הולכים לבחירות... - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולכים לבחירות...

MiniMizer

Recommended Posts

Art Tatum :

תאמין לי שאני כבר לא רוצה להכנס לעניין דתי [כתבתי רק על ש"ס,אבל החברה מערבבים חרדים בכל עסק דוגמא: ראה הודעה מעלי של Radeon38 את כל השטויות שהוא כתב[אי דיוק] ואין קשר גם לנשוא של הדיון] אבל כל הודעה שלי גם בלי קשר גוררת את כולם לזה,

תמשיכו בדיון אני גם ככה עם אפרט על כל דבר זה לא ישנה כלום,חבל על המאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש כמה נבחרים שעוד שווה להצביע להם.הבעיה שהם מפוזרים כפרורים של עוגה בין כל המיפלגות הגדולות אז מה עושים.

אם יש חבר כנסת כגדעון סער - אז מה אני אצביע לליכוד

חבר כנסת שמחון מהעבודה שגם הוא מצויין

שר התקשורת המצויין שלנו אריאל אטיאס מש"ס שמשגע את החברות הסלולריות..

אריה אלדד מהאיחוד הלאומי - סביר להניח שאני אציע לו\להם

יש ויש נבחרים אבל זה מציג או שנים מכל מפגלה שלא שווה להציע לה היום.אם כל "החברה הטובים" ילכו יחד למפלגה אחרת וישארו נקיי כפיים כמו שהם עד

היום אולי יש סיכוי לשינוי אמיתי בפוליטיקה שלנו.אבל נכון לעכשיו הסיכוי קלוש.

זאת דוגמא מצוינת למה אנחנו צריכים בחירות ישירות לחברי כנסת.

כרגע אם אתה בוחר מפלגה בגלל מישהו שם שאתה רוצה בכנסת.

אתה נאלץ לבחור באנשים לא ראויים באותה מפלגה שבחרת.

וגם נאלץ לוותר על אנשים טובים אחרים שלא נמצאים באותה מפלגה.

ולכן אתה עושה יותר נזק מתועלת.

רוב חברי הכנסת הם תוצאה של הסכמים פנימיים ולא תוצאה של אמון הציבור.

מכיוון שאינם צריכים את אמון הציבור כדי להיבחר, אינם חייבים לציבור דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח דוגמא את הליכוד\עבודה (מערך)

להם יש פריימריז שזה בחירות פנימיות ואז הם בוחרים את המועמדים שלהם לכנסת\הממשלה הבאה.לא הם צריכים לעשות את זה

אנחנו ציבור הבוחרים !!!!.תראה לי עוד מקום בעולם שלתנועת שלטון יש זכות לקבוע מי יהיה בממשלה בצורה כזו.הרי זה ברור שהכל שם מושחת מהיסוד

וכל אחד כבר "קנה" את המקום שלו.אז אם יש כמה שפויים וישרים אז תאמין שהם לא יכנסו לזה..כל הגדולים כמו הליכוד קדימה העבודה ( :puke: :puke:)

עושים ככה לפני הבחירות ורק כדי שה"תותחים הכבדים שלהם (רמטכלים מפקדים לשעבר ) יבחרו ולא צעירים שבאמת רוצים לתת

עד שלא תיהיה בחירה ישירה פר חבר כנסת לא יהיה פה שום שינוי לטובה.

לדוגמא אני רוצה לבחור בגדעון סער או באריאל אטיאס.מה עושים?? ואני לא רוצה ליכוד או ש"ס.כי הם מתנדנדים שמאלה מדי לדעתי.

אבל אני רוצה את הפוליטיקאים האלה ספציפית כי באמת עושים עבודה טובה.

פה הבעיה.וכאן צריך לעשות רעידת אדמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח דוגמא את הליכוד\עבודה (מערך)

להם יש פריימריז שזה בחירות פנימיות

הנה דוגמא מצויינת לבחירות ישירות! אני מקווה שפה תבין את החסרונות של השיטה.

והתירוץ המטופש הוא כדי למנוע תעודות זהות.

טביעות אצבע יכולות לשמש לשתילת ראיות.

תווי פנים יכולים לשמש למעקב, ועוד שימושים שחודרים לפרטיות.

נשמע כמו אוי אוי אוי חדירה לפרטיות, ללא ספק עדיף המצב שבו אפשר לזייף תעודת זהות עם צבעונית ומכונת למינציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרונות למי ???

שזה בחירות פנימיות זה כיסאות מוזיקלים.. :silly: :silly: :silly:

הם עושים רוטציה מי יחמם את הכיסא בכנסת הבא :hat: :hat:

אם לנו לקהל הבוחרים יהיה את האופציה אנו ניהיה חבר השופטים ומי שיעשה את עבודתו נאמנה יהיה בכנסת ומי שיחמם את הכיסא ילך הביתה..מה לא

ברור לך פה ???.חבר כנסת שבארבע שנים עבד טרח העביר חוקים היה במליאה והראה שיש לו ערך ולא רק שלח מכתבים ופינק את עצמו (כנס ותראה

מה הם עושים בתקציב "צור קשר עם הבוחר...משהו כזה..) הוא יבחר שוב אחד שרק קנה לעצמו פלפונים ומחשבים יעלם מהכנסת.

כל תהליכי הפגרה האלה מיותרים הרי הם אמורים לעבוד לא להתבטל.

