HD 4870 : GIGABYTE VS PALIT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD 4870 : GIGABYTE VS PALIT

d0s

Recommended Posts

שלום,

אני הסתכלתי בשוק היום וראיתי שיש הבדל של מאתיים ש"ח בין ה 4870 של פאליט לבין ה 4870 של גיג'ה ביט.

באמת יש כזה הבדל בביצועים של אותו כרטיס רק ע"י חברות שונות?

האם שווה לי לקנות את זה של ג'יגה ביט? אני יכול להתלבט רק בין שתי אלו אז בבקשהלאלתת לי הצעות של חברות אחרות. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל יכול להיות בגלל שונה.. אם היית מביא לינק לכרטיסים היה יותר קל להגיד לך על סמך זה

חברות לפעמים מעדיפות לשים איכותי יותר מאשר הקירור המקורי ולכן המחירים שונים בין דגמים זהים של כרטיסים.

יכול להיות שסתם יש הפרש מחירים בין חברות.. בדיוק כמו שיש הפרש מחירים בין 2 חנויות על אותו מוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס יהיה מיועד למסך רחב 22 אינץ.

Intel® Core2 Duo E8400

מסך ככל הנראה 4870

זכרונות ככל הנראה 4 ג'גה Mushkin ( יש אפשרות להחיליף ל 2 ג'גה של קינגסטון במאה שקל פחות ) .

EP43 DS3L

זה נכון שאין ממש הבדל בינו לבין ה 4850 בגודל מסך כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי באילו משחקים.

ה - +GTX לוקח ב: CRYSIS,STALKER, GOTHIC 3, MASS EFFECT, GRAW 2 ו - COH DX10 (וגם בטומב ריידר אבל שניהם מריצים אותו כמעט מושלם גם ככה).

ה - 4850 לוקח ב: HELLGATE:LONDON, LOST PLANET, DMC4, WIC DX10, R6:VEGAS, AC, GRID ו - COJ.

בשאר או שהם שווים או שההבדל ביניהם חסר חשיבות כי לשניהם יש 60 ומעלה FPS שזה חלק לגמרי.

זה לא גבולי, ה - HD4870 מראה את כוחו האמיתי החל מ - 1920X1200 ברוב המשחקים (מלבד קרייסיס, COJ ו - STALKER: CLEAR SKY הרצחניים ב - DX10).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(הכל של Gigabyte )

את ה 9800GTX+ אני יכול להשיג ב 850 שקל אז נראה לי אני אלך עליו, אפשר לבקש כבר OC או שזה תלוי בחנות?

תריך להוסיף קירור?

המארז זה Three Hundrend ויש גם למעבד G-Power II Pro אז זה אמור להספיק? או שהכרטיס מתחמם יותר מדי?

ושחכתי לציין:

אני יכול להשיג 4850 על 1 גיגה ב 820 שקל

ו 4850 עם חצי מהזכרון, 512 מדה ב 710 שקל אבל ממה שאני זוכר אי אפשר לנצל את כל ה 1 ג'יגה אז כבר עדיך לי לקנות את ה 9800GTX ואני יעשה לו OC ?

** אני אוהב משחקי 3D כמו COD4 אזמי עדיף בסוג זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שמהגמה האחרונה בפורום היא להמליץ שלא לקחת את ה-4870 עבור מסכי ''22.

האם אתם לוקחים בחשבון דברים שיכולים לקרות בשנה הקרובה, כמו:

1. יותר משחקים שתומכים ב-physics.

2. משחקים שדורשים יותר באופן כללי, בין אם זה בגלל גרפיקה משופרת ובין אם זה בגלל אופטימיזציות עלובות של המתכנתים.

3. יותר משחקים שתומכים ב-DX10. האם זה מאמץ יותר את הכרטיס או דורש כרטיס חזק יותר?

אז נכון שרכיבים למחשב קונים לבערך שנתיים קדימה.

אבל האם יכול להיות שאנשים שקונים כיום 4850, יאלצו לקנות כרטיס חדש כבר בעוד שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו נזכרתי,

כל הזמן דובר שבהשוואה למכיר, לא כדי לקחת את ה 4870 על ה 4850 כי הם דומים בביצועים במסכי 22 .

במחירון שאני מקבל, שבו הכל מוזל אני יכול לקחת Palit-HD4870 SONIC 512MB ב 940 שזה מחיר מצוין לא?

הנה הקישור :

http://www.skypc.co.il/Product.asp?Pid=28310&Cat2Cat1ID=31&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

תגידו לי מה דעתכם.

שאלה: ממה שאני זוכר, 10 עובדים רק ב VESTA נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...