Pro Evolution Soccer 2009 - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2009 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

27z9kxt.jpg

ז'אנר: Sports

פיתוח והפצה: Konami

תאריך שחרור: 17.10.2008

שחקנים: 1-4 מקומי או ברשת

תאור:

Pro Evolution Soccer, או Pro Evo בקיצור, מאז שנות התשעים הייתה הרף בכל הנוגע לריאליזם במשחקי כדורגל, למרות שהיו ביקורות על גרסת 2008 על כך שלא הייתה גרסת הדור הבא שחשבו שתהיה בשל הכניסה של הסדרה למכשירי הפלייסטיישן 3 אבל Konami שמעו את האנשים והפעם מביאים לנו משחק כדורגל שעבר ליטוש והפעם הוא מציג גרפיקה ותאורה יוצאת מן הכלל , עומק ומשחקיות רבה עם שחקנים חכמים יותר ופיזיקה מציאותית יותר כראוי למשחק הדור הבא. בניגוד למספר הגרסאות הקודמות בהן רוב השיפורים עמדו על דברים קטנים וליטושים שהשחקן המזדמן יכל שלא לשים לב אליהם בקלות, הפעם Pro Evo יוצא עם מספר שינויים, לא דרסטיים במובן של לתת להם רובי , אלא העובדה שהם משתמשים ביכולות של המכשירים החדשים כדי ליצור שחקן חכם יותר.

ב- PES 2009 כל השחקנים יותר פעילים בהגנה - מגינים ינסו לסגור חורים, לנתק קווי מסירות ולנוע לנקודות מפתח, כל זה מבלי שנצטרך להניד עפעף. בהתקפה שחקנים ינועו לצידנו כדי לפתח התקפה, שחקן שיזהה הזדמנות לפרוץ ינסה זאת וירים יד בתקווה שנבחין בו בזמן וינהלו תנועה ללא כדור באופן הכי מציאותי עד היום. התכונה החדשה במשחק הזה משתלבת באופן מושלם עם מצב המשחק החדשBecome a Legend בו ניקח שליטה על שחקן בודד במהלך הקריירה שלו, נאמן אותו, נפתח את היכולות שלו וכדומה. כאשר היכולת שלנו במשחק היא חלק מהדרך בה השחקן יתפתח. במהלך המשחק נקבל נקודות על ביצוע מהלכים טובים כמו מסירות, חטיפות, עבירת מגן וכמובן שערים. נקודות אלו בסוף המשחק יתורגמו לשיפורים באותם תחומים שבהם הם התקבלו.

כמובן שמצב המשחק הרגיל עדיין קיים והוא עדיין מצויין, כאשר ישנם יותר ויותר קבוצות ואצטדיונים רשמיים מחליפים את הקבוצות ש- Konami הכניסו למשחקים הקודמים כך שכבר לפני מספר שנים United Red הפכו ל- Manchester United וגם הפעם עוד ועוד קבוצות מקבלות יצוג רשמי במשחק בהתאם לאופי המשחקים היום , Pro Evo מכיל משחק בו נוכל לשחק עד ארבעה שחקנים במשחק אחד ואל נא נשכח את מצב המשחק Master League בו מנהלים קבוצה מליגה נמוכה ושולטים בכל האספקטים של ניהול קבוצה באחת הצורות העמוקות ביותר בעולם המשחקים אפילו העורך כלי היצירה של שחקנים, קבוצות וכדומה קיבל שיפוץ ענק מהעורך של 2008 שרבים טענו שהיה הדליל ביותר בסדרת המשחקים.

