סלקציה בדיזנגוף סנטר - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלקציה בדיזנגוף סנטר

NiTRo37

Recommended Posts

אני מסכים שזאת אפליה, וחוצפה גם כן, אבל אני יכול להבין את הרעיון מאחורי זה.

אתם מדברים על פריקים חסרי חיים שמסתובבים בסנטר בלי מעש כל יום (מה שלא יצא לי לראות).

מה שכן יצא לי לראות זה שכל חג מסויים (או כל חג - חנוכה, סוכות, פורים, ראש השנה וגם בחופש הגדול) או בעצם כל חופשה מהלימודים שיש מפגש ישראבלוג כזה או אחר אזי דיזינגוף סנטר (יחד עם עזריאלי) הופך להיות קומות על קומות של "עננים שחורים" - "פריקים" מה שנקרא.

מה הם עושים? לא הרבה, מסתובבים מדברים קונים כמו כולם.

לעומת זאת (מה לעשות ככה זה צעירים) לא נדיר לראות כמה חברה שמתאספים סביב בקבוק וודקה כל שהוא + "שומר" (מישהו משלהם / שעומד שם בתמורה לטעימה) או לחלופין עישון נרגילה וסיגריות בכמויות.

בכללי הם הופכים את דיזינגוף סנטר למועדון שלהם, מה לעשות שבכל קבוצה יש כמה מופרעים, ולא נדיר לראות שיש "אפליה" בעלייה לגג הבניין (עזריאלי) חסימה כללית של המעבר לחדר הכושר/שירותים (סנטר, כי מדובר באותו מקום) וכל פעם בא אחד מהשומרים לצעוק על כולם ולהעיף אותם. עם זאת, הם אף פעם לא משתמים בכח פיזי אלה רק מילולי, וזה עובד.

עצוב שזה קורה, אבל אפשר להניח באמת שהדרך מחסימת איזורים שונים ל"פריקים" לבין חסימה כללית לכניסה לסנטר אינה רחוקה.

נ.ב.

אם אתה רוצה לתעד את המקרה פעם נוספת, קח איתך פלאפון שמצלם וכוון אותו אל השומרים שאתה נכנס (בצורה שאינה חשודה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סוף סוף מישהו עם שכל...

טלפון עם ,

אתה אפילו לא צריך לכוון רק לצלם את האיזור בצורה ניסתרת

להגיע למועדון\קניון, לבקש ממנו להיכנס והוא יגיד לך לא...

אתה שואל למה... הוא מוציא לך סיבה מצוצה ...

זהו יש לך הוכחה לתביעה...זה באמת לא קשה.

ולא קשור לאמריקאים שתובעים כל אחד

ויש סיבה למה באמריקה תובעים

כי הם רוצה מה שמגיע להם, אם בית עסק או מועדון שם מפלה...גומרים עליו...אז למה שזה לא יהיה פה.

למה צריך להיות זונה ולקבל כל הזמן זין בעין?

למה לא סוף סוף לעשות משהו במקום לשתוק.

רק פחדנים שותקים, ונשארים תקועים במקום.

nice people end last!!!

פתגם חשוב.

אנשים נחמדים מסיימים אחרונים.תחשוב על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חדש לך האפליה הזו?

היו לי שני מקרים דומים מאוד, הראשון כשהגעתי לתיכון התספורת והלבוש שלי היו קצת פריקיים למנהלת, היא לא נתנה לי להיכנס לבצפר ככה ורצתה להעיף אותי.

לא הייתי לי ברירה, לא רציתי לעוף מבצפר אז "עידנתי" קצת את ההופעה שלי, אבל הדעה של המנהלת והסגנית, והיחס שלהן אלי לא השתנה מאותו יום, ועוד פרט קטן אני הייתי בכיתה מדעית לא במבר או משו כזה

וגם בכניסה לקאנטריקלאב השומר העביר ביקורת על החולצה שלי.

בכל מקרה אני כבר לא הולך כמו שהלכתי פעם, בלי החולצות, בלי הפירסינגים, כי הבנתי שבעולם שהרושם הראשוני הרבה יותר חושב ממי שאתה באמת אתה לא תצליח כשאתה נראה "פריק"

אז נכון החברה ניצחה אותי ואני נכנעתי להראות כמו כולם, אבל אני עדיין אותו בנאדם והיחס שאני מקבל מאנשים יותר טוב, ואני עובר סלקציה בקלות :\

ולמה צריכים להתנהג ככה "לפריקים"? כי כן יש הרבה מהם שמשחיטים רכוש ועושים צרות נכון זה לא כולם, אבל לאדם יש תכונה לשייך אדם לקבוצה ולהתנהג אליו בהתאם וזה משהו שיש לרוב בני האדם ולא תשנו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי אתמול בדיזנגוף סנטר, יצאתי שניה לאכול שווארמה בחוץ. כשאני חוזר - אין כניסה. "למה?" שאלתי, והשומר הסתכל עליי כמו מטומטם ולא נתן תשובה.

