Pro Evolution Soccer 2009 - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2009 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

האם יש אפשרות לשנות את המקשים במשחק?? אני שעה מנסה ולא מצליח..

בתיקיה של ההתקנה יש אייקון settings שם אתה משנה .[br]פורסם בתאריך: 24.02.2009 בשעה 01:07:39

לכל החברים שפה אשר מחפשים פאצ'ים משובחים וכל העדכונים למשחק שיורידו מהאתר הבא:

http://www.gamingaccess.com

הפאצ'ים המומלצים של האתר : Gaming Access 2.0-->2.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 378
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לפני כמה שבועות התקלקל לי ה DUAL ACTION שלי ולפני כשבועיים קיבלתי את המסך החדש של (22"),

למרות שידעתי שזה לא יהיה אותו דבר, נכנסתי לפרו ליבדוק את המסך - דבר ראשון, הרבה יותר כיף ליראות כדורגל ב 22" !

דבר שני - בלי שלט זה פשוט לא אותו דבר, השליטה הרבה פחות טובה, אני בד"כ משחק בו דיי הרבה ומאז שהיתקלקל לי השלט נגעתי בו אולי פעמיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק את הPES2009 על מסך FULLHD בגודל 42 אינטש עם מחשב חזק ו2 שלטים אלחוטיים של לוג'יטק וזאת פשוט חוויה נהדרת.

יש לי חבר עם PS3 שאומר שאצלי רואים יותר טוב אבל השלטים שלו האורגינליים של טובים ונוחים יותר. ( צריך לתרץ הפסדים ..לא ? )

אני מוריד עכשיו את העדכון מהאתר של Gaming Access , זה שוקל 428 מגה.

מישהו התקין את זה וממליץ ?

מה זה משפר ולמה זה כזה גדול ? האם הוא משנה את הגרפיקה ?

סיימתי להוריד והטרנד מיקרו זיהה אותו כtrojan ולפי דעתי הוא הרס אותו בהסרה כי כרגע לא ניתן להריץ אותו.

האם מישהו התקין ללא בעיות ?

תודה מראש

מנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אופציית הרטט במשחק בשלט עובדת? יש לי שלט עם רטט והוא לא עובד במשחק..

איזה עצבים בנוסף לכך, השמירה שלי ב LEGEND נדפקה סתם ככה וכל פעם שאני מפעיל משחק ונכנס ל CONTROLLER המשחק נתקע, או לאחר כמה שניות במסך הראשי של המשחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

כאשר אני משחק עם חבר בעזרת שני גיימפדים (במחשב), מדוע כל שחקן צריך לבחור את השחקנים שעליהם הוא ישלוט??

אין אפשרות אחרת (לדוגמא: לבחור את השחקן הקרוב באותו רגע?

עוד שאלה:

כשאני משחק עם גיימפד לבד מול המחשב, מדוע אני צריך לבחור את השחקנים שעליהם אני אשלוט? (זה ברור שאבחר את כולם...)?

מדוע לא ניתן לשלוט על השוער? כל פעם שהכדור אצלי השוער שלי שבשליטת המחשב מעיף למעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה נכנס למשחק יש לך את המסך שאתה בוחר בו מזג אוויר רמה וכו'..יש לך למטה משהו שרשום עליו ON או OFF א םאני לא טועה...תשנה את זה להיפך ואז זה יתחיל אוטומטית שאתה שולט על כולם...

אגב מה לעזאזל אני עושה עם נקודות שאני מרוויח...ראיתי שב LEGEND הרווחתי כמה נקודות P כאלו...לבנתיים 390P..אני קונה שחקנים עם זה בשביל לשחק איתם באינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...