asus mw221c + fx5200 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

asus mw221c + fx5200

Vaz

Recommended Posts

יעבוד טוב בשביל גלישה ברשת וסרטים ? רוצה לקנות השבוע. יתאים או לא ??

מה זה חיבור dvi ? כתוב במפרט של המסך שיש חיבור כזה. זה יתחבר לי לכרטיס ?

אני בנתיים לא משפר את המחשב כי אני אני משתמש בו רק לגלישה ומוזיקה וסרטים. למשחקים הבאתי .

אני יוכל לחבר את המסך הזה לטלווזיה גם ? או לממיר של ?

האם אני אהנה מהכל היכולות של המסך הזה ? או שלא שווה לי את הכסף עם כרטיס מסך כזה ?

הרי לא ראיתי דרישה לכרטיס מסך מיוחד לפי היצרן של המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אנשים לא יעילים , כבר שאלתי בפורום מסכים. הפנו אותי לפה , אז אני שואל פה. אם אתה נכנס להגיב במקום שתכתוב משהו לעניין , אתה כותב איזו שטות ?

הסתכלתי ב faq אין שם מידע על איך ישנים משפיעים על איכות צפייה בסרטים או עבודה כללית עם המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעבוד טוב בשביל גלישה ברשת וסרטים ? רוצה לקנות השבוע. יתאים או לא ??

מה זה חיבור dvi ? כתוב במפרט של המסך שיש חיבור כזה. זה יתחבר לי לכרטיס ?

אני בנתיים לא משפר את המחשב כי אני אני משתמש בו רק לגלישה ומוזיקה וסרטים. למשחקים הבאתי .

אני יוכל לחבר את המסך הזה לטלווזיה גם ? או לממיר של ?

האם אני אהנה מהכל היכולות של המסך הזה ? או שלא שווה לי את הכסף עם כרטיס מסך כזה ?

הרי לא ראיתי דרישה לכרטיס מסך מיוחד לפי היצרן של המסך

אוקיי, אז אני ייתן לך תשובות, אגב אתה לא חייב להיות כזה כפוי טובה אף אחד לא חייב לך כלום...

יעבוד טוב בגלישה? כן

יעבוד טוב בסרטים? רק באיכות SD ולא HD, שם סביר להניח שהוא יקרטע

מה זה חיבור DVI? זה זה:

DVI.jpg

הכרטיס צריך בעזרת החיבור הזה להתחבר למסך, הוא קיים בגרסאות שונות של FX5200.

אתה תוכל לחבר אותו לטלויזיה בעזרת חיבור SVIDEO מהכרטיס:

170i_S-Video_Cable.jpg

הכרטיס עצמו הוא בסדר גמור כל עוד מדובר בעבודה משרדית ומוזיקה, ואינטרנט אבל ממש לא יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאתה חייב לי משהו , אתה לא חייב לי כלום. פשוט ראיתי את התופעה הזו הרבה בפורומים פה , אנשים נכנסים להודעה של מישהו , ובמקום לעזור לו שולחים אותו למקום אחר , או לגוגל או לא נותנים לו תשובה. כאילו אם כבר ביזבזת מהזמן שלך וקראת ואתה גם מגיב , למה לא לרשום משהו מועיל ? אם היתה לי תשובה בגוגל לא הייתי שואל פה אנשים. תודה רבה על ההסבר !

אין לי נסיון עם מסכים דקים בכלל , החיבור הזה בתמונה , זה נראה ממש בדיוק כמו החיבור של המסך crt שלי. זה אותו חיבור ? כלומר אני מחבר את המסך הדק ל מארז בדיק כמו שה crt מחובר עכשיו ? לא הבנתי איך החיבור הזה זה יתחבר לכרטיס מסך ? אבל כנראה שגם עכשיו המסך crt שלי מחובר ל fx5200 כי זה בעצם עובר דרך המארז וזה אותו חיבור ? או שמדובר במשהו של לפתוח את המחשב ?

איך אני מחבר את החיבור svideo לכרטיס מסך ? זה משהו שמתחבר דרך המארז ? או כל הדברים שציינת דרושים לפתוח את המארז ולחבר פיזית לכרטיס ?

אין לי מושג איזה דגם של כרטיס יש לי : זה nividia fx 5200 128 mb

סרטי hd זה של 8 גיגה באיכות טובה נכון ? רגילים באיכות dvdrip יעבדו בסדר ?

