תמיכת כרטיסים בdirectX 10 ו-11 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכת כרטיסים בdirectX 10 ו-11

IG

Recommended Posts

אבל אני לא קונה עכשו, ולא מכוון לעכשו... לעכשו מספיק לי גם המחשב שיש לי...

אני יודע שDX זה לא פלא טכנולוגי- אבל עדיין האפליקציות שלו מעמיסות על הכרטיס ואני מנסה לברר איזה כרטיסים מתמודדים עם העומס ואיזה נחנקים.

אני מנסה לאסוף מידע כדי לדעת מה לחפש ולאן לכוון בעוד חודשיים (בערך) כשאני אתכנן את הקנייה של המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע את זה- אני מנסה לברר איזה כרטיס (קיים או כזה שיוצא בעתיד הקרוב) חזק מספיק כדי לא להחנק... ממה שאני זוכר, הכרטיסים הראשונים שתמכו בDX9, למרות שהם היו high end הם עדיין לא הצליחו לסחוב את האפליקציות עם FPS נורמאלי. אני רוצה להמנע מזה.

וזה שיש ירידה בביצועים זה ברור- אני רוצה כרטיס כזה שהירידה הזו לא תהייה קריטית- כי זה שכרטיס שתומך בDX10 כנראה יהייה חזק יותר מכרטיס שלא תומך (נגיד, בהרצה של אפליקציית DX9) זה ברור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסים שלא תומכים DX10 כבר בקושי קייימים ולא רלוונטיים.

וכמו שאמרתי עניין הביצועים שונה ממשחק למשחק, למשל ב - אין הבדל ביצועים בין 9 ל - 10 אבל ב - STALKER:CLEAR SKY, LOST PLANET, CALL OF JUAREZ, WORLD IN CONFLICT ו - COMPANY OF HEROES (ואני לא מזכיר את קרייסיס כי זה מובן מאליו) יש ירידה גדולה בביצועים שלא מוצדקת כי המעבר לא נותן כלום.

פשוט קונים את הכרטיס הכי חזק בתקציב (אם הוא לא אוברקיל לרזולוציה שמשחקים בה כמובן) ומקווים לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל אם כרטיס קצת פחות חזק בכללי תומך בDX גבוהה יותר (שוב- בלי ירידה משמעותית בביצועים) מהכרטיס החזק, אז אני כנראה אעדיף את הכרטיס הזה... והיום יש מצב שבו יש כרטיסים של שלא תומכים בDX10 אבל טיפה יותר חזקים מכרטיסים של ATI שכן תומכים (במחיר דומה)... בגלל זה אני שואל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על ה - 10.1, נכון ?

אז אם ה - 10 לא חשוב אז זה עוד פחות חשוב (ואם זה יהיה אז הכרטיס שתקנה כבר לא יהיה רלוונטי אז אין מה לבסס את הקנייה על תמיכה ב - API מתקדם יותר).

מה זה ייתן לך אם הכרטיס יתמוך ב - DX10.1, על זה אתה צריך לחשוב.

ובינתיים זה טיפה שיפור ביצועים בפילטרים במשחק אחד (כלומר בתכלס זה כלום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FFS

השיפור הקטן הזה, במשחק הספציפי, זה כי ההתאמה של המשחק היא לא משהו... בעתיד, יהיו הרבה משחקים שהשיפור בהם יהייה משמעותי יותר- ואז הכרטיס יבוא ליידי ביטוי

אני לא הולך להחליף כרטיס בזמן הקרוב (אחרי הקנייה...), מה שאומר שאני צריך לחשוב לטווח ארוך--> תמיכה בDX מתקדם יותר.

אם אין\ לא יהייה כרטיס משתלם שתומך בDX10.1 בזמן הקנייה אז אני לא אחכה או לא אשקיע בכרטיס שלא סוחב את האפליקציות של הDX10, אבל בשביל זה אני צריך לדעת מה יש\ יהייה בזמן הקרוב- ובשביל זה פתחתי את השירשור הזה.

בקיצור, עזוב את הדרקס- איזה כרטיסים חדשים מתוכננים לצאת עד ינואר 09?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם אתה לא מרפה אה ?

שמע, הסבירות היא כזו -

תקנה עוד חודשיים מחשב חדש (שבו כלול הכרטיס מסך שתמצא לנכון שהוא המשתלם ביותר עבורך ) סבבה?

הפואנטה פה היא שבאותו יום שתקנה את הכרטיס המשתלם יצרנית של אחרת תוציא כרטיס שהוא משתלם כפליים ואז תרגיש מופסד וכולי .

בנוסף, באותו היום יכול להיות שיוציאו משחק חדש שתומך ב- xD 12 (אני סתם מקצין )

אוקיי מובן ?

אפחד לא יכול לתת לך תשובה חד משמעית במיוחד לא תשובה שתספק אותך לשאלה שמופנית לעוד חודשיים .

חכה ליום שבו תרצה לקנות את המחשב והעונים ייתיחסו לשאלתך בצורה עכשווית ולא עתידית..

יום טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל... אני לא רוצה כרטיס שסתם כתוב עליו שהוא תומך בDX12- אני רוצה לדעת אם בכלל להתחשב בזה (DX 10.1 לטווח של שנה מהיום) או לא... אני רוצה לדעת, אם הכרטיסים שיש היום וכאלה שאמורים לצאת, מסוגלים לעבוד עם DX10 או שהם נחנקים ברגע שמפעילים את האופציות האלה. לא סתם "תומכים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על סידרת ה FX הזכורה לשמצה, הכרטיסים שתומכים היום ב DX10 מפעילים את זה בצורה מעולה, כמובן שתלוי בחוזק הכרטיס...

תפסיק לענות את עצמך... המחשב מתוכנן לעוד חודשיים ? תפתח נושא עוד חודשיים ותבקש המלצה לכרטיס, דברים ישתנו עד אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שדברים ישתנו- בגלל זה אני גם רוצה לדעת מה מתוכנן לזמן הקרוב...

וכדי שבעוד חודשיים אני אדע להגדיר טוב מה אני רוצה, אני מנסה לברר מה המצב עכשו... רק שמשום מה מסרבים לענות לי על השאלות בצורה ישירה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם האמירה הזאת.

כל סדרה 8 (כולל 8800ים למיניהם) הייתה יקרה בזמנו והביצועים היו חלשים (8800GTS 320MB היה הכרטיס המינימלי לhigh end ועלה 1700 ש"ח).

היום כבר ב600 ש"ח יש 9600GT, וב800-900 יש לך 4850 שהוא פשוט כרטיס חזק, בטח ל1280x1024 גם עם פילטרים.

בנוגע לDX10, יש משחקים (כמו Crysis) שהירידה בביצועים היא קטנה ואין סיבה לא לשחק בDX10. ברור לכולם שDX10 הולך להופיע ברוב המשחקים השנה, ועם ביצועים לא רעים, אז חבל להתעלם ממנו ככה.

בנוגע לDX10.1, בבנצ'ים של Assasin's Creed היו שיפורי ביצועים נחמדים שהתאפשרו עם DX10.1 (יש כתבה בHardOCP שאתה יכול לראות), אבל אני לא יודע להעריך אם DX10.1 הוא כל כך בכיוון כרגע, כשnVidia מתנגדת לו בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...