Command & Conquer: Red Alert 3 - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer: Red Alert 3 - הדיון הראשי

huhxd

Recommended Posts

• תגובות 337
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא, אני מדבר על המשימה האחרונה, שהפרמייר מנסה לברוח לחלל..

ו-saved game של כל הסובייטים והמשימה האחרונה של הallies מספיק טוב?

אז אולי תוכל לעזור לי איפה שאני תקוע עם ה3 טילים שהוא מגיע במכונית לשגר את הטילים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכניס מהנדסים למפציץ הכבד ומצניח אותם במקומות שמספקים חשמל לליזר שיוצא מהעיניים של הר רשמו כדי שינטרלו אותם ונכנס עם כוח תקיפה גדול. תכין מראש 2 מטוסי AA שיורידו את המסוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדבר המשימה שלי? יש למישהו עצות?

טוב תשמע אני עכשיו עברתי את המשימה הזאת.... לא בצורה הכי טקטית אבל זה הספיק ברמה מדיום....

דבר ראשון יש את המבנה שנותן לך את הפצצה הגדולה לא זוכר את השם תבנה אותו ישר אך שאתה מקבל אותו(כדי שה6 דקות יתחילו לרדת) ותבנה על הגשר בהתחלה 2 עמודים כאלה לקרקע...אחרי זה כשתתחזר לעלה לעד 2(תזכור לכניס גם טילים של קרקע אוויר) בנוסף לזה בהתחלה יצרתי 2 בסיסים של כשאר אני מאיש אותם במטוסים של אוור קרקע(אלה שבמשבצת האמצעית) ברגע שהם יתמלאו התחלתי להוריד את המבנים של הטנקים שבצד ימין(ככה יהיה לך ראש שקט) אחרי שאתה מוריד אותם תוסיף עוד בסיס אוור תעשה אותו דבר ואז תתקף את האירון הקרוב אלך....(לשותף שלך תגיד לתקוף את האירון שקרוב לאיו מהתחלה) אחרי זה תוריד בסיס אחד(מרוחק שקשה להגיע אליו) בעזרת הפצצה שלוקח לה 6 דקות(אתה צריך את שלך ואת שלו שים לב) אחרי זה תתזמן תקיפות אוויריות....

מקווה שתצליח(אני יודע שזה לא מהלך טקטי מרשים אבל זה עבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מצוין.

רק מה שמוזר בעיני, זה שאני מנצח את המחשב על מדיום במפות עם מים מסביב לבסיסים בלי ליצור בכלל(אני משחק רק עם הסובייטים).

בונה 5 מגדלים בבסיס, שמורידים את הקבוצות חיילים שהוא תמיד שולח, ופשוט בונה רק את נטשה. שוחה איתה מעבר לבסיסים של הכוחות האחרים, ופשוט מוריד בניינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שאני משחק רק על hard (מישהו אגב יודע מה ההבדל בתכלס בין הרמות? הנזק שהיחידות עושות או משהו?)

הצלחתי להרוס את כל הiron curtains בעזרת century bombers כשנותרה לי דקה אחת לשיגור, אבל אז כל המשגרי טילים הסובייטים מפציצים לי את הבסיס ולא נותנים לcentury bombers להיטען ולמחוק את הקרמלין.

אה, והמחשב החכם שאמור לעזור לי החליט שלא בא לו לבנות הגנה לבסיס ומת.

אם אתה נותן לו פקודה לתקוף הוא עוזב את כל ההגנה ויוצא להתקפה, מסתמך עליך להגנה.

אם תגיד לו HOLD POSITION על הבסיס, ככה הוא יעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שג'ון אברוצ'י מנמלטים משחק את המדען של הסובייטים?

קיצר...

אנשים משחק מצויין, תענוג, סיימתי את הסובייטים, אני מתחיל עכשיו עם האמריקנים,

הגרפיקה מצויינת חמוד ביותר והמים כמו שאמרו סוף הדרך,

עשיתי אתמול אונליין אחד ושמתי לב שאין דרגות ברשת, או שפספתי??

יש פה מישהו שמעוניין לשחק באונליין בשעות הערב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שג'ון אברוצ'י מנמלטים משחק את המדען של הסובייטים?

קיצר...

אנשים משחק מצויין, תענוג, סיימתי את הסובייטים, אני מתחיל עכשיו עם האמריקנים,

הגרפיקה מצויינת חמוד ביותר והמים כמו שאמרו סוף הדרך,

עשיתי אתמול אונליין אחד ושמתי לב שאין דרגות ברשת, או שפספתי??

יש פה מישהו שמעוניין לשחק באונליין בשעות הערב?

YOU GOT IT!! אני אהיה במשחק מהשעה הזאתי, תשלח לי הודעה לפרטי אם תרצה לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין שאני משחק רק על hard (מישהו אגב יודע מה ההבדל בתכלס בין הרמות? הנזק שהיחידות עושות או משהו?)

הצלחתי להרוס את כל הiron curtains בעזרת century bombers כשנותרה לי דקה אחת לשיגור, אבל אז כל המשגרי טילים הסובייטים מפציצים לי את הבסיס ולא נותנים לcentury bombers להיטען ולמחוק את הקרמלין.

אה, והמחשב החכם שאמור לעזור לי החליט שלא בא לו לבנות הגנה לבסיס ומת.

אין מה לעשות, צריך להגן על הטמבל.

שים לב כשהאויב תוקף אותו עם הקירובים, תבנה רביעייה של אפולו פייטרס ותתחיל להוריד אותם כשהם מעל המים.

אני פשוט בניתי 12 וינדיקייטורים ו-4 קריוקופטרס. למים שלחתי כמה ריפטייד ACV כדי שכשהסובייטים יביאו את הספינות אני אוכל להשמיד אותן מבלי להשתמש במטוסים שלי.

ואז פשוט שלחתי את כל המטוסים להפצצת המעבורת, בזמן שהקריוקופטרס מנסים להקפיא אותה (בזמן שלקח להם להקפיא כבר הספקתי להוריד את הבניין למשהו כמו 5-10 % HP).

אגב, כשהסובייטים שלחו עליי ספינות טילים ולא היה לי זמן להתעסק איתם, פשוט העברתי אותם ליבשה עם הכרונוספיר. :silly: דרך טובה לטפל בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...