג 2253BW , אבל ההמלצה שלי, לאור העובדה שיש לך כרטיס מסך מובנה, היא ללכת על מסך 20'' , תבדוק אפשרות של T200 של סאמסונג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נתונים "יבשים" שאתה קורא על הנייר במקרה של מסכים לא שווים יותר מידיי.

אם תעשה את ההשוואה, תראה גם שלEIZO תמיד יש קצב רענון גבוה יותר וכו'. תראה את המסך בעיניים ותבין מזה צבעים אמיתיים ולא תאמין בחיים שמדובר בפאנל TN.

לא משווים מסכים בצורה כזו. כשמדובר במסך איכותי, כל הנתונים האלה לא מוכיחים שום דבר על איכותו של המסך.

מעבר לזה, לשפוט מסך על פי האורגונמיה שלו זה טיפשי לדעתי.. וזה מה שכ"כ מתפארים ממנו במסך של CHIMEI. אני לא אגיד שזה מסך גרוע, אבל בהשוואה למסכים אחרים הוא ממש לא מדהים וכל אחד עם עין טיפה חדה יבחין בהבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתונים "יבשים" שאתה קורא על הנייר במקרה של מסכים לא שווים יותר מידיי.

אם תעשה את ההשוואה, תראה גם שלEIZO תמיד יש קצב רענון גבוה יותר וכו'. תראה את המסך בעיניים ותבין מזה צבעים אמיתיים ולא תאמין בחיים שמדובר בפאנל TN.

לא משווים מסכים בצורה כזו. כשמדובר במסך איכותי, כל הנתונים האלה לא מוכיחים שום דבר על איכותו של המסך.

מעבר לזה, לשפוט מסך על פי האורגונמיה שלו זה טיפשי לדעתי.. וזה מה שכ"כ מתפארים ממנו במסך של CHIMEI. אני לא אגיד שזה מסך גרוע, אבל בהשוואה למסכים אחרים הוא ממש לא מדהים וכל אחד עם עין טיפה חדה יבחין בהבדל.

בהשוואה למסכים עם פנאל יותר איכותי ? או בהשוואה למותגים של סמסונג , אסוס וכדומה בסכומים של עד 1400 שקל?

ןתשמע אני לא גרפיקאי אני עובד עם crt ישן של מקווה שאני לא ארגיש הבדלים מהותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קונה מסך של CHIMEI? תריץ חיפוש עליהם בגוגל, בקושי תראה מילה אחת טובה

הדברים היחידים שתראה זה שזה מסכים לא רעים למי שלחוץ בתקציב ושהאיכות תמונה שלהם בד"כ דיי גרועה.

הביקורות באתר הזה לא שוות יותר מידיי, תמיד תחפש ביקורות של אתרים רציניים בחו"ל לפני שאתה קונה ובטח שלא קונים מסך לפני שרואים אותו בעיניים.

בקשר להחזרה, עד כמה שידוע לי שום חנות לא מקבלת מוצר שנפתח והוא לא בקופסא המקורית שלו אבל תנסה לדבר עם האחראי.

לידיעתך, הם החברה הרביעית בגודלה בעולם בייצור פאנלים. אז אולי הPROVIEW , , וכו'... שאתה קונה מכילים את הפאנל שלהם.

חברות סיניות ניצלו את המחירים שלהם לפרוץ לעולם.יש המון חברות איכותיות!

דגם 222 הוא המוצלח שלהם והוא נבחר לבחירה המומלצת של HWZONE!

אז "מי קונה"? כנראה שכולם צריכים!

עשיתי חיפוש בגוגל ו222 הוא דגם שלוקח המון דגמים וחברות אחרות.

ובמחיר הם מנצחים גם כן... אז למה לא!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור עם המסך ה"בעייתי" ... שמע , מכל הדיבורים פה דבר אחד פסחת עליו, מה עם הDVI הזה? אולי הוא הבעיה? (מנסיון אישי שלי עם לפטופ שהתיימר להחליף מחשב שולחני,נקנה בצירוף מסך 19 אינץ של .החיבור ללפטופ הוא כידוע לא DVI (אולי במתקדמים כן,אני מדבר שנה שנה וחצי אחורה).בכל מקרה קנינו מסך איכותי כביכול הפעלנו וחשכו עיננו, איכות תמונה רעה. ישר חיפשתי תקלות ושטויות, היה אפשר קצת להסתיר את הזוועה אבל לא לתקן אותה. כשבעל המחשב הבין שאין מנוס וצריך מחשב שולחני בבית אז נקנה כבר מחשב מודרני עם כניסת DVI...בוא נגיד שההבדל היה מורגש מיד. פתאום הכל נראה "כמו שהוא אמור" .. בלי כל מיני מריחות קטנות פה ושם.

