Command & Conquer: Red Alert 3 - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer: Red Alert 3 - הדיון הראשי

huhxd

Recommended Posts

• תגובות 337
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת שזה לא נשמע הגיוני. :s05:

במקורי לא צריך להיות הבעיות,תמיד בגרסות הפרוצות יש את הבעיה. :nixweiss:

אחרי הכל זה המקור אם שם יש בעיות אז גם בפרוץ צריך להיות אותה בעיה ואפילו יותר גרוע,אף פעם לא קרה מקרה שבמקורי הייתה בעיה ובפרוץ היה יותר טוב.

אני לא מאמין שהתמונות האלה הם שלך, אם זה באמת שלך תצלם עוד פעם אבל שהפעם שהמשחק יהיה ליד המסך ויראו את האתר HWZONE ביחד עם המשתמש שלך תוכל לעשות זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשך..וב**** אין תקלות בכלל!!! למרות זאת אני לא מצטער שקניתי בטח בהמשך יצוצו פאצ'ים שיסרו הכל מה שכן ב*** לא יהיו חבילות הרחבה ועוד תוספות מפות כמו שיש במקורי...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין לאן הגענו, שאדם צריך לפרסם תמונות של קבלות כדי שאנשים יקחו אותו ברצינות...

אתה אומר "באגים" אבל בעצם אתה לא אומר ממה בעצם אתה סובל...

קריסות? בדקת אם זה רק במשחק הזה? תנסה אולי לשחק בלי מחובר (יש בעיה ידועה עם הבדיקת עדכונים במשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש בו המון קריסות במקורי אצלי לפחות לא יודע מה אצל אחרים כי חומרה שונה וכו וכו..עכשיו לגבי בלי מחובר ה*** עובד חלק בלי תקלות אז היתקנתי שוב תמקורי והסרתי את ה*** לבדוק מה העניין לא היתקנתי את הפאטצ' ועדיין יש קריסות שמתי את הפאצ' ולא עזר לי ...יקיר ניסיתי במקורי גם בלי הפאצי'ם ולא עובד טוב זה תוקע את המישחק מה שבגירסה ה*** לא קורה...גם בתמיכה שם לא ניראה לי שיוכלו לעזור לי מה כבר יש להם לעשות עם זה אם ה*** לא היה עובד גם אז הבעיה בוינדוס או משו אבל הוא עובד חלק...ועוד משו תגידו מישהוא יודע אם המישחק DX9 או 10?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהתמונות האלה הם שלך, אם זה באמת שלך תצלם עוד פעם אבל שהפעם שהמשחק יהיה ליד המסך ויראו את האתר HWZONE ביחד עם המשתמש שלך תוכל לעשות זאת?

לדעתי גם זה לא מספיק, צריך לדרוש ממנו שרואים אותו קונה את המשחק בחנות, פותח את הקופסה ומתקין את המשחק. :screwy:

מוסרי, בפעם הבאה שמישהו פה מבקש ממך הוכחה שאכן רכשת משהו, תן לו לינק לדיון על החדר/מחשב שלך.

לגבי הקריסות - אני מניח שאתה עובד עם הפאץ האחרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן היתקנתי את הפאצ' 1.3 ולא עזר אני היום יתקין וינדוס מהתחלה אם הבעיה תימשך אין ברירה לחכות לפאצ' נורמלי אולי בחומרה שלי יש איזה שהוא קושי לגירסה המקורית לעבוד כי כמו שאמרתה המשחק בודק לבד עידכונים ויש גם את הקטע של ההגנה הזו שאתה מכניס תדיסק (בויסטה לפחות) הוא מבקש אישור להפעיל את ההגנה של הדיסק לא זוכר איך זה ניקרה באנגלית זה רק בפעם הראשונה שמכניסים תדיסק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה באמת מצחיק עם התמונות.. אהבתי :)

בכל אופן, המשחק כל הזמן שאני נכנס לתפריט הראשי נתקע לי כזה.. ורק המוזיקה פועלת. אני לוחץ על ALT + TAB ואז חוזר.. ואז אני רואה את ההודעה שמחפש עדכונים.

יש פתרון לבטל את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...