עזרה בקשר לספק - מחזב לא פועל - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקשר לספק - מחזב לא פועל

m_a_t

Recommended Posts

יש לי ספק 350Wלמחשב, מסקרנות טהורה (שהרגה את החתול והשביתה את המחשב שלי) ראיתי מתג בין שני החיבורים שעל הספק- והזזתי אותו (כשהמחשב היה מכובה). היה איזה הבזק וכשניסיתי להפעיל את המחשב הוא שבק חיים.

מה לעשות? יכול להיות שהספק נשרף או משהו? כי כשהרחתי אותו לראות אם יש ריח של משהו שרוף או משהו לא הרחתי כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי יש לי מפרט די גרוע אז בלי תגובות של- "איכס אני מציע לך לקנות מחשב חדש, תשדרג את הכל" וכדומה.

amd 1700

לוח אם של k7s5a

sdram 256

gifa 2 400 mx

אני עומד לשדרג עוד חודשיים (סוף החופש) אז אני צריך משהו שיחזיק לי גם מערכות חזקות יותר

נ.ב כרגע אני משתמש בספק 250 ג'נרי שהיה לי בבית- לא בדקתי אותו בעומס אבל הוא יחזיק לי? והוא לא יגרום שום נזק או משהו למחשב נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז רק שתדע, לי יש מערכת די דומה לשלך, ואני לא מתכוון לשדרג בזמן הקרוב, אז אין לך מה להתבאס מהמפרט שלך, ולעניננו, ספק 350W של HEC או ENMARX יספיק בהחלט, אני מאמין שגם 300W יספיק אבל TO BE IN THE SAFE SIDE בייחוד אחרי השידרוג שלך, אז עדיף ללכת על 350W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לך ספק ממש זול זה לא היה קורה :)

שמת את הספק על 110V במקום 220V

כבר יצא לי לפתוח הרבה ספקים זולים ולגלות שבפנים הכפתור הזה שבורר בין 220V ל-110V בעצם לא עושה מה שחושבים שהוא עושה...

כשהוא על 220V הספק עובד על 220V וכשהוא על 110V זה משתמש כנתק כלומר הספק לא עובד וזה בעצם עבודה בעיניים

סביר להניח שבנוסף לספק שרפת עוד כמה דברים אבל הכי פשוט זה לקנות ספק חדש ולראות אם המחשב עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי יש לי מפרט די גרוע אז בלי תגובות של- "איכס אני מציע לך לקנות מחשב חדש, תשדרג את הכל" וכדומה.

amd 1700

לוח אם של k7s5a

sdram 256

gifa 2 400 mx

אני עומד לשדרג עוד חודשיים (סוף החופש) אז אני צריך משהו שיחזיק לי גם מערכות חזקות יותר

נ.ב כרגע אני משתמש בספק 250 ג'נרי שהיה לי בבית- לא בדקתי אותו בעומס אבל הוא יחזיק לי? והוא לא יגרום שום נזק או משהו למחשב נכון?

הוא לא שרף כלום.

קנה HEC 300W ותפסיק לגעת בדברים שאתה לא יודע מה הם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אם היה לך ספק ממש זול זה לא היה קורה :)

שמת את הספק על 110V במקום 220V

כבר יצא לי לפתוח הרבה ספקים זולים ולגלות שבפנים הכפתור הזה שבורר בין 220V ל-110V בעצם לא עושה מה שחושבים שהוא עושה...

כשהוא על 220V הספק עובד על 220V וכשהוא על 110V זה משתמש כנתק כלומר הספק לא עובד וזה בעצם עבודה בעיניים

סביר להניח שבנוסף לספק שרפת עוד כמה דברים אבל הכי פשוט זה לקנות ספק חדש ולראות אם המחשב עובד

הספק כן יעבוד על 110V, אבל לא בארץ.

הגיוני מאוד שהוא שרף עוד משהו חוץ מהספק, הכי פשוט יהיה לקחת את המחשב לטכנאי ולעשות בדיקה מקיפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא הבנת אותי

למפסק יש 3 רגליים

רגל משותפץ אחת ל-220V ואחת -100V

לרגל של ה-110V פשוט לא מחובר כלום

כלומר כשמזיזים את המפסק ל-110V הספק מכובה כי יש מעגל פתוח

ככה זה ברוב הספקיים הגנריים בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אולי לא הבנת אותי

למפסק יש 3 רגליים

רגל משותפץ אחת ל-220V ואחת -100V

לרגל של ה-110V פשוט לא מחובר כלום

כלומר כשמזיזים את המפסק ל-110V הספק מכובה כי יש מעגל פתוח

ככה זה ברוב הספקיים הגנריים בארץ

אני לא מסכים עם הקביעה האחרונה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיגוע נוסח2003

היום אני יושב לי בחוות מחשבים בטכניון ומקשיב למוזקה

כשפתאום יש בום גדול וענן עשן

אני קם מסתכל ורואה ערבי קם ליד מחשב שכנראה שמת מחייך והולך למחשב אחר

הלכתי לראות מה קרה למחשב ומסתבר שהגאון החליט להעביר אותו ל-110V כשהוא פעל

כמה עשן זה עשה ואיזה ריח נפלא היה בחווה כל היום

better luck next time יש מצלמות בחווה 24/7 והוא האחרון עשה login עם היוזר שלו למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...