מחפש מסך 20 רחב תקציב 2k פנל איכותי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 20 רחב תקציב 2k פנל איכותי

teddy85

Recommended Posts

שלום לכם

אני רוצה לקנות מסך , ואני די לא רוצה לקנות מסך 22 כי הם גדולים מדי לטעמי ועם פנל איכותי גם יקרים

אז החלטתי ללכת על מסך 20 רחב, אני רוצה שיהיה פנל איכותי לשימושים : משחקים וסרטים בדגש על סרטים

יהיה ממש נחמד עם המסך יוכל להסתובב כדי שיהיה נוח יותר לכתוב מסמכי טקסט

התקציב 2k אבל אני מוכן לגלוש בשביל איכות

תודה מראש לעוזרים

Teddy .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני יכול להמליץ על 2007FP זהו מסך איכותי עם פאנל ברובו עם S- (מופיע בהרבה המלצות בפורום זה).

יש לי אותו בסך הכל מסך טוב מאוד. יחסית בהיר אבל ניתן לשחק עם הבהירות (וניגודיות במצב VGA). יש כמובן שיגידו שהוא לא כל כך טוב כי יש לו בעיית תאורה לא אחידה, אבל זה לא חוזר בכל מסך ומסך. בשלי הכל בסדר.

ברוב הזמן אני נמצא במצב VGA לטובת עיצוב 2D (הניגודיות נראת טוב יותר מאשר ב- DVI ביחס לבהירות) ניתן לכייל אותו טוב ע"י PHOTOJOP. בכמה פורומים ראיתי שאנשים מתלוננים שהצבע 253 משתלב עם 255 (RGB 253.253.253) הרי הסיבה לקניית S- היא איכות הצבעים. אצלי דווקא אין בעיה , זה כן נראה, חלש, אבל נראה לעין. לעומת זאת אכן ישנה בעייה ,שוב יחסית כי זה תלוי איך לכייל את המסך, עם צבע שחור, 10 כן נראה אבל 5 (5.5.5) קשה להבדיל רק ע"י הגברת בהירות שזה לא ממש מומלץ. בסופו של דבר כל אחד יתאים אותו לצרכים שלו, לתפיסת צבעים של עין שלו ונוחות(התעייפות עיניים) שלו.

גם הגדרות של מסך אני משתדל לא לגעת אלא לעשות הכל דרך CATALYST.

לדעתי זה מסך איכותי, כמובן שתמיד יש יותר טוב. אם אותו פאנל מאותה חברה ואותו גודל מסל NEC 2090UIX או משהו מסגנון שהוא הרבה יותר טוב מ- אך מחירות כמובן בארה"ב בממוצע 1000 דולר (DELL עולה 400 דולר באתר היצרן).

אז כן הייתי ממליץ על 2007FP REV A05 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LG L2000CP.

HP LP2065.

יש גם את הדל 2007FP במלאי מצומצם אבל הוא לא שווה את ההפרש מהשניים הנ"ל שכן הוא כמעט זהה להם (היתרון שלו הוא בכניסות וידאו).

מצטער שאני מתעלק על הדיון, רציתי לשאול אם באמת יש הבדל כ"כ גדול בין המסכים הללו למסכי הTN הסטנדרטיים הנמכרים במכירים של סביבות ה1000 ש"ח

בשימושים כמו תכנות (ישיבה דיי אינטנסיבית מול המחשב, סטודנט...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20" רחב הוא די קטן. עדיף 20" לא רחב, כמעט לכל דבר.

אני אומר זאת בתור בעלים של 2007FP וגם של 2007WFP.

22" רחב זה גם גודל נחמד. הבעיה היא שכמעט אין שום מסך עם פאנל איכותי בגודל הזה, ומה שיש עולה הרבה יותר מ-2K, כמו שדניס אמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20" רחב הוא די קטן. עדיף 20" לא רחב, כמעט לכל דבר.

אני אומר זאת בתור בעלים של 2007FP וגם של 2007WFP.

22" רחב זה גם גודל נחמד. הבעיה היא שכמעט אין שום מסך עם פאנל איכותי בגודל הזה, ומה שיש עולה הרבה יותר מ-2K, כמו שדניס אמר.

אני ראיתי מסך "20 רחב והוא לא נראה לי קטן מדי.

כל הדגמי שהבתם פה של "20 רחב או שאין במלאי או שאני לא מוצא חנות שמוחרת

האם היצור של מסכי "20 רחבים עם פנל איכותי נפסק? , או שסתם אין ביקוש בארץ

ואיזה מסך הייתם ממליצים אם אני מוותר על האפשרות הרחבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...