Pro Evolution Soccer 2009 - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2009 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

תחליף את הסטינג שלך עם זה :

http://www.upfree.net/8547085

ותשנה כמובן את הרזו' לזאת שאתה רוצה...

ותוריד ותתקין את זה :

http://pes2008editing.blogspot.com/2008/10/kitserver-804-by-juce-robbie.html

ותירשום ב Aspect Ratio Correction את הערך 1.25, זהו..

הורדתי את הקובץ setting החדש וקבעתי בו את הרזולוציה על 1024*1280 אך שם רשום יחס 5:4, אז השתמשתי בkit server ובחרתי ביחס 1.25,

אך משום מה עדיין יש לי פסים שחורים בקצוות.

אולי אני משתמש בkit server לא טוב? אני אמור לשים אותו בספריה מסוימת? כרגע הוא בספריה נפרדת בתוך הספריה של ה-Pes, האם זה תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 378
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

גם לי יש את אותה הרגשה, כאילו פתאום השחקנים נהיו מטומטמים ולא רוצים לשחק כמו שצריך.

אגב, לאיזה רזולוציה שינית ועכשיו המשחק לא קורס?

1024x768, עם המסך שלי (17"), זה עוד סביר איכשהו.

מבאס רצח, כמה שהם משחקים גרוע פתאום.

כשאתה במשחק פנימי הקבוצה עם הגופיות משחקת מעולה ואתה אומר, טוב נו, אלה השחקנים שפותחים משחקים.

אבל שאתה משחק איתם, חושך. :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הקובץ setting החדש וקבעתי בו את הרזולוציה על 1024*1280 אך שם רשום יחס 5:4, אז השתמשתי בkit server ובחרתי ביחס 1.25,

אך משום מה עדיין יש לי פסים שחורים בקצוות.

אולי אני משתמש בkit server לא טוב? אני אמור לשים אותו בספריה מסוימת? כרגע הוא בספריה נפרדת בתוך הספריה של ה-Pes, האם זה תקין?

תוודא בהגדרות שהאופציה LB לא מסומנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן חח יש מצב לא שמתי לב אני ינסה תודה אחים שלי

כן מילאן גם אני מבסוט חלאס אמריקה מעפנים

עריכה -- עובד תודה אנשים חח חייב להמשיך תלג'נד אני לא עוזב את זה

אחרי ההתקנה והשינוי ל1.25 אני יכול להחזיר את הLB כי אני דווקא אוהב את הפסים השחורים האלה?

ועוד שאלה

אני עכשיו בלג'נד ואני רוצה לשנות את השם של השחקן איך זה אפשרי בדוק יש איזה משו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לי יש את המשחק ואין לי שום בעיה חוץ מהרזולוציה הנמוכה וגם זה לא נורא מסך 19

נ.ב.

משהו רוצה לשחק באון ליין

אני אגיד לך מה נורא, לשחק ברזולוציה כזאת במסך 24 רחב, שהרזולוציה הטבעית שלו היא 1920X1600. תהיה בטוח שזה לא נעים.

בנוגע לבעית קריסות, בינתיים פתחתי עונה חדשה ב-BAL ללא שמירה אוטומטית וזה עובד לא רע. הדבר שדי מעצבן אותי זה שאני על הספסל ולוקח שנה עד שעובר המשחק ומכניסים אותי לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם דסקסתם על זה בעמודים הקודמים אבל למי שיש בעיה של קריסות לאחר כמה משחקים במודים השונים זה אך רק בגלל שהרזולוציה שנבחרה היא מעל 1024X768. קונאמי אישרו את זה ולכן עד שיצא התיקון אין בררה אלא לשחק ברזולוציות נמוכות :[

רציתי להוסיף גם שהמוד של ה- BAL פשוט חלומי וכל כך קשה ומאתגר (TOP PLAYER) והחוויה הזאת של להרגיש שחקן מקצועני פשוט נהדרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להוסיף גם שהמוד של ה- BAL פשוט חלומי וכל כך קשה ומאתגר (TOP PLAYER) והחוויה הזאת של להרגיש שחקן מקצועני פשוט נהדרת.

אז אני רוצה להוסיף שהמוד זקוק לכל כך הרבה שיפורים שזה מדהים פשוט. זה כאילו הקבוצה בכוונה לא משחקת טוב.

אני עומד מול שער ריק ולא מקבל מסירות, שחקני הגנה מכדררים בחמש ומקבלים בגלל זה גולים, וגולת הכותרת היא הקרנות: ארבע מתוך חמש קרנות ההגנה המחורבנת מקבלת שער נגיחה. בדיחה פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני רוצה להוסיף שהמוד זקוק לכל כך הרבה שיפורים שזה מדהים פשוט. זה כאילו הקבוצה בכוונה לא משחקת טוב.

אני עומד מול שער ריק ולא מקבל מסירות, שחקני הגנה מכדררים בחמש ומקבלים בגלל זה גולים, וגולת הכותרת היא הקרנות: ארבע מתוך חמש קרנות ההגנה המחורבנת מקבלת שער נגיחה. בדיחה פשוט.

לא נראה לי שזה באמת קשור למוד,

נסה לשחק אתה בעצמך נגד קטאניות וגיחוניות למיניהן במשחק ידידותי במשחק ותראה כמה שטויות השחקנים הללו עושים (במיוחד בהגנה כאמור).

אני מניח גם שתקבל יותר אסיסטים ועזרה בכללי אם תשחק עם רוביניו במנצ'סטר סיטי מאשר לשחק עם נגרדו באלמריה.

גם אל תשכח את הנתונים האישיים שלך ובמיוחד נתון ה- TEAM WORK שהוא ממש נמוך בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...