מעונין להפוך מחשב למרכז בקרה על מערכת החשמל בחדר - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעונין להפוך מחשב למרכז בקרה על מערכת החשמל בחדר

J0n1

Recommended Posts

יש לי מחשב ישן, פנטיום 3, כמה מאות מגה של , HD של 40GB

מחשב ניסויים כזה.

חשבתי להשתמש בו במרכז בקרה לחשמל בחדר.

שאוכל בעזרתו לשלוט על מערכת החשמל, מהורדת החשמל לגמרי, וכולל לכבות את האור, מחשב מרכזי... וכדומה.

אשמח אם מישהו יוכל להפנות אותי לאתר שדרכו אוכל לבנות\לקנות את הממסרים והמעגלים הדרושים לבניה של מוצר כזה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דורי, הנושא "נטחן" כמה פעמים ובשביל העסק הזה תצתרך לדעת חשמל- לשחק במערכת חשמל ולבנות תוכנה שתריץ את כל העסק הזה. חוץ מזה, כיד המלך אתה יכול לעשות מה שבא לך. כמה שתשקיע יותר בזה ככה תרוויח יותר.

תקרא, תברר, תלמד ותראה איך כל העסק של הבית החכם עובק ותראה איך אתה ממש את זה אצלך.

בהצלחה! :xyxthumbs:

נ.ב-

תזהר מהתחשמלות, תנעל נעליים.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ תודה!

מבחינת התשתית, אין לי בעיה, משום שאני עושה את הכל בחדר אחד, שהוא לא גדול, לכן אין צורך בינתיים להשתמש בתשתית אלחוטית או לחצוב בבית.

לפני חודשיים בערך חצבתי בחדר ע"מ להעביר כבלים למערכת סראונד, אז אני לא חושב שאני אחצוב שוב בקרוב, אבל זאת לא בעיה, המחשב יהיה קרוב לקופסת החשמל בחדר.

לגבי התכנות, גם זאת לא בעיה, יש לי לא מעט אנשים שאוכל לבקש מהם עזרה, וגם ראיתי שלכל סרטוט שנמצא באינטרנט מישהו כבר הכין קוד.

הבעיה היא איפה למצוא את הסרטוטים, משום שאני מעונין ליצור לבד את המעגלים, משום שאין לי תקציב להשקיע במעגלים מוכנים.

אז בינתיים אני כנראה הולך ליישם את זה על התאורה והבקרה בחדר, אני רק צריך לראות איך אני מחבר כמה מוצרים לCOM אחד ולבדוק את ענין הבטיחות.

אם יש לכם עוד מדריכים או מידע... אני אשמח.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...