וכן אני משתמש במחשב רק לעבודה משרדית גלישה וסרטים. זו השאלה שלי בקשר לשימושים האלו.

האם אפשר להזמין מאייבורי או חנות אחרת במשלוח ? או שמומלץ לקנות מסך בצורה ישירה לבדוק אותו בחנות קודם ? או שלא משנה כי יש אחריות ?

טנקיו פור יואר קורופיריישן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאתה חייב לי משהו , אתה לא חייב לי כלום. פשוט ראיתי את התופעה הזו הרבה בפורומים פה , אנשים נכנסים להודעה של מישהו , ובמקום לעזור לו שולחים אותו למקום אחר , או לגוגל או לא נותנים לו תשובה. כאילו אם כבר ביזבזת מהזמן שלך וקראת ואתה גם מגיב , למה לא לרשום משהו מועיל ? אם היתה תשובה למה ששאלתי בגוגל לא הייתי שואל פה אנשים. תודה רבה על ההסבר !

אין לי נסיון עם מסכים דקים בכלל , החיבור הזה בתמונה , זה נראה ממש בדיוק כמו החיבור של המסך crt שלי. זה אותו חיבור ? כלומר אני מחבר את המסך הדק ל מארז בדיק כמו שה crt מחובר עכשיו ? לא הבנתי איך אתה אומר שעם החיבור הזה זה יתחבר לכרטיס מסך ? אבל כנראה שגם עכשיו המסך crt שלי מחובר ל fx5200 כי זה בעצם עובר דרך המארז וזה אותו חיבור ? או שמדובר במשהו של לפתוח את המחשב ?

איך אני מחבר את החיבור svideo לכרטיס מסך ? זה משהו שמתחבר דרך המארז ? או כל הדברים שציינת דרושים לפתוח את המארז ולחבר פיזית לכרטיס ?

אין לי מושג איזה דגם של כרטיס יש לי : זה nividia fx 5200 128 mb

סרטי hd זה של 8 גיגה באיכות טובה נכון ? רגילים באיכות dvdrip יעבדו בסדר ?

וכן אני משתמש במחשב רק לעבודה משרדית גלישה וסרטים. זו השאלה שלי בקשר לשימושים האלו.

האם אפשר להזמין מאייבורי או חנות אחרת במשלוח ? או שמומלץ לקנות מסך בצורה ישירה לבדוק אותו בחנות קודם ? או שלא משנה כי יש אחריות ?

תודה על המידע

אוקיי, דבר ראשון כבר כאן ועכשיו אני אומר לך מסכים זה ממש לא הצד החזק שלי ולכן אני ממליץ לך לגביי הרכישה של המסך לעבור בפורום מסכים ושמה להצייעץ.

אוקיי, ישנם גרסאות רבות של כרטיסי FX5200, והמסך CRT שלך כנראה מחובר בחיבור האנלוגי (VGA). תבדוק שאכן יש לך את חיבור הDVI

ראה תמונה (פה יש לך FX5200 גם עם VGA וגם עם DVI, האם ככה זה אצלך?

FX5200-TD128LF.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ זה נראה כמו הכרטיס שלי. אבל אני אצטרך לפתוח את המחשב ולהסתכל . או שיש תוכנה כזו שנותנת מידע על כל המחשב והחום שלו , אולי רשום בה ? אני אסתכל על הכרטיס מסך מחר כדי לוודא . ואם אין לכרטיס את החיבור dvi אי אפשר לחבר מסך דק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין. ביציאה הזו במארז יש רק את היציאה שאליה המסך מחובר שזה גם הרבה יותר קצר ורחב , ויש רק את הכניסת . חוץ מזה כלום.

יש משהו שדומה לכניסת dvi יותר למעלה. ליד החיבורים של המקדלת והעכבר במארז. אבל לא לרוחב. לאורך. אבל זה בעצם לא מחובר לכרטיס מסך לא ?

מה זה אומר שאין לי יציאת dvi ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי מבאס. כבר חשבתי שהשבוע אני אוכל להזמין את המסך. כמעט ולא ראיתי מסכים כאלו , תמיד רשום חיבור dvi.

כרטיס מסך זה יקר לא ? מה זה גרושים ? איזה כרטיס מסך אני אצטרך לקנות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...