תנסה לחבר את המסך אצל חבר או לא יודע מי עם יציאת DVI , אולי אני טועה אולי צודק,לא עולה שקל לבדוק.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך, הם החברה הרביעית בגודלה בעולם בייצור פאנלים. אז אולי הPROVIEW , , וכו'... שאתה קונה מכילים את הפאנל שלהם.

חברות סיניות ניצלו את המחירים שלהם לפרוץ לעולים.יש המון חברות איכותיות!

דגם 222 הוא המוצלך שלהם והוא נבחר לבחירה המומלצת של HWZONE!

אז "מי קונה"? כנראה שכולם צריכים!

עשיתי חיפוש בגוגל ו222 הוא דגם שלוקח המון דגמים וחברות אחרות.

ובמחיר הם מנצחים גם כן... אז למה לא!?

הם יכולים להיות החברה בשניה בגודלה גם, זה לא אומר שהמסכים שלהם איכותיים. עובדה שעד המסך הספציפי הזה, אף אחד לא הסתכל לכיוון שלהם אפילו וגם המסך הזה הוא לא מציאה גדולה.

גם אייבורי היא אחת החנויות הכי גדולות שיש בארץ בתחום המחשבים וכולם יודעים מה הם שווים.

יש הרבה מעבר ל"פאנל" במסך למרות שאנשים אוהבים להידבק לזה ולקצב רענון הטיפשי הזה.

ותסלח לי, אבל לסמוך על ביקורת של HWZONE כשאתרים הרבה יותר גדולים בחו"ל כותבים אחרת? זה טיפשי. זה לא שמדובר על TOMS HARDWARE עם כל הכבוד.

תראה את המסכים שלהם בעיניים ותבין, חבל על כל ויכוח. אני יודע שאני לא אקנה מסכים שלהם, בטח לא כשיש חברות כמו וEIZO בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יכולים להיות החברה בשניה בגודלה גם, זה לא אומר שהמסכים שלהם איכותיים. עובדה שעד המסך הספציפי הזה, אף אחד לא הסתכל לכיוון שלהם אפילו וגם המסך הזה הוא לא מציאה גדולה.

גם אייבורי היא אחת החנויות הכי גדולות שיש בארץ בתחום המחשבים וכולם יודעים מה הם שווים.

יש הרבה מעבר ל"פאנל" במסך למרות שאנשים אוהבים להידבק לזה ולקצב רענון הטיפשי הזה.

ותסלח לי, אבל לסמוך על ביקורת של HWZONE כשאתרים הרבה יותר גדולים בחו"ל כותבים אחרת? זה טיפשי. זה לא שמדובר על TOMS HARDWARE עם כל הכבוד.

תראה את המסכים שלהם בעיניים ותבין, חבל על כל ויכוח. אני יודע שאני לא אקנה מסכים שלהם, בטח לא כשיש חברות כמו וEIZO בשטח.

לא הבנתי מה רע במסך הזה? במה המסכים של סאמסונג שגם מיוצרים על ידי כימיי עדיפים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי קונה מסך של CHIMEI? תריץ חיפוש עליהם בגוגל, בקושי תראה מילה אחת טובה

הדברים היחידים שתראה זה שזה מסכים לא רעים למי שלחוץ בתקציב ושהאיכות תמונה שלהם בד"כ דיי גרועה.

שזה נכון לכל מסך TN...

הביקורות ה"לא משהו" באתר הזה שופטות את המסך על פי אמות מידה של TN ותוך כדי השוואה בין קבוצה של מסכי TN, ומנוסחות באופן שמבהיר זאת כמעט כל פסקה מחדש. אני מבין שלא ממש טרחת לקרוא, נכון?

ותסלח לי, אבל לסמוך על ביקורת של HWZONE כשאתרים הרבה יותר גדולים בחו"ל כותבים אחרת? זה טיפשי.

איך בדיוק כותבים אחרת? הביקורת של prad למשל מציינת בדיוק את הנקודות לטובה ולרעה כמו בביקורת שבאתר, ובאופן מפורט יותר כמובן כי המסך נסקר לבד. אין באותה הביקורת נקודות ייחוס נוספות כדי לציין שמדובר ברע במיעוטו, ואני בטוח שאם כך היה הדבר היית מוצא דמיון רב מאוד לביקורות hwzone.

