Pro Evolution Soccer 2009 - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2009 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

אין קשר למה שאתה אומר.

אני התחלתי ביובה, עברתי לר.מדריד ובדיוק עכשיו סיימתי עונה. ואחרי מלחמה שניהלו עלי שישה מועדנים ביניהם מנ' יונייטד, ליברפול ור.מדריד עצמה :hat: עברתי למנ' יונייטד.

ואני יכול להגיד לך שבכל קבוצה ששיחקתי הרגשתי בדיוק את מה ש-WarMachine ציין פה, חוץ מהקרנות.

ה- של הקבוצה שאתה משחק בה דורש שיפור דחוף.

וזה מוזר כי הקבוצה שמנגד משחקת בדרך כלל לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 378
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא נראה לי שזה באמת קשור למוד,

נסה לשחק אתה בעצמך נגד קטאניות וגיחוניות למיניהן במשחק ידידותי במשחק ותראה כמה שטויות השחקנים הללו עושים (במיוחד בהגנה כאמור).

אני מניח גם שתקבל יותר אסיסטים ועזרה בכללי אם תשחק עם רוביניו במנצ'סטר סיטי מאשר לשחק עם נגרדו באלמריה.

גם אל תשכח את הנתונים האישיים שלך ובמיוחד נתון ה- TEAM WORK שהוא ממש נמוך בהתחלה.

העניין הוא שאני משחק עם אסטון וילה שהיא קבוצה לא רע בכלל ונותנת פייט לגדולות ובדרך כלל מנצחת את השאר. יש לה חלוצים טובים ומגוונים, אמצע חזק והגנה לא רעה. אין סיבה שבבית יחטפו 3 שערים בחצי שעה מוויגאן, שלושתם בקרנות. מה שעוד יותר מעצבן אותי זה שלא יכול להיות ששני משחקים רצוף הקבוצה שלי תשווה בתוך תוספת הזמן של המשחק וישר התקפה אחרי זה תחטוף שער, זה פשוט אבסורדי ולא הגיוני. אתה צריך לראות את השערים וההתנהלות של ה- כדי להבין על מה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לעזור לי איך לבטל את השוליים השחורים שצצים כל פעם שאני מתחיל לשחק ? יש לי מסך 22"

תודה.. ???

פשוט מאוד כשאתה מעלה SETTING של המשחק (זה קובץ נפרד באותה סיפריה), אז ליד איפה שמשנים את הרזולוציה יש לך אפשרות לבחור 6:9 או 4:3...

פשוט תבחר 4:3 ככה לא יהיה שוליים שחורים..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Implementing this update will fix the following problems:

* Problems that affected the game in various game modes when played in a resolution higher than 1280*720.

Once implemented, the game can be played in higher resolutions than the one previosly without the same

problems.

IMPORTANT NOTICE: Please be informed that by implementing the patch, the save file you created in

advance for ''Become a Legend'', ''Champions League'', ''League / Cup'' and ''Master League'' modes may

become unusable.

We would like to offer our most sincere apologies to all who have been affected by this, and wish all players lots of fun with PES 2009!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...