Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל מה אתה מתעצבן?

יש לי ידע בסיסי אבל אני לא מבין כל דבר שרשום ...איפה זה ה"עיר" ומה זה אחד הבניינים של ה-? FACTIONS

אני רק יודע שכבר הייתי בחדר עם בן אדם אחד והוא דיבר איתי מאז לא ראיתי אותו יותר וגם במפה אני לא מבין לאן אני צריך ללכת יש לי רק סימון אדום והלכתי למקום המסומן עשרות פעמים ואי אפשר להכנס לבית (מקום שנקרא מיקי'ס)אז אני לא מבין מה צריך לעשות..

אולי לא נכנסת בדלת הנכונה? לפעמים יש יותר מדלת אחת..

תחקור קצת יותר את השטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

פשוט לא שווה את זה

תעשה לעצמך טובה ותשמור את הכסף למשחקים של נובמבר

התמחור של המשחק מוזר - כ 50$ [גם בהורדה מ UBISIFT] לעומת Crysis Warhead שאותו ניתן להוריד ב 25$

זו הסיבה שלא מיהרתי לקנות [חשבתי שאולי אקנה את כל המארז במחיר הזה כשיגיע לארץ] - וטוב שכך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התעצבנתי, שאלתי מה כל כך מסובך, כנס למפה בTAB ואז תלחץ R כדי לשנות מפות, כנס לתפריט ובצד ימין כתוב לך בבירור מה צריך לעשות, אם משם אתה לא מבין מה לעשות אז אני מצטער.

זהו שנכנסתי לתפריט אומרים לי לקנות .. אני נכנס לחנות הנשק נכנס למחשב שבחנות והכול נעול לי משום מה הוא לא נותן לי לקנות שום למרות שיש לי יהלומים בלי סוף אז אני לא מבין מה העניין...

וזהו כאילו זה המשימה אין במפה עוד סימונים....אז התחלתי משחק מחדש ועכשיו האיש בהתחלה שמציל אותי לא נותן לי לצאת מהחדר...מה צריך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס, ציפיתי לכ"כ יותר, משחק גרוע.

השתעממתי בו כבר בשלבי התחלה, אתם יודעים מה עשיתי? הלכתי לאמצע איפה שמקבלים את המשימות, עשיתי שם טבח-המוני, הרגתי לפחות 100 איש בלי הגזמה עד שלא נשארו לי תרופות והצילו אותי, שחזרתי לשם ראיתי את כולם על הרגליים כאילו לא קרה כלום, משחק מסריח, חוזר על עצמו, מעפן ביותר. לא שווה שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני תקוע ב-8% במשחק כבר דיי הרבה זמן...

אני עושה עכשיו משימה (משימה של אנטנה כזאת אם אתם מבינים על מה אני מדבר..) ואומרים לי להתקיף באזור מסויים ואני אני מגיע ויש שם ממש הרבה אנשים..

אני מתחיל להתקיף ואז בשלב מסויים מופיע לי מלבן כזה חום וכתוב לי לברוח מהאזור...אני בורח ואומרים לי שברחתי כמו שצריך ואז לא קורה כלום..עדיין מופיע העיגול האדום על הקבוצה של האנשים ואני לא יודע מה לעשות..

אשמח לעזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני תקוע ב-8% במשחק כבר דיי הרבה זמן...

אני עושה עכשיו משימה (משימה של אנטנה כזאת אם אתם מבינים על מה אני מדבר..) ואומרים לי להתקיף באזור מסויים ואני אני מגיע ויש שם ממש הרבה אנשים..

אני מתחיל להתקיף ואז בשלב מסויים מופיע לי מלבן כזה חום וכתוב לי לברוח מהאזור...אני בורח ואומרים לי שברחתי כמו שצריך ואז לא קורה כלום..עדיין מופיע העיגול האדום על הקבוצה של האנשים ואני לא יודע מה לעשות..

אשמח לעזרה..

כנראה אתה תוקף באיזור של הכנסיה שאסור לירות שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להלן הפירוט

The content of 2 Collector Edition:

* Exclusive wooden box

* Original 2 Game

* Limited edition 2 t-shirt

* "The Art of 2" Art book

* Collector 50km map

* Making-of

:xyxthumbs:

נחמד מאוד, אני מבין שלא בארץ קנית נכון? (מאיפה?).

יש תמונה של החולצה? (סתם מעניין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה שיחקתי במשחק ואני חייב לומר שאני ממש אהבתי משחק ממש טוב ומעניין הגרפיקה מדהימה ולא מכבידה על הכרטיס מסך ועל המחשב כמו קרייסיס כך שגם כרטיס בינוני כמו שלי 8600GT מריץ אותו יפה מאוד ורואים נהדר...

רק דבר אחד שמציק לי זה הווליום של הדיבור במשחק הוא חלש יחסית

אני שם את הווליום ברמקולים שלי על חצי ושומעים חלש יחסית כשמישהו מדבר אבל את הרעשי רקע שומעים חזק

זה רק אצלי או שגם אצלכם?

והאם יש פיתרון? אגב נכנסתי להגדרות קול במשחק עצמו ושם זה הווליום הראשי הוא על המקסימום רק מרגיז אותי שהדיבור חלש מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד מאוד, אני מבין שלא בארץ קנית נכון? (מאיפה?).

יש תמונה של החולצה? (סתם מעניין).

קניתי מ www.game.co.uk

שימו לב ששער הפאונד נמוך היה 5.90 שהזמנתי , עכשיו הוא 6.04

, לכן זה משתלם.

פתחתי את החבילה , אכן מארז יפה וטוב - קופסא מעץ

החולצה היא מידה L

אני אעלה תמונה בהמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי את החבילה , אכן מארז יפה וטוב - קופסא מעץ

יפה...אבל עדיין לא מצדיק את זה.

החולצה היא מידה L

אוף. אני צריך XL :pissed:

בכל מקרה, חוץ מחולצה וקופסא נחמדה מעץ פשוט אני לא רואה סיבה לקנות את זה...כמו כל גרסת אספנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...