המשבר הכלכלי בארה"ב - איך זה משפיע על הדולר? - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשבר הכלכלי בארה"ב - איך זה משפיע על הדולר?

J0n1

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כמובן שבנוסף להעלאת שכר המינימום, צריך גם לבנות הרבה דירות חדשות וזולות להשכרה, ולפקח על מחירי הדירות.

כמה פעמים צריך לחזור על זה? ניסו את השיטה הזו, היא לא עובדת!

תראה למשל כאן:

http://www.geocities.com/surreycolin

Dagens Nyheter ran a series of articles in their autumn 2001 papers about the rental crisis in Stockholm. They stated that the current waiting list time for a first hand contract in inner city Stockholm is now 15 years.

שווה לקרוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שלא ראית את המילים "למיטב ידיעתי" בתחילת ההודעה שלי ;). מצד שני, אם החוק עבר כבר לפני שנה וחצי, איך זה שמחירי השכירות רק עלו מאז, נומינלית וגם ריאלית?

כי כמו שכתבתי, ההשפעה של החוק תהיה קטנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אני לא מאמין לך

חביבי , מיטב ידיעתך ? אני כבר ראיתי חלק ממיטב ידיעתך והיא הרבה יותר טובה ממה שהפגנת ביחס לחוק של שיטרית אז המינוח הנכון הוא לעניות דעתך ( כי זה מה שהיה שם - אבל נעזוב זה )

זה לא עובד מפני הסיבות שצינתי לעיל קרי רוב ההטבות הן לבעלי ממון ואינן ליזמים כלומר הממשלה מעודדת את בעלי ההון בלבד , או בקיצור הממשלה מציעה הטבה במס ולא משקיעה כסף ומחזירה את ההשקעה לאחר מכן - כאילו היא אומרת מיזה אני לא אמסה - דבר שאיננו מעודד יזמים שזקוקים לאשראי כדי ליזום ולא זקוקים לאי מיסוי .

מבין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ודאי ^^^

השאלה עליה ניסיתי לענות היא איך המגנון של החוק הזה פועל או נכון יותר איננו פועל זאת מלבד החוש הנבואי ו / או הסמכותי שלך

כמובן שאני אסיק מסקנות נוספות מלבד הלעיל כגון : שיטרית אידיוט או רגולטור מסריח או בושה וחרפה הגובלת בשחיתות ורשלנות פושעת ( את זה קרירין בטח היה אומר - בושה וחרפה או " טוב לגור אצל אימנו " ) ועוד דברים כגון דה .

אבל כן , החוש הסמכותי שלך לא בגד בך הפעם ולצערנו החוק הזה לא שווה את השתיה מהמיזנון שהגישו בוועדה שניסחה אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטרית פוליטיקאי מהזן המצוי. החוק עשה קצת רעש, כולם שמעו איך הוא נלחם באוצר ומעביר חוק שיסייע לשוכרי הדירות וזהו. הוא את הדיבידנד הפוליטי כבר קצר. מה עוד צריך הפוליטיקאי?

מה שאתה מחפש זה מדינאי, מישהו שחושב מעבר לבחירות הקרובות.

נ.ב. זה לא חוש נבואי, זו הבנה בסיסית בכלכלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה פעמים צריך לחזור על זה? ניסו את השיטה הזו, היא לא עובדת!

תראה למשל כאן:

http://www.geocities.com/surreycolin

שווה לקרוא.

זה שניסו את השיטה לא אומר שהיא לא עובדת (הטיעון של השמאלנים זה שניסינו להשתמש בכוח כנגד הפלשתינים וזה לא עבד), זה רק אומר שעשו את זה בצורה שגוייה. לכן, צריך ללמוד מהטעויות ולעשות את זה בצורה הנכונה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3379365,00.html

Ynet חוק הדירות להשכרה עבר בכנסת - כלכלה

החוק הזה מדבר על דירות עם שטח ממוצע של 100 מ"ר - זה גודל דירה למשפחה, לא ליחיד/זוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שניסו את השיטה לא אומר שהיא לא עובדת (הטיעון של השמאלנים זה שניסינו להשתמש בכוח כנגד הפלשתינים וזה לא עבד), זה רק אומר שעשו את זה בצורה שגוייה. לכן, צריך ללמוד מהטעויות ולעשות את זה בצורה הנכונה.

זה לא עבד אף פעם, בשום מקום בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

יש משהו במה שאתה אומר. כל דבר נכשל עד שהוא עובד בפעם הראשונה. אז בסדר, איך אתה מציע לעשות את זה נכון? זכור שההצעה שלך צריכה להיות מבטון מזוין, כיוון שכל סדק יכול להוביל למצב אליו הוביל כל ניסיון קודם: עליה במחירים או מחסור בדירות, שתיהן תוצאות בלתי רצויות. אז איך אתה מתכוון להתגבר על המנגנון של ביקוש והיצע?

נו? או שאתה מצפה שיבוא איזה איש חכם וימצא כבר פתרון?

[אדם בא למשרד הפטנטים וטוען שיש לו שיטה שתצמצם בצורה משמעותית את צריכת הדלק של מכוניות: לבנות את כל הכבישים בירידה של 8 מעלות! רשם הפטנטים מתרשם, אם כל המכוניות יסעו בירידה כל הזמן בהחלט תהיה ירידה בצריכת הדלק. אבל רגע, איך הממציא מתכוון לממש את זה? לא בעיה שלי, עונה הממציא, אני הבאתי את ההמצאה, את הפרטים הקטנים יעבדו המהנדסים.]

מצד שני, יש מלאי של דירות לחצי שנה בלבד. אם לא ניכנס למיתון עמוק, אל תתפלא אם המחירים לא יזנקו בשנה הקרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...