שאלה בקשר ל Guitar Hero III ל XBOX 360 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל Guitar Hero III ל XBOX 360

JONathan144

Recommended Posts

אז שלום לכולם וחד שמח.

אני רוצה לקנות את המשחק Guitar Hero III +2 גיטרות ועוד כ 20 יום יוצא המשחק החדש Guitar Hero World Tour

אז השאלה שלי אם אני יקנה עכשיו את Guitar Hero III אני יוכל לקנות בעוד כמה חודשים רק את המשחק עצמו Guitar Hero World Tour והגיטרות יהיו עליו סבבה? או שזה גיטרות אחרות ?

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כל הגיטרות מסדרת GH שיצאו לפני world tour יעבדו עליו סבבה

רק שבגיטרה החדשה יהיה כמה תוספות שיגרמו למשחקיות להיות יותר נוחה ומהנה

אם אתה לא מתכוון לקנות את הגיטרה החדשה אני מאמין שתוכל לקנות רק את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TeaTime נראה לי אתה מתבלבל בין GUITAR HERO ל ROCKBAND כי רק לרוק בנד יש תופים מיקרופון וגיטרה אבל זה עולה בארץ איזה 1700 שקל : (

בגיטר הירו החדש שייצא בקרוב יכניסו גם גיטרה משופרת, תופים ומיקרופון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אניבבאסה רצינית עכשיו....אני מת לקנות כבר ת GUITAR HERO ואין לי כול לחכות עכשיו

דבר שני נראה לך שאני יוכל לקנות רק תתופים? כי היום אני רואה שאפשר לקנות רק גיטרה בלי המשחק

דבר שלישי מה ההבדלים בין הגיטרות (בין השלישי ל world tour )

ומה יהיה המחיר של WORLD TOUR ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את התופים לבד אני לא מאמין שתוכל להשיג לבד ישר כש world tour יגיע לארץ - זה ייקח קצת זמן...

בקשר לגיטרה - סביר להניח שתהיה חייב לקנות אותה עם משחק, לא ימכרו אותה בזמן הקרוב בנפרד

הגיטרה החדשה תכלול כמו משטח נגיעה בנוסף לכפתורים הרגילים שיעזור לך להחליק בין הכפתורים ביתר קלות בסולואים מסויימים

המיתר והמקל לעיוות הצליל יהיה ארוכים יותר ויהיה כפתור שיקל על הכניסה למצב בונוס

בקשר למחיר, המשחק עדיין לא הגיע לארץ ככה שלא נקבע לו עדיין מחיר אבל אני מאמין שהערכה המלאה תעלה בסביבות ה- 1600 שקל

והערכה של הגיטרה והמשחק יעלו בסביבות ה-800 שקל - השערה שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...אני יקנה תGUITAR HERO 3 היום ואני בטוח שאני יוכל לשחק בזה כמה חודשים ולהנות בלי בעיות ואחרי שאני כבר יחרוש עליו מספיק אז אולי נקנה רק תופים אני רק מקווה שזה לא יעלה יותר מידי כסף

ותגיד מה נראה לך לקנות 2 גיטרות או אחת לGUITAR HERO 3 . ? ויש הסדל אם זה חוטי או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש ל- את הבאנדל של 2 הגיטרות האלחוטיות ומשחק אז ברור שזה הרבה יותר משתלם (במידה ואתה צריך 2 גיטרות)

ואני לא חושב שכבר תוכל למצוא גיטרה חוטית יותר (שלדעתי היא הרבה יותרה אמינה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הגיטרות החוטיות הרבה יותר אמינות אבל זו דעתי בלבד ולא בהכרח כולם יסכימו איתי...

ואם כבר מצאת גיטרות חוטיות, אתה יודע אם באותו מקום יש את אותו באנדל גם ל-PS2? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...