בעיית Boot במחשב חדש (ep45-ds3) - ערוך כדי למנוע הקפצה. - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית Boot במחשב חדש (ep45-ds3) - ערוך כדי למנוע הקפצה.

Ramsses_II

Recommended Posts

אל תהיה כלכך בטוח, אני עבדתי בחנות מחשבים די מוכרת לפני מספר שנים, כל החלקים היו מיבואנים, וברגע שנמכר מחשב בחלקים והוא חזר אלינו להרכבה אחרי ניסיון הרכבה תקול, הערימו קשיים מאוד גדולים על הלקוח לפני שהוא זכה לממש "אחריות".

למה שהחנות תהיה אחראית לרכיב שהלך בעקבות הרכבה לקויה (אם זה רכיב שהלך בגלל חשמל סטטי, או רכיב שהלך בגלל קצר כלשהו בזכות המרכיב), הרכיבים יקרים ומישהו מפסיד הרבה בעקבות זה...

לדעתי מניסיון, נועה חנות אמינה נוחה וטובה, אבל עדיין הם לא חייבים לקבל כל מה שזורקים עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא חושב שזה אבסורד לפנות למעבדה פרטית במקום לנעה ?

אם תקח את המשלוח של הרכיבים חזרה לחיפה+הרכבה יצא לך יותר יקר מלשלם למעבדה פרטית (וגם הזמן שיקח למחשב לחזור אליו חזרה). במקרה שהמעבדה הפרטית תזהה רכיב תקול הוא יוכל לפנות לנועה לממש אחריות.

כמובן שזה נתון לשיקול של Ramsses_II, ועם מה שנוח לו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי :) גם רעיון טוב :xyxthumbs:

אני משער שהרכבת מחשב + מימוש אחריות במקרה הצורך יעלה כ 500 ש"ח + -

מה שטוב ברעיון שלך הוא שנעה עכשיו באמת לא יוכלו להתנער מאחריות , ויצטרכו להחליף כל רכיב תקול

בכל מקרה אני כנראה הייתי פונה לנעה ועושה איתם מלחמה אם הם יעשו לי בעיות ,

כי שילמתי להם 7K והמעט שהם יכולים לתת לי זה שרות טוב ,

כי הם יכולים לספר לי סיפורים עד מחר , כל עוד אין נזק פיסי הם צריכים לממש אחריות כמו ילד טוב ירושלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי :) גם רעיון טוב :xyxthumbs:

אני משער שהרכבת מחשב + מימוש אחריות במקרה הצורך יעלה כ 500 ש"ח + -

מה שטוב ברעיון שלך הוא שנעה עכשיו באמת לא יוכלו להתנער מאחריות , ויצטרכו להחליף כל רכיב תקול

בכל מקרה אני כנראה הייתי פונה לנעה ועושה איתם מלחמה אם הם יעשו לי בעיות ,

כי שילמתי להם 7K והמעט שהם יכולים לתת לי זה שרות טוב ,

כי הם יכולים לספר לי סיפורים עד מחר , כל עוד אין נזק פיסי הם צריכים לממש אחריות כמו ילד טוב ירושלים

אם אין נזק פיזי זה לא בהכרח אומר שהם חייבים לממש אחריות יכול להיות כמו חשמל סטטי או כול מני דברים קטנים שיכולים לגרום לרכיב להיתקל ...

נקווה בישבילך שיממשו את האחריות וירכיבו לך את המחשב שלי בעיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שחשמל סטטי יכול להרוס אתה לא מחדש לי .

אני דיברתי על מימוש אחריות .

אני עדיין עומד מאחורי הטענה שכל עוד אין נזק פיסי , הם חייבים לממש אחריות .

ועכשיו שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה , פרשתי מהדיון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם מגדירים נזק פיזי?

אני מסתכל על הרכיבים, ולא רואה שום נזק פיזי. הם עדיין יכולים להגיד לי "חשמל סטטי"...?

חוץ מזה, ברור שאני אדבר עם נעה, אבל מה בעצם הם אמורים לעשות? לקחת כסף על בדיקת הבעיה, אם הבעיה מכוסה ע"י האחריות אז להחליף ולהרכיב ללא תשלום נוסף, ואם הבעיה היא לא מהאחריות אז אהיה חייב לקנות רכיב חדש?

תכלס, אני לא הייתי שם את המחשב שלי בידי אף סתם מעבדת מחשבים, והייתי מעדיף אצל נעה, אבל יש בי את החשש שהם יבואו וינסו להוציא ממני עוד כמה ג'ובות... אני לא יודע...

דוד שלי מתעסק גם בחומרה ולוקח אליו מחשבים הביתה לתיקון לפעמים.

כדאי לי לתת לו כדי שייפרק הכל (כולל מעבד וכל זה) ושייבדוק גם, או שכדאי לי להשאיר את זה לנעה בלבד?

ואם אני שולח להם את המחשב, איך בדיוק אני עושה את זה? יש דואר עם ביטוח? כי זה לשלוח את החיים שלי לחיפה.

תודה, ומצטער על הפאניקה שלי, פשוט חשבתי שהכל יילך חלק ואני נלחץ מכאלה דברים בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם דוד שלך באמת מתעסק בהרכבת ותיקון מחשבים, אז תן לו לבדוק אם הרכבת כמו שצריך.

וכמובן שיעיף מבט ויבדוק שהפריטים נראים בסדר.

אם הבעיה היא רק הרכבה לא תקינה בטוח שנועה יקחו כסף על בדיקה והתקנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה נמצאה.

עכשיו החלק הקשה: הפתרון.

הבעיה היא שהמחשב משתגע כשהזכרונות עובדים ב-Dual Channel.

בגוגל מצאתי עוד שני גרמנים, אחד עם אותם זכרונות כמו שלי, והשני עם זכרונות של 4X1GB, שגם להם עם אותו הלוח ישנה בעיה כזו, ולפי מה שהבנתי זו בעית חומרה של הלוח.

מחר אצור קשר עם נעה ואסביר להם את זה, ואקוה שהפתרון יהיה מהיר, יעיל ושלא יעלה יותר מדי כסף.

רק עכשיו אני קולט לאיזה סרטים נכנסתי, ובכלל לא חשבתי לעבר בעיית ...

אני אעדכן אתכם מחר.

עריכה:

דיברתי עם נעה והם הציעו לי משלוח (49 ש"ח לכיוון) ובדיקת מעבדה (140 ש"ח).

אם זו בעיית הגדרות מתחים ושטויות כאלה בביוס או בעיית חומרה שמכוסה ע"י האחריות, זו העלות הסופית.

אם לא (וזה לא אמור להיות) אז לכו תדעו...

לא קצת גניבה? אני מרגיש כאילו הם שכחו שקניתי מכל החנויות בעולם דווקא מהחנות שלהם, ובמיוחד שהם כאלה רחוקים, רק בגלל שלא שילמתי להם 180 שקל הרכבה אצלם.

נכון, זה חוסך כאבי ראש, אבל הם לא יכולים להיות טיפה יותר נחמדים עם המחיר? וואלה, משלוח אפשר להבין, אבל הנה, יש פה בעיה ידועה, ובכל זאת 7K לא הולך ברגל.

מה אני יכול לעשות כבר? נראה לי אני אגיד להם שבסדר... רק להפתר מהברוך הזה, אבל מה שבטוח, אני לא מאמין שאחזור לקנות שם מחשב שלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...