מקור:

http://www.freak.org.il

pes-2009-pro-evolution-soccer-20080911023244129_640w.jpg

ss_preview_ss00_bmp_jpgcopy.jpg.jpg

ss_preview_ss03.jpg.jpg

ציוני ביקורות:

CVG - 8.8

PSM3 - 8.8

Novedades - 9.2

IGN UK - 8.5

OPM - 9

EuroGamer - 7

Gamespot - 7

לאתר הבית לחץ כאן

לצפייה בתמונות לחץ כאן

לצפייה בסרטונים לחץ כאן

להורדת הדמו לחץ כאן

להורדת פאץ' רשמי 1.10 לחץ כאן

להורדת פאץ' רשמי 1.20 לחץ כאן

להורדת פאץ' רשמי 1.30 לחץ כאן

להורדת עדכוני קיטים, שמות, העברות שחקנים וכדו' לחץ כאן

Kitserver (לתיקוני Aspect Ratio ורזולוציות) מעודכן וכלים נוספים ניתנים להורדה כאן

Game features:

* Exclusive UEFA Champions League Mode utilizing all the elements and attributes of the competition

* Improved graphics for an ultra-real experience

* With smarter system your team mates will be constantly seeking out open space, taking intelligent

lines toward the goal and on defense and also actively calling for the ball

* New, more realistic camera angles for your preferred perspective of gameplay

* New teams, players and stadiums

* Improvements to the fan-favorite Master League Mode Play as one player just like in real life mastering

your own ball handling and your off the ball support

* New exciting and immersive Become a Legend Mode and online playable Legends Mode will add

new dimension to PES

* Updated rosters from your favorite club and national teams

* Using a supported camera, import data to create your own player or team emblems

* Great improvements in ball control, passing and your teammates reactions are more in tune with

how teammates react in real life

-------------------------------- דרישות מערכת מינימאליות -------------------------------------

Windows XP SP2,

Intel 4 1.4 GHz

1 GiByte

6 GB hard disk space

GeForce FX or Radeon 9700th / Vertex Shader 2.0 and 128 MiByte VRAM.

800 x 600 display resolution

-------------------------------- דרישות מערכת מומלצות -------------------------------------

Windows XP SP2,

Intel 4 3.0 GHz

2 GiByte

8 GB hard disk

GeForce 6800 GT / GS, Radeon X1600 or higher. / Vertex Shader 3.0 and 256 MiByte VRAM

1,280 x 720 display resolution

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 378
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש לי שתי שאלות:

1. יש איזושהו פאטצ' שמאפשר לשחק ברזולוציות של 16:10 ללא פסים שחורים?

2. למה האפשרות של הVSYNC בהגדרות אפורה ולא ניתנת לסימון?

1. נסה לסמן את האופציה "LB" שנמצאת ב-settings איפה שבוחרים רזולוציה (מתחת ל-4:3).

2. למרבה הפלא גם אצלי האפשרות אפורה. מה שאני עושה זה מכריח Vsync חיצונית, או בפרופיל יעודי או גלובלית (בדריבר או nhancer למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני אוהב את המשחק קונאמי פשוט פישלו השנה בענק.

אני לא מדבר כאן על הגרפיקה שלדעתי היא מעולה, גם את המשחקיות החדשה והיותר איטית\טקטית אהבתי.אני מדבר על כך שהמשחק פשוט כאילו לא גמור, ההעברות שקרו בתחילת הקיץ בכלל לא מוזכרות כאן.דבר נוסף הוא שפשוט אין זכיון למלא קבוצות ולליגה אחת שלמה אפילו(הגרמנית). בספרד ואנגליה יש מעט מאוד קבוצות שיש לןה זכיון ובכלל זה נראה קצת חובבני וחוסר השקעה. אם כבר הצליחו להשיג מאופ"א זכיון לליגת האלופות למה לא ללכת עד הסוף ולתת לנו חווית משחק מושלמת.

דבר נוסף הוא הסאונד במשחק שפשוט לוקה בחסר, אני אחד שלא כל כך איכפת לו מהשדרנים אבל אפילו לא שומעים אותם אצלי. אז נכון, למשחק קיימת קהילה ענקית של מודרים ואנשים שמקדישים המון זמן לשנות אותו ואת כל השמות והסמלים של הקבוצות לשנות ולהוסיף עוד ליגות, שחקנים, הרכבים ומערכים מעודכנים, ועוד חודש כנראה באמת שזה מה שיהיה אבל זה לא מוריד מהאחריות של קונאמי להוציא משחק קצת יותר גמור. אולי פחדו מפיפ"א שהשתפרה מאוד השנה, אולי פשוט סמכו על קהילת המודרים שיעשו את השינויים הדרושים.