אולי תביא דוגמא אחת לאתר גדול שבאמת כותב ביקורת אחרת?

ה 222H שנסקר באתר מוצג בתור הרע במיעוטו והמשתלם ביותר לכסף.

ובאותה הסקירה, כשה EIZO השתתף בהשוואה, ציינו במיוחד עד כמה הוא מתעלה על המתחרים. לא רק שאין הבדל של ממש עם ביקורות מקצועיות שתמצא בכל אתר אחר, אלא שאתה חוזר בדיוק על אותם הדברים שצוינו כבר בביקורות שאתה משמיץ.

ואני לא יודע אם שמת לב, אבל המדידות של ביצועי המסכים נעשות עם חומרה כמעט זהה לגמרי לזו שנמצאת בשימוש במדידות באתרים בעלי השם. אז הדבר האחרון שאתה יכול לומר על התוצאות הללו הוא שמדובר ב"נתונים יבשים". זה בדיוק ההיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תן ביקורת של TOMS... ותראה לי שהמסך של CHIMEI לא איכותי...

ד.א. EIZO...חחח תקנה אתה מסך במחיר שלהם... מיילא הייתי גרפיקאי.. בכל זאת, מסכים עם פאנל TN ההבדלים מזעריים! וההבדלים בסכום הם אסטרונומיים.

לך יש EIZO בבית? אתה מכיר מישהו שיש לו... באמת.... אולי על איכות צריך לשלם אבל יש דברים שמספיקים לנו ולא חייב ללכת על הטוב ביותר.

בקשר לאייבורי... אני, כן אני, קונה אצלם! למה? כי המחיר מדבר אלי! איכות השירות ובכלליות הם אולי פחות טובים אבל במחיר הם שוברים שוק!

"עובדה שעד המסך הספציפי הזה, אף אחד לא הסתכל לכיוון שלהם אפילו וגם המסך הזה הוא לא מציאה גדולה." אז זהו שאתה טועה! יש המון חברות שכדי לתת פייט טוב הם יוצרות מוצר איכותי במחיר זול. והמוצר 222 למשל הוא כן מציאה גדולה! גם איכותי, גם בעל חיבורים רבים וגם זול. מציאה גדולה מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה מסכים...פתחת שילמת..מה הם יעשו עם המסך הזה ? יביאו אותו למישהו אחר ויארזו מחדש ?

אתה צריך לשלוח ליבואן את המסך לתיקון......בכל מקרה מישהו הולך להדפק בגלל המסך הזה...מישהו אחר שיקבל אותו...הם לא יפסידו כסף..

ממש לא מסכים איתך, הייתי פעם ב- BIGBOX לקנות טלויזית LCD.

המוכר ממש התפאר בזה שאפשר להחזיר את המוצר תוך שבועיים במידה ולא אהיה מרוצה בלי שום שאלות

הוא גם הדגיש שזה סיכון גדול שהם לוקחים כי ברגע שאני מחזיר הם לא מוכרים את זה כחדש יותר.

לא משנה שהוא הבטיח לי לקבל את הטלוזיה ישירות מהיבואן תוך יומיים (אני הסכמתי רק לאסוף במקום והסכמתי לחכות שבוע אפילו ולבוא לשלם במקום)

בסוף לא קניתי שם, וגם בשיחה אח"כ עם היבואן הסתבר שאין להם במלאי וגם לא יהיה בחודש הקרוב...

לדעתי יש גם קצת רמאות מאחורי התו "אמון הציבור".

וד"א לגבי פתיחה של מוצרים, קנו לי פעם דיבורית לטל' סלולרי באופיס דיפו כמתנה. פתחתי אותה ובסוף הסתבר שהיה אצלי במשפחה דיבורית ולא הייתי צריך אותה

הדיבורית היתה באריזת פלסטיק כזאת מהסוג שחייבים לקרוע ואין סיכוי לתקן. באופיס דיפו נתנו לי זיכוי מיידית בלי לשאול שאלות (לא יכלו לתת לי כסף מזומן בגלל שהחיוב נעשה בכרטיס אשראי שלא שלי ולכן הם יכלו או לזכות אותו או לתת לי זיכוי)

אז כדאי שחנויות ילמדו קצת על שירות. אני קונה מאז די הרבה שם למרות שהמחירים יקרים יותר.

שי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...