ולמה צריך 120 ח"כים לא מספיק 60 50 40...למה צריך תתי שרים שר בלי תיק עוזר שר עוזר לשכה מנהל לשכה נהג ???

שקמה המדינה לבן גוריון היה את כל ההטבות האלה?? מנחם בגין היה כזה מפונק?????

גולדה מאיר היתה צריכה פקידה סייעת עוזר לעוזר..??

תצמצם את כל אלה תשאיר 60 חברי כנסת לממשלה בלי עוזרים שיעבדו ולא יגרבצו במיזנון..(ראה ערך אברהם שוחט...ההממ אליעזר פואד..הממ)

ברגע שיש לך יד על ההדק ואתה קובע מי יכנס ומי לא הם ירעדו מפחד והם ידעו שיש פיקוח עליהם ואז כל אחד ירצו לרצות את הבוחר.

כרגע הם צוחקים עלינו מלמעלה ולא יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כסאות מוזיקלים, זו שיטה מושחטת מאוד

קשה לך מאוד להבין, שרוב האנשים טפשים והציבור הולך כמו עדר

נראה לך שכל אחד יעשה מחקר על כל חבר כנסת במה הוא תומך ולמה הוא מתנגד? זה יהפוך לכוכב נולד

חמה צריך תתי שרים שר בלי תיק עוזר שר עוזר לשכה מנהל לשכה נהג ???

כי הממשלה חלשה בשיטה הנוכחית וקל לסחוט אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שכל אחד יעשה מחקר על כל חבר כנסת במה הוא תומך ולמה הוא מתנגד? זה יהפוך לכוכב נולדכי הממשלה חלשה בשיטה הנוכחית וקל לסחוט אותה.

אין לי מה להגיד על זה חוץ מסרקזם.

אוי ואבוי, לתת לאזרחים לבחור מי ינהל את המדינה, איפה נשמע כדבר הזה...

לבדוק מה כל אחד תומך ולמה הוא מתנגד ? אוי וואי, זה יותר מדי עבודה, עדיף לעצום עיניים ולקוות שהם לא ידפקו אותנו בפעם הבאה...

סביבון סוב סוב סוב, ממשלה היא חג טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ממשלות מחורבנות ופוליטיקאים אינטרסנטיים בגלל אנשים כמו " מחשיך " שמה למעלה .

אשר מדגימים חוסר יכולת לצאת מהקופסה שלהם ,

או כמו שאמר מי שאמר :" על דבר אחד אתה יכול לסמוך , על הטיפשות "

וזו פחות או יותר השיטה של הפוליטיקה הישראלית - סומכים על הטיפשות של האנשים ועל קוצר הראיה והזיכרון שלהם ועל אלו שלא ניתברכו בזיכרון קצר ובחשיבה קצרה ונמוכה , מונעים ו / או מקשים על נגישות למידע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שכל אחד יעשה מחקר על כל חבר כנסת במה הוא תומך ולמה הוא מתנגד? זה יהפוך לכוכב נולדכי הממשלה חלשה בשיטה הנוכחית וקל לסחוט אותה.

אחי גם אתה חלק מן הציבור הזה,או שאתה רואה את עצמך כמורמם מעל האחרים,anyway לחברה מושחתת מקבלים ממשלה מושחתת-עין תחת עין

עכשיו ברצינות באמת הגיע הזמן לשנות את שיטת הבחירות,לא יודע אם אישית אבל דבר אחד חייבים לעשות כמו בשאר העולם:

להגביל את כהונת ראש הממשלה לשני קדנציות ולא יותר,וכך גם ראשי העיר!!

כך לפחות כול כמה שנים ראשי הממשלה משתנים ולא ממחזרים את ביבי וברק שוב ושוב ושוב עד כלות הנשמה!!! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ביבי וגם ברק כיהנו במשך קדנציה אחת בלבד. איך "השיטה" שלך עוזרת בדיוק?

ראה ערך ראש עיריית באר שבע שנים הוא ראש עיר שם הגיע הזמן להחליף אותו,זה בעיקר עוזר למנוע שלטון ארוך ימים של ראשי עיר.

זה שראשי ממשלה לא שורדים בימנו זו כבר בעיה לגופה,בכול אופן זה היה מונע משרון להתמודד בפעם השלישית ולהקים את קדימה-(פחות צרות)-זה עונה לך על השאלה,אם קצת בצורה חלקית. אבל היי!! זו שיטה מאוד מקובלת בעולם,למה לא שנאמץ אותה או שאתה מוכן לכך שאותו ראש ממשלה יתמודד שוב ושוב ושוב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבלה בזמן היא אולי נכונה אך היא איננה הפתרון הבילעדי ( סתם על הדרך - מה תעשה עם ניבחר ציבור ראוי ? תפטר אותו כי צריך להחליף ? )

העיקר הוא הבחירה הישירה - נקודה .

אתה תבחר את מי שמוצא חן בעינך ולא את הרעיון שהכי הרבה ניראה לך שאולי יפעילו ואולי לא חבורה של אנשים שאומרים שהם יפעילו את הרעיון שליכאורה בעדו אתה בוחר בו ואיין שום חובה לפעול על פי הרעיון הזה שבדרך כלל אינו עומד למבחן המציאות - מה זה מיפלגה מילבד יצוג סקטוריאלי של בעלי אינטרס פרטי ?

"גורנישט מיט גורנישט "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...