עברתי אני ועוד חבר כמה שערים לראות מה יגידו השומרים, ברוב המקרים לא הייתה תשובה. באחד מן השערים קיבלתי תשובה "אין כניסה לנוער היום".

לבסוף הצלחתי להכנס בשער די צדדי וקטן שלשומר כנראה לא היה קשר ולא קיבל את ההוראה עוד, או שפשוט באמת היה נחמד ולא מנע מאיתנו את הכניסה.

יש לציין שאני וחבר שלי לא באנו בלבוש "פריקי" בכלל ואפילו לא דומה לזה... או משהו שאמור לרמז על "פריקיות" מסוג כלשהו. (אני בחולצת פולו וג'ינס והוא טישרט וג'ינס.. רגיל לחלוטין ::))

פשוט אין לי מה להגיד. :nixweiss:

אוקיי... זה כבר נשמע באמת הזוי...

אין כניסה לנוער?! מה לעזאזל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור אבל אני יגיב לכותרת ולהודעה העיקרית...

לדעתי מה שקרה שם זה פשוט מזעזע...

מילא זה היה הבית שלהם, אבל מה הם חשבו?

שאתם תיכנסו ותרססו שם על הקירות?

פשוט דעה קדומה... שיתביישו להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שיש פה כבר כמה וכמה אנשים שגילו את נפלאות הגזענות-סלקציה .. ב"קניון"

פשוט מאוד תתארגנו וביחד תתבעו את המקום הזה .

כמה שיש יותר אנשים שנפגעו ככה יש יותר סיכוי לזכות .

פעם הבאה אם למישהו יקרה דבר כזה , פשוט לצלם ולתעד הכל ואם אפםשר להקליט את זה .

בנוסף שווה לפנות לרדיו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפורום "מטאליסט" נפתח דיון דומה, הנה התגובה שלי משם:

זהו אכן החוק(אשר אוסר על סלקציה במקומות "מסחריים ציבורים").

אמרתי את דעתי על החוק - שהוא מזעזע.

נאמר ואני, במיטב כספי ורכושי רוכש לי חנות מגניבה ברחוב דיזינגוף, משקיע בה שעות כימים וכסף רב - האם המקום אינו שלי? בטח שהוא שלי.

נאמר ואתה רבת איתי פעם או פעמיים ואתה רוצה להיכנס לחנות שלי - אני מדגיש, שלי!

מותר לי לא להכניס אותך! אולי מבחינה חוקית זה לא 100% כשר, אבל זה בגלל שהחוק מפגר.

בארה"ב יש עיקרון יפה של We Reserve The Right To Refuse Service To Anyone.

מה זה אומר? זה אומר שהעסק שלי הוא שלי, הוא רכוש שלי, בדיוק כמו הבית שלי - ומותר לי להחליט אם אני רוצה לתת לך להיכנס ובכלל לשרת אותך.

השיקול של בעלי הסנטר לא נכון כאן לפי דעתי ואני לא הייתי נוהג כמוהם אם הייתי במקומם - אבל מבחינה מוסרית - זה תואם בדיוק לאמות המוסר שלי.

יש לכם המון אלטרנטיבות לסנטר - אל תבכו ופשוט לכו למקום אחר - תפרסמו בכל מקום שהסנטר זה מקום זבל שלא מכניס אנשים שלבושים בשחור - כל זה כשר.

מה שהסנטר עושה אולי לא חוקי, אבל מה שאתם עושים מסריח מצביעות ומחוסר יכולת לראות את הצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב יש עיקרון יפה של We Reserve The Right To Refuse Service To Anyone.

מה זה אומר? זה אומר שהעסק שלי הוא שלי, הוא רכוש שלי, בדיוק כמו הבית שלי - ומותר לי להחליט אם אני רוצה לתת לך להיכנס ובכלל לשרת אותך.

זה כ"כ לא נכון...

http://www.legalmatch.com/law-library/article/restaurants-right-to-refuse-service.html

http://www.legalzoom.com/legal-articles/article13721.html

(לדוגמה)

תראה למה באמת מתכוונים במשפט הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...