סלקציה בדיזנגוף סנטר - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלקציה בדיזנגוף סנטר

NiTRo37

Recommended Posts

אוי, תפסיקו להשתמש במילה המגעילה הזאת "לתבוע" כמו ילדים קטנים. את מי הוא יתבע בכלל? מאיפה יש לו כסף לעורך דין? מה הוא יקבל? יש לו זמן וכוח להיגרר לבית משפט במשך שנים עד שתהיה פסיקה? אחרי כל הסבל והטרחה הוא יקבל במקרה הטוב 1,000 שקלים פיצויים על עוגמת נפש, שלא יכסו את הנסיעות לבית משפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי אני יוצא במסע הסברה כלל ארצי שמטרתו הבדלה בין אימואים ופאנקיסטים מול מטאליסטים,

לא שאני מהמטאליסטים המתלהבים שרואים את עצמי מעל אחרים או משהו כזה,

אבל יש גבול, באמת

למה שאני אסבול בגלל כל האימואים הכשלונות האלה שצריך לשחוט אותם.

אני לעיתים מסתובב בצורה יותר "פריקית" מאשר חולצה של ACDC, ואני לא מעשן ולא שותה ולא עושה בעיות.

נראה לי שבאמת מסע הסברה זה הפתרון היחיד.

ואני לא מדבר רק על המקרה הזה, במלא מקרים האימואים עושים שם רע בכלל לכל מי ש"אלטרנטיב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד בשמירות מעל לשנתיים ופעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה ...

עבדתי גם בעזריאלי באבטחה ולשמה היו נכנסים אנשים בלבוש ותסרוקת שונה מהסטנדרט ולא היתה עם זה בעיה אז אין סיבה שבדיזנגוף(או כל מקום אחר) לא יכניסו אותך ...

אני מאמין שהיו מקרים של בלאגן והפרת סדר במקום שם ע"י רוקיסטים וזה גרם לקב"ט להחליט את מה שהחליט.

כמו שאחד הציע, תשלח לידיעות אחרונות אימייל בנושא ותראה איך ישתנו הנהלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את תופעת הפאנקיסטים של דיזינגוף מקרוב.. כאחד שנטה להסתובב שם בגיל צעיר, היתי עד לוואנדליזם החברתי והסביבתי שה"פריקים" כביכול השליטו בסנטר.

לדעתי הנהלת הקניון פעלה בחוכמה שמנעה כניסה מילדים בעלי לבוש חריג. רוב הפאנקיסטים\מטאליסטים\אימוס וכו.. מסתובבים בקניון חסרי מעש, מבקשים כסף מהמבלים לצורך קניית אלכוהול וסיגריות, הורסים את השירותים, ופשוט מתבטלים כל היום בשטח הקניון.

הם בעצם מפחידים את הקונים, ואפשר להגיד שממש משליטים טרור על הקניון.

ברור לי שלא ניתן להגדיר " מיהו פריק רע", אז מנהל הקניון לקח סיכון והחליט לאסור את הכניסה לכל לובשי השחורים למינהם, גם ככה מדובר לרוב בבני נוער בלי הרבה אמצעים.

לפותח הת'רד- מה לעשות שהשומר לא מתמצא בלהקות רוק :) ac-dc rulz!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אימו?

Google is your friend- use it

בעיקרון זה משהו שבשלוש מילים אפשר לתאר בתור דאת'-גלאם-פאנק... או בקיצור- אוסף כל הח@א לחבילה אחת...

אני הייתי אומר שמה שהמאבטחים עשו זה עבירה על החוק. כי הסנטר זה מרכז מיסחרי הפתוח לקהל הרחב, לכן יש כאן קייס לתביעה משפטית נגד הנהלת הקניון.

אבל כמו בישראל הצדק נעשה לעשירים בלבד, עצוב.

אני לא בטוח... זה לא מקום ציבורי... עד כמה שאני יודע, הוא בבעלות של חברה פרטית, וזה יכול להיות בעייתי

אבל אם יש תקדים שאסור להפלות על בסיס צבע עור בכניסה לבתי עסק, אז אולי יהייה אפשר להציג את המקרה הזה באותה צורה...

ולגבי כסף לעו"ד- יש מצב לחתום על חוזה שהעו"ד מקבל אחוזים מהפיצויים נראה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי שזה מה שקרה, אבל באמת לצערי אני יכול להבין את החלטת קב"ט הקניון...

זה לא משנה את העובדה שאסור לו לעשות את מה שהוא עשה. איפה אנחנו נמצאים? איראן?