בכל מקרה על אף כל אלה אני אוהב את המשחק, מרגיש אמיתי, קשה ומאתגר ומעביר את הזמן בצורה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו התחלתי לשחק במוד של "להיות אגדה" או משהו כזה כאשר אני יוצר שחקן ומוצא לו קבוצה עכשיו רשום לי שהמשחק הבא שלי הוא נגד קבוצה X אבל כשאני בוחר לעשות משחק הבא הוא מעביר אותי למשחק אימון.... למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. נסה לסמן את האופציה "LB" שנמצאת ב-settings איפה שבוחרים רזולוציה (מתחת ל-4:3).

2. למרבה הפלא גם אצלי האפשרות אפורה. מה שאני עושה זה מכריח Vsync חיצונית, או בפרופיל יעודי או גלובלית (בדריבר או nhancer למשל)

הLB כבר מסומן אצלי וזה למעשה מה שגורם לפסים השחורים. כשאני מבטל את הסימון אמנם אין פסים שחורים, אך התמונה המתקבלת היא עדיין ביחס של 16:9, והיא פשוט נמתחת למעלה ולמטה.

אני זוכר של-PES 2008 היה איזשהו פאטצ' לא רשמי שתיקן את היחס תמונה כך שיתאים למסכי 16:10. יש משהו דומה שכבר יצא למשחק של השנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו התחלתי לשחק במוד של "להיות אגדה" או משהו כזה כאשר אני יוצר שחקן ומוצא לו קבוצה עכשיו רשום לי שהמשחק הבא שלי הוא נגד קבוצה X אבל כשאני בוחר לעשות משחק הבא הוא מעביר אותי למשחק אימון.... למה זה?

כי אתה משחק כל פעם משחקי אימון עד שתרשים את המאמן והוא יסכים לצרף אותך לספסל.

ניסיתי את המוד הזה, שיחקתי מספיק מחזורים, והמסקנה שלי היא כזו - מעצבן! זה נורא לא נוח ונורא מעצבן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר של-PES 2008 היה איזשהו פאטצ' לא רשמי שתיקן את היחס תמונה כך שיתאים למסכי 16:10. יש משהו דומה שכבר יצא למשחק של השנה?

כן :)

http://pes2008editing.blogspot.com/2008/10/pes-2009-demo-tweak-11-by-juce.html

באמת צריך פאצ' דחוף...!הזכיונות האלה מדכאים כל שנה פרו נראה כמו משחק חובבנים עם הסמלים המצחיקים האלה...

http://forum.consolegaming.eu/showthread.php?t=95005

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל לצערי זה מיועד לדמו בלבד ולא עובד עם המשחק המלא.

מה שכן, מצאתי באותו אתר את הגירסה האחרונה של kitserver שמאפשרת בין השאר לשנות את הAR כמו גם את הרזולוציה:

http://pes2008editing.blogspot.com/2008/10/kitserver-804-by-juce-robbie.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיפור מ2008 אבל עדיין לא טוב יותר מ6

התוספת של LEGEND בעיקרון רעיון טוב אבל מיושם באופן נוראי

סיימתי שתי עונות ועדיין לא שיחקתי משחק אחד בקבוצה (ועברתי כבר שתי קבוצות ושתיהם גרועות יחסית)

לעלות רמות ממש קשה חוץ מהעבודה שהרמות עולות באופן קבוע כדי לעלות יותר זה רק לשים גול או אסיסט וזה גם מוסיף נקודה או שלוש

בקיצור זה נורא מתיש

גם במשחק עצמו בקושי מוסרים לך וגם שאני מבקש מסירה לא תמיד נותנים...

מבאס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...