Pro Evolution Soccer 2009 - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2009 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

אין איזשהו מדריך למשחק או למוד של הלג'נד

יש הרבה סימנים כאלה שאני לא מבין למשל שאתה נכנס באמצע משחק להחליף שחקן ליד כל שחקן ברשימה ישנו חץ כזה

וליד כול שחקן זה צבע אחר או נוטע לכיוון אחר

ויש גם במשחק עצמו מד כזה אם 5 עמודות כאלה שאני חושב שזה המצב רוח של השחקן אבל אני לא בטוח

אם מישהו יכול לארגן איזה מדריך או להסביר

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 378
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אין לי מדריך לקשר כרגע אבל בגדול יש כפתור HELP בכל תפריט שמסביר דברים. ויש command list בתפריט ה-Pause עם כל הפעולות האפשריות בזמן משחק.

לגבי השאלות שלך, החצים שליד שמות השחקנים מסמלים את מצב הכושר שלהם (למעלה = טוב)

המד עם 5 העמודות בזמן משחק מסמל את מיקום השחקנים, או מצב ההתקפיות\הגנתיות. למעלה (אדום) = התקפה \ למטה = הגנה.

אתה יכול לשלוט ככה בקבוצה בזמן משחק LT+RB = התקפה \ LT+RT = הגנה. (אפשר גם שהמחשב ישלוט לבד בהגדרות)

יש ליד זה גם כפתורים שנדלקים ונכבים - אילו טקטיקות משחק שגם בהם אפשר לשלוט בזמן משחק או לתכנן בהגדרות.

LT + X / Y / B / A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לשחק ברזולוציה 1280*1024, איך אני עושה את זה?

הורדתי כאן איזה פאץ' שמשנה את ה-Aspect ratio אבל זה לא רלוונטי לי, כמו כן

הורדתי כאן קובץ settings חדש, אבל גם בו אין את הרזולוציה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על השאלה אבל אני צריך לדעת...

כול האנשים עם הבעיות פה זה ממשחקים שאשכרה שילמתם עלייהם או שסתם הורדתם ואז אין לי רחמים לכול הבעיות שיש...

(כי אני רוצה לקנות אבל אין מצב לקנות משחק חצי גמור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף את הסטינג שלך עם זה :

http://www.upfree.net/8547085

ותשנה כמובן את הרזו' לזאת שאתה רוצה...

ותוריד ותתקין את זה :

http://pes2008editing.blogspot.com/2008/10/kitserver-804-by-juce-robbie.html

ותירשום ב Aspect Ratio Correction את הערך 1.25, זהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו הבנתם מה מיוחד במוד CHAMPION LEAGUE ? שיחקתי נגד חבר וזה כיאלו כמו משחק רגיל , חוץ מהתפריט... מה הקטע?

ועוד משהו , התחלתי גם BE A PRO ולקחו אותי איזה קבוצה מעפנה , עכשיו כל פעם שאני לוחץ NEXT GAME אז הוא שואל אותי אם אני רוצה אימון או SKIP , עד מתי הוא ייתן לי רק אימונים? כיאלו מתי אני כבר יעלה לשחק נגד קבוצות אחרות ולא רק אימונים?

חחח חפרתי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי במחזור 12 בערך עליתי לסגל של הקבוצה.

אתה צריך לשחק טוב באימונים כדי שיעלו אותך לסגל.

אבל השמירה נדפקה לי בגלל באג מפגר, והתיקון שנתנו פה עשה שכל השחקנים יהיו השוער, ועוד דברים מפגרים.

אם אני משחק בלי Auto save אפשר להמשיך לשחק והשמירה לא נדפקת? כי אני שוקל להתחיל חדש ואין לי עצבים לחכות לפאץ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. הצ'מפיונס זה טורניר רגיל אבל כל ה-theme שלו זה מליגת האלופות וכך גם הסאונד. לא משהו מיוחד.

ויאר - אם בכל זאת יש לך סבלנות לנסות לשחק בלי auto save תיידע אותנו אם זה פתר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי במחזור 12 בערך עליתי לסגל של הקבוצה.

אתה צריך לשחק טוב באימונים כדי שיעלו אותך לסגל.

אבל השמירה נדפקה לי בגלל באג מפגר, והתיקון שנתנו פה עשה שכל השחקנים יהיו השוער, ועוד דברים מפגרים.

אם אני משחק בלי Auto save אפשר להמשיך לשחק והשמירה לא נדפקת? כי אני שוקל להתחיל חדש ואין לי עצבים לחכות לפאץ'

כבר ציינתי פה שלי לא נדפקה השמירה, כי כנראה שלא הפעלתי את ה-AUTOSAVE.

מה שכנראה קרה אצלכם עם ה-AUTOSAVE, זה שהמשחק עף באמצע השמירה.

העניין עם הרזולוציה נראה שפותר את הבעיה, וראיתי שזה WORKAROUND שקונאמי המליצה עליו עד ליציאת הפאצ', כך שזה אמור לפתור לרובנו את הבעיה של הקריסות.

אצלי מאז ששיניתי לרזולוציה הנ"ל המשחק בינתיים לא קורס (טפו, טפו, טפו)

עכשיו עברתי מיובה לריאל ואני צריך להלחם עוד פעם על מקום על הספסל אחרי שכבר היייתי בהרכב של יובה :(

אבל יותר כיף איתם.

תגידו, רק לי יש הרגשה שפתאום כשאני משחק השחקנים בקבוצה שלי לא מכדררים משהו ולא מסוגלים לעבור שחקן יריב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...