Pro Evolution Soccer 2009 - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2009 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

כשאתה בוחר קבוצות יש לך את האפשרות של בחירת מגרשים נכון? עכשיו ב DEFAULT הכל זה RANDOM, תבחר מה שבא לך מזג אוויר יום לילה וכו',

לאחר מכן ברגע שתלחץ על אישור,

יהיה מסך שבו אתה יכול לבחור מה שבא לך תחת הכותרת General Settings.

שורה רביעית לפני הסוף, COM starting line-up auto select

תשנה את זה ל YES וזהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 378
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

המסך מופיע רק במידה ואתה לוחץ על כפתור ההרמה (B באקסבוקס וריבוע בסוני אם אני לא טועה)

כפתור השליחה (העליון) (Y באקסבוקס משולש בסוני אני חושב)

תלחץ על הכפתור כשתגיע איפה שבוחרים איצטדיון.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק את הPES2009 על מסך FULLHD בגודל 42 אינטש עם מחשב חזק ו2 שלטים אלחוטיים של לוג'יטק וזאת פשוט חוויה נהדרת.

יש לי חבר עם PS3 שאומר שאצלי רואים יותר טוב אבל השלטים שלו האורגינליים של טובים ונוחים יותר. ( צריך לתרץ הפסדים ..לא ? )

אני מוריד עכשיו את העדכון מהאתר של Gaming Access , זה שוקל 428 מגה.

מישהו התקין את זה וממליץ ?

מה זה משפר ולמה זה כזה גדול ? האם הוא משנה את הגרפיקה ?

סיימתי להוריד והטרנד מיקרו זיהה אותו כtrojan ולפי דעתי הוא הרס אותו בהסרה כי כרגע לא ניתן להריץ אותו.

האם מישהו התקין ללא בעיות ?

תודה מראש

מנו

בקשר לפאטץ' לא ידוע על שום וירוס ורץ חלק ובקשר ל-:

גריסא 2.5:

עובד מצויין מעדכן הכל כולל אצטדיונים חדשים ופה החיסרון מבחנתי ,כיוון שכל האצטדיונים החדשים עשויים בצורה מגעילה כאילו אתה משחק ב PS2

לכן מחקתי את 2.5 והתקנתי את 2.0 שהוא מעדכן הכל ולא נוגע בהצטדיונים מה שעושה את הגירסא מבחינתי להכי טובה.

העדכונים כוללים :כדורים חדשים,העברות שחקנים,שמות קבוצות נכונים,לבוש ,נעליים, שירי אוהדים חדשים (כאופציה-אני אישית מחקתי כי הקל אחרי כמה משחקים רק מעצבן) וכו.

אז מי שעדיין לא עדכן מאוד ממליץ על 2.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חלפינו,

המסך הזה מופיע כשאני משחק בגביע, אך מופיע בצורה חלקית ללא כל האפשרויות, כשאני משחק במשחק בודד אז אני מקבל את המסך הזה בדיוק.

הבעיה שגם אם אני בוחר YES באפשרות שרלוונטית, זה לא עוזר.

בכל מקרה תודה, נראה לי שהבעיה נובעת מכך שאני מחבר גיימפד שהוא כפול (שני ידיות) ב- אחד, איכשהוא המשחק מזהה תמיד שיש שני שחקנים, ולכן הוא מכריח אותי לבחור שחקנים לפני תחילת כל משחק ובנוסף אין לי שליטה על השוער.

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי המאסטר ליג, מישהו יודע איך הרגיולט קונדישן עובד ? כאילו למה לפעמים זה כן משפר את המצב ולפעמים לא ?

ומה זה הפס הכחול הפס מתחת לפס הירוק של העייפות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה, אני גם לא יודע מה זה הפס הכחול הזה מתחת לירוק של העייפות...אבל זה לא ממש מתמלא במשחקים כמעט

אגב אני ב LEGEND MODE, למרות שיש לי סטאמינה שהוא 76, לפעמים במשחק השחקן מתחיל עם סטאמינה מלאה עד הסוף כמעט, ובמשחקים אחרים שבשבועות לאחר מכן הסטאמינה היא בערך קצת יותר מהחצי, למה זה?

ואז מגיע איזה משחק שאני יושב על הספסל למרות שלפני זה הציונים הם 7-7.5 ועדיין אני נכנס רק במחצית שניה וכדומה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש לי כרטיס מבך 9400GT 512MB ואני קניתי אותו לפני 3 חודשים.

אני משחק בפרו אבולושן וגם קול אוף דיוטי והכי חשוב אני רציתי לדעת מה הרזולוציה המקסימלית של המשחק לפני שאני קונה מסך LCD היום יש לי מסך רגיל 17".

עכשיו אני מעוניין בסמסונג והרזולוציה שלהם היא:

20" 1680x1050

22" 1920x1220

-----------------------------------------------------------------------------------------------

מה עדיף לי לקנות כדי שהמשחק יהיה כמו שאני רואה עכשיו (לא קטן מידי) ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...