האם ישנה אפשרות של עבודה סימולטנית על מחשב יחיד? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ישנה אפשרות של עבודה סימולטנית על מחשב יחיד?

Yossi__D

Recommended Posts

שלום חבר'ה,

מישהו מכיר אפשרות לחבר 2 מקלדות ו2 מסכים למחשב אחר ולעבוד כאילו כל אחד מחובר למחשב שונה?

(לכאורה זו לא אמורה להיות בעיה: שני שונים 2 יציאות מקלדת שונות והמעבד הרי יודע לחלק משימות.)תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות דבר כזה בכל מחשב שיש לו יציאה לשני מסכים (שלכרטיס מסך יש חיבור ל-2 מסכים)

פשוט מחברים סט אחד של מקלדת ועכבר ל-PS/2 ואת השני ל-USB

מנחשבים שני מסכים ומגדירים בוינדוס שכל אחד מהם יעבוד בנפרד ויש לך 2 מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע שמתי לב שפתחת את אותו ת'רד בשני פורומים :nono:

זה אסור אם אתה לא בטוח איפה זה אמור להיות פשוט שים איפה שנראה לך הכי מתאים מקסימום יעבירו לפורום המתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות דבר כזה בכל מחשב שיש לו יציאה לשני מסכים (שלכרטיס מסך יש חיבור ל-2 מסכים)

פשוט מחברים סט אחד של מקלדת ועכבר ל-PS/2 ואת השני ל-USB

מנחשבים שני מסכים ומגדירים בוינדוס שכל אחד מהם יעבוד בנפרד ויש לך 2 מחשבים

בלתי אפשרי.

אם אתה מחבר עכבר או מקלדת שתיהם יעבדו באותו זמן כאחד. אם תזיז את העבר שמחובר בusb ימינה ואת השני שמאלה תראה ניגוד של העכבר לא תראה שתי סימנים של עכבר או מקלדת במחשב.

עד כמה שאני יודע זה בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אמור להיות אפשרי. פעם ראיתי קופסא כזו שמצד אחד מתחברת למחשב (לכניסות של המסך, העכבר והמקלדת), ומצד שני יש לה יציאות ל-2 מסכים, 2 מקלדות ו-2 עכברים, והיא מאפשרת עבודה ל-2 משתמשים על מחשב אחד.

הבאנו דבר כזה לעבודה פעם, אבל בסוף לא יצא לנו לנסות את זה. אני גם לא זוכר מאיפה השגנו את זה ואיך קוראים לזה (ולא, זה לא ה-KVM הרגיל שכולנו מכירים). אבל אולי חיפוש רציני ברשת יוכל להניב כמה תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע (שיעורי מערכות הפעלה)

הדבר אפשרי רק במחשבים מיוחדים

ולא מיועד למחשב הבייתי הרגיל

מדובר פה על ומעבד שיודעים לעשות חלוקת זמן עבודה (Time sharing)

עם כמה משתמשים

ישנם מחשבים סרברים אשר בנויים בצורה כזו שיש לך מחשב ראשי (main frame) אחד עם הרבה עמדות עבודה

שכולם מחוברים אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

super man זה אפשרי על XP

יש כל מיני התקנים (חומרה) שיכולים לפצל לך לשני מחשבים ראיתי כבר כאלה

נקטע של חלוקת זמן עבודה קיים בצורה חזקה מאד ב- בחלוקת זמן לכל תהליך ותהליך ולכל חוט חוט (process and thread)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...