Brothers in Arms: Hell's Highway - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Brothers in Arms: Hell's Highway - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש לי כמה שאלות על המשחק:

1.האם המשחק הזה הוא פעולה ואסטרטגיה?הכוונה שילוב של שניהם,או בעיקר פעולה אבל כאשר צריך להילחם נכנס מערך האסטרטגיה לעפולה מכיוון שצריך לחשוב איפה למקום את החיילים שלך כדי שהם יוצאים את המקסימום מההריגה של האנשים הנאצים?ואם זה משחק פעולה עם אסטרטגיה למה לא מרגישם בכלל שזה אסטרטגיה?

2.העולמות של המשחק משתנים?הכוונה עכשי ואני נמצא במקום כזה שיש שדות ודשא והכל ירוק כזה,האם זה יתחלף בהמשך המשחק בשלבים אחרים ומקומות אחרים או שהמשחק מתרחש כל הזמן באותו מקום?

3.מה האורך של המשחק בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-זה בעיקר פעולה,הקטע האסטרטגי זה הצבת החיילים שעוזרים לך,בכאלה מקומות שיוכלו לחפות עליך ולהסיט את האש ממך.

2-יש לחימה ברחובות,יש ב מן יערות אלו הם בערך המיקומים

3-המשחק ארוך לא בדקתי כמה אבל הוא ארוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שאני לא שופט משחקים לפי הבעות פנים, אחרת, לפי שיפוט שכזה, 95% מהמשחקים ששיחקתי אי פעם הם כנראה זבל ::)

אם היה אפשר להעביר את הסצנות אפילו לא הייתי שם לב שיש להם פרצוף ;D

מצטער, משחק שמתיימר להיות ברמה גבוהה, עושה את כל הסרטונים, דיבובים וכו', ואז אתה רואה פרצופים לא קשורים בכלל? זו חצי עבודה.

אם זה לא היה עושה רושם שיש לזה חלק חשוב במשחק (אי אפשר אפילו להעביר), עוד אולי הייתי מחליק.

בכל מקרה, אולי קצת הגזמתי עם ה"זבל". אני מחליף ל"הביקורות אפילו מחמיאות לו" (ציניות כן?).

ההתנהגות של הנשקים לא ריאליסטית זה מה שבטוח, אבל יש מספיק RECOIL... ואם תנסה לירות על האויבים כשהם רצים ספרינט לאיזה COVER אתה תראה שזה לא כזה קל, וככה זה אמור להיות

וזה ממש לא חיקוי COD, אם אתה משווה את זה למשחקים אחרים אפשר להגיד ככה: זה שילוב של rainbow six vegas & moh:airborne

R6 בגלל הטקטיקה שדרושה והCOVER ו MOH בגלל מלחה"ע, ובכללי הגרפיקה\טקסטורת הנשקים דיי זהים (MOH ו BIA)

לא התכוונתי בהרגשה הכללית, סתם בדבר הקטן הזה שהזכרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דמו למחשב?

אין דמו...

משחק טוב שכל מי שמחפש קצת אתגר ועניין יאהב לדעתי, ואת זה אני אומר כשחקן מנוסה

האפשרות לפקד על חיילים מעניינת-הן מהעובדה שזה לא מסובך בכלל, והן מהעובדה שאין הרבה משחקים שמציעים את זה

זמני הטעינה קצרים (אני עם מעבד C2D 6300, X1800 XT ו-1 ג'יגה זכרון), המשחק רץ חלק למעט חלקים קצרים מאוד, גרפיקה נאה, ומוסיף קצת להשכלה הכללית למי שרוצה לדעת הסטוריה על WW2.

מציאותי מבחינת הפגיעות-אם לא תיזהרו אתם מהר מאוד תמותו, בניגוד למשחקים אחרים שבהם אפשר להתפרץ לבית מלא אויבים, לירות לכל עבר ולהרוג את כולם, בעוד שאתם יוצאים כמעט ללא פגע. כנ"ל לגבי תחמושת, שעלולה להיגמר לכם אם לא תשתמשו בחוכמה בכמות שיש לכם.

זה שילוב של rainbow six vegas & moh:airborne

R6 בגלל הטקטיקה שדרושה והCOVER ו MOH בגלל מלחה"ע,

אין שום קשר

1. וגאס הוא משחק טקטי נטו. הכל שם מבוסס על תכנונים ואסטרטגיות-החל ממי הולך לאן ועם איזה כל אחד נמצא, ועד איזה צוות יפוצץ את הדלת ואיזה צוות יזרוק פנימה את הרימון עשן כדי שאף אחד לא ימות. ב-BIA אפשרויות הפיקוד הן מאוד מוגבלות-אתה רק יכול לומר לחיילים שלך לאן ללכת ועל מי לירות, כאן זה נגמר

2. הקשר היחיד בין BIA ל-MOH הוא העובדה ששני המשחקים מתרחשים במלחה"ע ה-2. מעבר לזה 2 המשחקים לא ממש דומים. MOH משחק הרבה יותר עצמאי, וכלל לא מציאותי (איפה שמעתם על נאצים שהם חיילי-על שכדי להרוג אותם צריך שלם?).

עם זאת, עליי לציין שהחיילים שאיתך לא תמיד את ההוראות כראוי, למרות שזה לא קרה לי יותר מדי פעמים אני חייב להודות.

סה"כ מדובר במשחק מעניין ושונה מהרבה משחקי סינגל פלייר שהם שגרתיים וקלים מדי. אולי זה לא ממש SANDBOX, כלומר, אתם מוגבלים למסלול מסוים, אבל זה עדיין מעניין ומאתגר, ואפשרויות הפיקוד הן פשוטות מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו סיים את המשחק ויוכל בבקשה להגיד לי מה האורך שלו?

אם אני אתן הערכה גסה עכשיו יהיה לנו סוכות עשרה ימים אני אוכל לגמור את המשחק הזה תוך עשרה ימים אם אני אחרוש עליו יום יום המון זמן?

ולגבי המשימות אתם לא מרגישים שהמשימות שם קצת חוזרות על עצמן?הכוונה כל הזמן צריך או לירות בנאצים כדי להגיע לאתר התרסקות של מטוס מסויים,או לעשות משהו אחר אבל הכל קשור ללירות ולהרוג את הנאצים

למה עשו את זה ככה ולא עשו יותר מגוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו סיים את המשחק ויוכל בבקשה להגיד לי מה האורך שלו?

אם אני אתן הערכה גסה עכשיו יהיה לנו סוכות עשרה ימים אני אוכל לגמור את המשחק הזה תוך עשרה ימים אם אני אחרוש עליו יום יום המון זמן?

ולגבי המשימות אתם לא מרגישים שהמשימות שם קצת חוזרות על עצמן?הכוונה כל הזמן צריך או לירות בנאצים כדי להגיע לאתר התרסקות של מטוס מסויים,או לעשות משהו אחר אבל הכל קשור ללירות ולהרוג את הנאצים

למה עשו את זה ככה ולא עשו יותר מגוון?

פעם האחרונה שבדקתי מלחמת העולם השנייה היתה בנויה ממשימות שחוזרות על עצמן.

הרוג נאצים, כבוש שטח, הרוג עוד נאצים.

ולא היו הרבה סצנות מעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...