Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה תמונה מהמולטי של מפה שנקראת ... יש גם טרקטורונים ומשאיות וכ'ו... בקיצור המולטי באמת עם פוטנציאל אבל יש בו באגים (למשל - אתה או היריב הופכים לבלתי נראה, אבל יכולים להרוג)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X1950Pro כרטיס נחמד... אני חושב שמדיום זה מתאים לכרטיס הזה...

יש לי אותו והמישחק קורס\נתק\עושה ריסטארט.

רק הוא לא קרה לי בשום משחק אחר[br]פורסם בתאריך: 27.10.2008 בשעה 19:57:46

ממש אבל ממש מזכיר לי את המשחק BOILING POINT

שאהבתי אותו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזרוו לי בבקשהה היוםם שיחקתיי במישחקק והכלל היהה סבבה יצאתי מימנו וכשהה ניכנסתיי שובב הוא עושהה לי אותו בחלוןן קטןן כאילו לאא ב- fullscreen ניסיתת הכלל לשנותת רזולוציה ולהחזירר הכלל ועדייןן לאא עובדדד מה אניי יכולל לעשותת דרךך הגבב זה גםם קורהה אצלי ב- crysis warhead אבלל שמה ישש תאפשרות לעשותת fullscreen אזהה שמה זהה לאא נורע אבלל ב- farr cryy 2 איןן תאפשרות הזאתי יש לי windoes 64 bit כלל שאר המישחקיםם פועלים מצויןןן תעזרוו בבקשההה :):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי טעותת שלייי מיצטערר הימשחקק עבד לי מצויןן עדד אתמולל והיום כשהה ניכנסתי למישחק הוא ניכנסס במצב windowed ולא במצב fullscreen איךך אניי משנה בחזרהה לfullscreen תודהה לכלל העוזריםם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראאאא כמההההה עמודיםםםםםם אחורההההה כבררררר שאלווווו אתתתתתת השאלההההה הזאתתתתתתתת מיליוןןןןןןןןןןןן פעםםםםםםםםםםםםם.

ותפסיק לכתוב כמו חולה פרקינסון, ממש מעצבן לקרוא הודעות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראאאא כמההההה עמודיםםםםםם אחורההההה כבררררר שאלווווו אתתתתתת השאלההההה הזאתתתתתתתת מיליוןןןןןןןןןןןן פעםםםםםםםםםםםםם.

ותפסיק לכתוב כמו חולה פרקינסון, ממש מעצבן לקרוא הודעות כאלה.

לי הייתה בעיה פעם במחשב שזה היה מכפיל לי אותיות.. אולי גם הוא סובל מאותה תופעה..

או שהוא לוחץ על אותו מקש שעה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...