GECUBE 4850 512MB או SAPPHIRE 4850 512MB? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GECUBE 4850 512MB או SAPPHIRE 4850 512MB?

Impact

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

למנוע שחיקה ולמען אריכות הימים שלהם

זו היתה שטות.

אם בנויה לפעול בטמפ' גבוהות, זה רק מראה על העמידות שלה. אם הטמפ' היא בסביבות 80, אנחנו רק בשני שליש מהדרך לטמפ' המקסימלית. זה ממש לא ייגרום לשחיקה - להזכירך שATI גם לא היו מוציאים כרטיס עם לא מתאים.

ואם כבר אנחנו מדברים על הקירור - עכשיו קל מתמיד לשנות מהירות מאוורר. נכנסים לCCC וזהו, שום פרופילים שום כלום. הטיעונים הנואשים של חלק מהאנשים בפורום מהסוג של "לא לקנות 4850, כי צריך לדעת שפות תכנות כדי לשנות מהירות מאוורר" ושטויות כאלה - כבר לא תקפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינגל סלוט קולר שלו חלש מדי וגם במקסימום RPM שבו הוא כבר מאבד את יתרון השקט שלו הוא לא מקרר טוב.

ככה היה גם עם ה - 8800GT ובוודאי שעם ה - HD4850 החם יותר.

מי האידיוט שישים אותו על 100%? 50% לא נותן לכרטיס שלי לעבור את ה70 בהגדרות הכי גבוהות שהוא מאפשר בCRYSIS - שמעת אותו ב50% שאתה מדבר? וגם אם לא לשנות מהירות, מה אכפת לך לעזאזל שהכרטיס שלך ב80 מעלות אם המקסימום שלו אי שם ב120?! חם לך בחדר מזה? אני פשוט לא מבין את האנשים האלה.

אני לא פאנבוי של ATI, והעדפתי החל מהמחשב הראשון שלי, אבל אני פשוט לא מבין הגיון של אנשים פה שהחליטו 4850 זה חרא וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

70 מעלות על 50% זה מצוין, אם זה היה המצב אצל כולם אז לא היתה בעיה.

אבל לפי רוב הביקורות הוא על 85-90 ב - LOAD וזה כבר גבוה מדי ולא מעניין אותי לכמה מעלות מתוכננת הליבה שלו לפני שהכרטיס סופג נזק בלתי הפיך (כרטיסים נהרסו גם מדברים הרבה פחות קיצוניים).

מה יש להתקמצן לשים עוד 100 ש"ח על טוב לכרטיס ? אנשים משלמים יותר מזה על כרטיס עם OC מהמפעל שבקושי נותן 5% שיפור בביצועים שזה זניח לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

70 מעלות על 50% זה מצוין, אם זה היה המצב אצל כולם אז לא היתה בעיה.

אבל לפי רוב הביקורות הוא על 85-90 ב - LOAD וזה כבר גבוה מדי ולא מעניין אותי לכמה מעלות מתוכננת הליבה שלו לפני שהכרטיס סופג נזק בלתי הפיך (כרטיסים נהרסו גם מדברים הרבה פחות קיצוניים).

מה יש להתקמצן לשים עוד 100 ש"ח על קירור טוב לכרטיס ? אנשים משלמים יותר מזה על כרטיס עם OC מהמפעל שבקושי נותן 5% שיפור בביצועים שזה זניח לגמרי.

אתה פשוט מסרב לקלוט.

85-90 מעלות זה במידה ולא נוגעים בכלום, והמאוורר חרישי. 90 מעלות זה עדין במקרים הקיצוניים ביותר. בפעולה פשוטה אפשר להעביר את המאוורר ל%50 שזה עדין בגבול השקט, ולהינות מטמפ' מקס של 70 במאמץ.

ומתי התחילו לספוג נזק בלתי הפיך בגלל הקירור שהם יצאו איתו מהמפעל? אני בטוח שהאנשים בATI חכמים יותר ממך, וידעו מה הם עושים. הם לא היו מוציאים כרטיס שיכל להיהרס והם יצטרכו לטפל בו ולממש אחריות לאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המאוורר שלו לא מגיע אפילו ל - 50% ב - LOAD בעצמו (מבלי שצריך להכריח אותו) אז התכנון של הכרטיס גרוע.

הם מוציאים כרטיס עם קירור גרוע כדי לצמצם עלויות וללחות על במחירים, הם יודעים שהוא גרוע (זה התחיל עוד מאז X1900GT הידוע לשמצה).

אם לך אין בעיה אם הסטוק, בסדר.

זה לא אומר שכולם ככה ובמילא זו לא השקעה גדולה כל כך (יש כרטיס מומהר עם קירור טוב של ב - 95 ש"ח יותר סה"כ מה - HD4850 הפשוט ההכי זול של פאליט).

זה לא כרטיס LOW END שסופרים פה כל אגורה, אנשים אפילו מתעקשים יותר מדי על כרטיסים ואני משכנע אותם להפך כך זה לא בעיה לאף אחד לקנות כרטיס עם טוב.

ומיצינו את הדיון על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מגיע ל50% ב85-90 מעלות כדי להוריד את הטמפ'.

מה לעשות שATI העדיפו לתכנת אותו לשקט בידיעה שהטמפ' ממלא לא מתקרבת למסוכנת. במידה ואתה חושב שאתה רוצה טמפ' נמוכה יותר ולא אכפת לך ממעט יותר דציבלים, אתה מוזמן בקלות לשנות את מהירות המאוורר דרך הCCC.

הקירור של OWN DESIGN למשל הוא יותר אפקטיבי מקירור הסטוק בדיפולט, אבל גם רועש הרבה יותר מקירור הסטוק בדיפולט (37 דציבלים מול 21).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

37 דציבלים בתוך מארז סגור זה ממש לא מרעיש, אני ראיתי אני שמעתי אני יודע...

קירור הסטוק של 4850 ב50% לא מגיע ליותר מזה.

ואם יש לך עם אותו רעש, טמפ' גבוהה ב 10-15 מעלות מהטמפ' של OWN DESIGN נגיד 70 מול 60-55 במאמץ, כאשר הגבול אי שם ב120 - אין שום סיבה להוציא אפילו שקל נוסף מעבר ל4850 הבסיסי שניתן למצוא כבר בסביבות ה810 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רבים?

יש שם את ה-9800GTX+ שעולה 995 ויוצא הרבה יותר שקט וקר וכל 4850 שבסביבה..

כי משם אני משדרג את המחשב (ראה מפרט למטה).

ואם תקנה את הכרטיס ממקום אחר זה אסון?

כדי להרכיב כרטיס מסך לא צריך להיות טכנאי מוסמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתם רבים?

יש שם את ה-9800GTX+ שעולה 995 ויוצא הרבה יותר שקט וקר וכל 4850 שבסביבה..

ואם תקנה את הכרטיס ממקום אחר זה אסון?

כדי להרכיב כרטיס מסך לא צריך להיות טכנאי מוסמך

יש לך חנויות יותר טובות בבאר-שבע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...