HD WD 80GB-8MB-7200RPM מתחמם! מה לעשות? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD WD 80GB-8MB-7200RPM מתחמם! מה לעשות?

ron_n

Recommended Posts

לפני כמה חודשים קניתי HD:

WD 80GB - 8MB - 7200RPM ATA100 WD800JB

(זה שהומלץ כאן באתר).

לפני כמה ימים גיליתי שהוא מאוד מתחמם :angryfire: (כרגע אין לי דרך למדוד את זה במעלות).

המארז שלי באופן כללי די מאוורר ויש לי מעט (אני חושב) דברים מחממים:

פנטיום 3 700 MHz.

צורב

cd-rom

GeForce 4 440 MX

HD אחד (זה שמתחממם)

ה- HD הזה אמור להתחמם? ???

כדאי לשים עליו מאוורר? אם כן, איך?

זה יכול לגרום נזק למשהו? לקצר ל- HD את אורך החיים?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה מאוד?

כי יש דברים שמרגישים נורא חמים וזה בעצם בסדר כמו שאני גיליתי!(כמעט זרקתי את הכרטיס מסך שלי כי הוא היה על 53 מעלות ואז אמרו לי שזה בסדר למרות שזה נשמע ממש חם!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נראה לך שהוא מתחמם תשם לידו מאורר שיעשה עליו רוח

או שתנה מגירה לHD עםמאורר

תבדוק דרך תוכנה כמו ACTIVESMART מה הטמפרטורה שלו (אני חושב שיש לו חיישני טמפרטורה, אבל אני לא בטוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה מאוד?

כי יש דברים שמרגישים נורא חמים וזה בעצם בסדר כמו שאני גיליתי!(כמעט זרקתי את הכרטיס מסך שלי כי הוא היה על 53 מעלות ואז אמרו לי שזה בסדר למרות שזה נשמע ממש חם!)

אפשר להניח עליו את היד בלי שזה יכאב, אבל זה קרוב לטמפ' שבה אי אפשר לשים את היד. כמובן שתחושת הכאב שלי שונה מזו של אחרים וזה לא ממש מדויק.

איך אני יכול למדוד את הטמפ' (בלי לקנות חיישן כלשהו)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי HARDCANO 2 שלא קניתי אותו בשביל הקירור אלא בשביל ביופי, אבל אם הייתי קונה אותו בשביל הקחרור הייתי זורק אותו מהחלון עוד לפני שהיית מספיק להגיד "עוגת בננות"!

ואוו! באמת מהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאווררים שבאים עם המגירות הם ממש לא יעילים, והמבנה של המגירה לא מאפשר , באתרים שעשו בדיקות למגירות היקרות יותר הטמפ' ירדה במעלות ספורות.

אם אתה רוצה להוריד את הטמפ' של ה HD אז הכי יעיל זה לשים מאוור 80 לפניהם כמו שיש במארזים שונים, למשל COMPUCASE 6919.

וחוץ מזה, כן הכונן הזה מתחמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי תעשה מים. בכל פעם שאתה פותח את המחשב, שפוך על זה 3/4 כוס מים ואתה מסודר.

עכשיו באמת, לדעתי ש לך מספיק מאוררים במחשב. אתה לא עושה שום OC, והP3 שלך לא מייצר כל כך הרבה חום. לדעתי, טתה פשוט צריך להתרגל שהדיסקים הקשיחים החדשים מייצרים יותר חום עקב מס' הסיבובים לשניה הגדול שלהם.

נ.ב

החלפת כבר סיסמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...