מחפש מסך 20 רחב תקציב 2k פנל איכותי - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מסך 20 רחב תקציב 2k פנל איכותי

teddy85

Recommended Posts

LG L2000CP.

HP LP2065.

יש גם את הדל 2007FP במלאי מצומצם אבל הוא לא שווה את ההפרש מהשניים הנ"ל שכן הוא כמעט זהה להם (היתרון שלו הוא בכניסות וידאו).

אלה הלא רחבים.

ה - 20 האיכותיים הרחבים כמעט ולא נמכרים בארץ וחלקם באמת ירד מייצור.

במחיר מוגזם של 2650 ש"ח יש NEC 20WGX2 אבל זה כבר כמעט כמו מסך 23,24 איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לייבא זו ממש לא אופציה בישבילי

אבל ממש התלהבתי מה ואני אחפש אותו בחנויות

ועוד דבר מסכי ה "20 נאלמים מהעולם ? או שסתם הם הולכים חלש בארץ

זה דרך אגב גם משפיע על הקניה כי מסך זה ללפחות 5 שנים ואם הם נאלמים אז כנראה יש סיבה שהיא : או שלא נוח או שיש אלטרנטיבה יותר טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על היוזמה שלקחתה לפתוח את השירשור הזה

עברתי על רוב השירשור וזה באמת מצב מדאיג שפשוט אין משהוא סביר שאפשר לקנות

אני צריך ולמהר לקנות לפני שאני באמת אתקע רק עם מסכי TN

עכשיו ההתלבתות שלי היא רק רחב או לא רחב זאת השאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסוס PW201 טוב מאוד לתכנים בפורמט רחב 16:9. בתכנים עם יחס 2.35:1 מקבלים בו פסים שחורים בשטח פחות נרחב מאשר במסכי 20" לא רחבים. למשחקים הוא גם מצויין. לשימושי טקסט אינטנסיביים עדיף לקחת את ה-HP LP2065 או LG L2000CP שאין להם ציפוי מבריק לפאנל שלהם.

במקום על אסוס הייתי מוסיף עוד תקציב והולך על 2408WFP המציע חוויית צפייה מהנה יותר לסרטי HD וכמו כן שטח עבודה נדיב לשני יישומים פתוחים בו-זמנית או לכמה . אפשר לשקול גם את ה-2709W אם יש לך מקום בשולחן בשבילו. ה-27" נותן ניגודיות גבוהה יותר מהקופסא לעומת ה-2408WFP והיא גם עדיין גבוהה יותר בבהירות נמוכה. אם אתה שם דגש על צפייה רבה בסרטי HD ה-2709W ייתן לך עבורם הנאה גדולה משמעותית לעומת כל מסך, המתומחר מתחת למחירו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך יותר גדול לא בה בחשבון, בגלל התקציב שאין, שטח שאין וגם זה ידרוש ממני כרטיס מסך חזק יותר כל פעם שאני אחליף

אז אין סיכוי שאני אקח משהו אחר חוץ מ "20

אני די סגור אל זה שאני אקח לא רחב

כנראה את ה LG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הביצועים של ה-S2231WE במשחקים ניתן לקרוא כאן. לגיימרים בעלי דרישות ממוצעות הוא בחירה טובה וחושף הרבה יותר פרטים במשחקים (וגם סרטים) מאשר מסכים מבוססי TN, בגלל שהוא מכוייל כלפי גרפיקה. בהשוואה לפאנלי S- הוא יציג עומק שחור מרשים יותר (אף לעומת פאנלי S-PVA במסכים של יצרנים אחרים). הוא יקר מאוד, אבל איזו תמיד מתמחרת את האיכות והאחריות במסכים שלה בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך יותר גדול לא בה בחשבון, בגלל התקציב שאין, שטח שאין וגם זה ידרוש ממני כרטיס מסך חזק יותר כל פעם שאני אחליף

אז אין סיכוי שאני אקח משהו אחר חוץ מ "20

זה לא נכון.

וסתם, רק שתדע, למסך 20" לא רחב רזולוציה גבוהה יותר מאשר 22" רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...