הם יכולים לסנן בדרכים אחרות - אסור להכניס אלכוהול מבחוץ לדוגמא.

במידה והם משתוללים בפנים פשוט מאוד צריך להעיף אותם..

כולנו שווים ואין לו זכות ובכלל אפשרות לסנן אותך ע"פ מראה.

אני במקום הבחור הייתי לוקח את הפרטים של אותם שומרים וקב"ט ומתלונן בכל מקום אפשרי.

עוד דבר שאני לא מבין, למה לא ניסיתם להכנס משער אחר? אולי נפלתם על שומרים חראות, אבל יש שם עוד 20 אלף שערי כניסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והם משתוללים בפנים פשוט מאוד צריך להעיף אותם..

באמת... להעיף בכוח ילדים במתפרעים בקניון... תיהיה ריאלי.

לגעת בקטינים ולהעיף אותם מהקניון היה מביא לשורת הורים עצבניים וכתבה בעמוד ראשון בעיתון.

קניון זה עדיין מקום פרטי ובשיקול חברת האבטחה לעשות את מה שהם עשו.

ובמקרה הזה, צמצום נזקים ואי-החמרת המצב ע"י כניסת מתפרעים נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם ac/dc rulz

angus young rulez

:xyxthumbs:

שמע זאת אפליה

אבל אני מבין אותו

שמע אני לדוגמא, יש לי חזות מזרחית של ערס כבד, אני גם מתלבש ככה

אבל אני לא פגעתי בחיים באיש, לא שותה, לא מעשן

אז אני יודע פשוט, שהחזות שלי באמת מעלה את אחוז הסיכון שלי

ולכן בכניסה למועדון אני שם תמשקפיים בכוונה, שם איזה ג'קט רגיל כזה חמוד, עושה פרצוף חמוד ומדבר כמו סיסי

אין מה לעשות , אני מבין את קצין הבטחון , אני לא כועס על הפעמים שלא הכניסו אותי למועדון(אני כבר לא הולך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את תופעת הפאנקיסטים של דיזינגוף מקרוב.. כאחד שנטה להסתובב שם בגיל צעיר, היתי עד לוואנדליזם החברתי והסביבתי שה"פריקים" כביכול השליטו בסנטר.

לדעתי הנהלת הקניון פעלה בחוכמה שמנעה כניסה מילדים בעלי לבוש חריג. רוב הפאנקיסטים\מטאליסטים\אימוס וכו.. מסתובבים בקניון חסרי מעש, מבקשים כסף מהמבלים לצורך קניית אלכוהול וסיגריות, הורסים את השירותים, ופשוט מתבטלים כל היום בשטח הקניון.

הם בעצם מפחידים את הקונים, ואפשר להגיד שממש משליטים טרור על הקניון.

ברור לי שלא ניתן להגדיר " מיהו פריק רע", אז מנהל הקניון לקח סיכון והחליט לאסור את הכניסה לכל לובשי השחורים למינהם, גם ככה מדובר לרוב בבני נוער בלי הרבה אמצעים.

לפותח הת'רד- מה לעשות שהשומר לא מתמצא בלהקות רוק :) ac-dc rulz!

יש גם חלקים בעם היהודי שהם גנבים\אנסים\רוצחים ילדים קטנים ומכינים מהם מצות, זה הופך את כל העם היהודי לכזה?

או שבגלל שקומץ זעיר מתנהג בצורה חריגה מגיע לכל העם היהודי להענש?

מעניין מה קורה אם לא היו מכניסים לקניון ערבים כי כמה ילדים ערבים היו מתפרעים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, תפסיקו להשתמש במילה המגעילה הזאת "לתבוע" כמו ילדים קטנים. את מי הוא יתבע בכלל? מאיפה יש לו כסף לעורך דין? מה הוא יקבל? יש לו זמן וכוח להיגרר לבית משפט במשך שנים עד שתהיה פסיקה? אחרי כל הסבל והטרחה הוא יקבל במקרה הטוב 1,000 שקלים פיצויים על עוגמת נפש, שלא יכסו את הנסיעות לבית משפט.

מי ישמע הוא הולך לתבוע חברת טבק או תרופות.

קודם כל, אתה מאיים בתביעה, לאחר מכן, אתה פונה לעורך דין, שבודק אם יש לך בכלל קייס.

גם אם יש לך אחד כזה, הוא משער מה הסכום שתקבל, ומודיע לך אם הוא מוכן לעזור לך (הוא לוקח אחוזים, ויש לו רף).

אם כן, אתה תובע אותם, וזה לא נמשך שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...